View Full Version : Assassin's Creed 2 - Osiągnięcia

wrog
25-10-2009, 22:34
Czytelna wersja z obrazkami - http://www.onlinecenter.pl/Assassin-s-Creed-II.html

The Birth of an Assassin
Be reborn as Ezio Auditore Da Firenze. 20

Arrivederci Abstergo
Break out of Abstergo. 20

Welcome to the Animus 2.0
Enter the Animus 2.0. 20

The Pain of Betrayal
Complete DNA Sequence 1. 30

Vengeance
Complete DNA Sequence 2. 30

Exit the Son
Complete DNA Sequence 3. 30

Bloody Sunday
Complete DNA Sequence 4. 30

Undertaker
Discover the Assassin’s Tomb inside the catacombs under Santa Maria Novella. 20

The Conspirators
Complete DNA Sequence 5. 30

An Unexpected Journey
Complete DNA Sequence 6. 30

Bleeding Effect
Complete training and reenter the Animus. 30

The Merchant of Venice
Complete DNA Sequence 7. 30

The Impenetrable Palazzo
Complete DNA Sequence 8. 30

Masquerade
Complete DNA Sequence 9. 30

Bianca’s Man
Complete DNA Sequence 10. 30

The Prophet
Complete DNA Sequence 11. 30

The Vault
Complete DNA Sequence 14. 30

An Old Friend Returns
Escape the hideout. 100

Myth Maker
Find the 8 statuettes in Monteriggioni. 5

Vitruvian Man
Unlock all 20 pieces of Subject 16’s video. 20

Street Cleaner
Hide 5 dead bodies in a Bale of Hay. 10

Fly Swatter
Kick a Guard while using the Flying Machine. 5

Messer Sandman
Stun 4 guards at once by throwing sand in their face. 10

Doctor
Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC. 20

No-hitter
Kill 10 enemies while remaining in conflict without being hit. 20

Kleptomaniac
Pickpocket 1000 Florins. 10

Lightning Strike
Sprint for 100 meters. 10

Sweeper
Sweep 5 guards at once by using a Long Weapon. 10

Venetian Gladiator
Discover the Assassin’s Tomb inside Santa Maria della Visitazione. 20

I can see your house from here!
Discover the Assassin’s Tomb inside the Torre Grossa. 20

Hallowed be thy name
Discover the Assassin’s Tomb inside the Basilica di San Marco. 20

Prison Escape
Discover the Assassin’s Tomb inside the Rocca di Ravaldino fortress. 20

Choir Boy
Discover the Assassin’s Tomb inside Santa Maria del Fiore (The Duomo). 20

Assassin For Hire
Complete your first assassination mission for Lorenzo Il Magnifico. 10

Macho Man
Defend a woman’s honor. 10

Steal Home
Win a race against thieves! 10

Show your Colors
Wear the Auditore cape in each city. 10

Handy Man
Upgrade a building in the Stronghold. 10

I like the view
Synchronize 10 View Points. 10

High Dive
Perform a Leap of Faith from the Top of Florence’s Giotto’s Campanile. 10

Mailman
Intercept a Borgia Courrier. 10

Tip of the Iceberg
Use your Eagle Vision to scan a Glyph in the environment. 10

A Piece of the Puzzle
Unlock a piece of Subject 16’s video. 10

Art Connoisseur
Buy a Painting from Florence and Venice. 10

Podestà of Monteriggioni
Reach 80% of your stronghold’s total value. 30

Perfect Harmony
Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory. 10

In Memory of Petruccio
Collect all the Feathers. 30

Red Light Addict
Spend 5000 florins on Courtesans. 10

Man of the People
Toss more than 300 florins on the ground. 10

Victory lies in preparation
Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio. 10

FireFlow
25-10-2009, 22:48
nie ma duzo zbierania= jest bdb

lvizzz
26-10-2009, 00:31
Uff, nie ma zadnych flag itp.Oby tylko nic sie nie glitchowalo...

jajko1133
26-10-2009, 12:36
Chyba trudno nie bedzie;)

HiTMAN47
26-10-2009, 12:40
Podobne do tych z Bolderlands - jak bedziesz gral to ci wpadna czyt nie trzeba sie wysilac poza kilkoma. Ciekawe co z tymi bonusami za zbieranie rzeczy - obiecywali jakas nagrode ale wciaz cicho, moze szaty assasina dla Avatara badz kasa na ulepszenia :)

jajko1133
26-10-2009, 12:59
Szaty dla awatara? Byłoby fajnie kto wie czy tak bedzie.

sportowiec
27-10-2009, 21:33
Wie ktoś jak jest z lokalizacją gry w Polsce. Od razu będzie z polskimi napisami czy będzie trzeba poczekać na Polską wersje ???

Habit75
27-10-2009, 21:47
Uff, nie ma zadnych flag itp.
Są pióra...

VGONZOV
28-10-2009, 11:40
Pióra i statuetki ale całe szczęście nie w dużej ilości jak to było z flagami w części pierwszej ;)

Albii
28-10-2009, 14:08
Nie kumam co tak ludzie nażekają na te flagi, przecie one były fajne i bardzo łatwe do zbierania, chyba najprzyjemniejsze znajdźki jakie z jakimi się spotkałem w grach. ;) Jeszcze rozumiem, że dla komuś mogą się nie podobać flagi w królestwie, bo one są dość daleko od siebie i wymagają trochę pracy. ;p

Mustang
28-10-2009, 14:47
Jak dla mnie to było ich za dużo, łatwo można było sobie utrudnić zebranie wszystkich zbierając jakąś przez przypadek, no i poza achievementem nie dawały absolutnie nic, żadnego bonusu w grze.

Poczekaj to była ironia tak? ;)

jajko1133
28-10-2009, 14:54
Na forum assassinscreed.pl ludzie grajacy w jedynke mysleli ze jak zbiora wszystkie flagi to dostana kusze to jakis zal kto to wymyślił?:rofl:

Albii
28-10-2009, 17:43
Poczekaj to była ironia tak? ;)

Raczej nie, bo mi osobiście flagi przypadły do gustu. ;) Czasami wystarczyło mi zerknąć na mapkę, i cisnąłem przez pół miasta zbierając flagi po koleji. ;p Po za tym bardzo spoko było to, że po każdej fladze tobi się autoseave, bo np: w takim GTA załatwiłem parę gołębi, a potem np: rozwaliłem się helikopterem, czy samochodem, albo policja mnie zwinęła i pupa.

Edit: Mówi to osoba która pominąła jedną flagę w królestwie i w jednym z miast i przez bardzo długo siedziała z 99/100. :D

Makos
28-10-2009, 18:39
Edit: Mówi to osoba która pominąła jedną flagę w królestwie i w jednym z miast i przez bardzo długo siedziała z 99/100. :D

Ja "Zgubiłem" jedną flagę w jerozolimie... i jakoś nie mam siły ;p Ale jeszcze szukam tej ostatniej

Albii
28-10-2009, 18:52
Ja raz jak sprawdzałem listę flag które mogłem ew. pominąć i gdy w żadnej lokalizacji nie znalazłem flagi, to podczas rozpaczliwego biegu po mieście i atakowania niewinnych przechodniów oraz strażników znalazłem. ;p

A tak na temat, to osiągnięcia nie wydają się zbyt trudne. Zapewne miło będzie się je robiło. ;)

D1WASYL
05-11-2009, 11:28
wiadomo cos o polskiej wersji gry??
czy bedzie taka i kiedy??
napiszcie jak cos wiecie bo niechcialbym kupic anglika a pozniej znowu polaka, wole poczekac

mataman
05-11-2009, 12:09
bo mi osobiście flagi przypadły do gustu. ;)

Otóz to, zbieranie flag było naprawde fajne. Przedłużało żywotność gry, jak dla mnie miodzio :D

Zobaczymy jak to będzie z tymi piórami

HiTMAN47
05-11-2009, 13:01
Najfaniejsze jest zbieranie duzej ilosci rzeczy, jednego nie zaznaczymy na liscie i lipa 99/100... Naprawde to przedluza zywtonosc, szukanie jeszcze raz 1 flagi ktore trafi sie przy numerze 85 :)

jajko1133
05-11-2009, 14:46
wiadomo cos o polskiej wersji gry??
czy bedzie taka i kiedy??
napiszcie jak cos wiecie bo niechcialbym kupic anglika a pozniej znowu polaka, wole poczekac

Nic mi nie wiadomo o Polskiej wersji jezykowej, ale gra chyba bedzie miała Polskie napisy jak sie nie myle;)

Albii
05-11-2009, 15:23
Najfaniejsze jest zbieranie duzej ilosci rzeczy, jednego nie zaznaczymy na liscie i lipa 99/100... Naprawde to przedluza zywtonosc, szukanie jeszcze raz 1 flagi ktore trafi sie przy numerze 85 :)

A jak inaczej. ;)

HiTMAN47
19-11-2009, 14:43
A sa jakies statystyki ile zebralismy piorek w danym miejscu?

Piotr K 1973
25-11-2009, 22:23
Jak dla mnie szukanie takich fantów na siłe zeby gre sztucznie wydłużyć.

capone
28-11-2009, 14:35
Czy acziwment Victory lies in preparation jest zgliczowany ? Zakupiłem wszystkie upgrejdy pasków, wszystkie bronie i zbroje oraz zdobyłem całą zbroję Altaira i acziwmenta nie ma. Po uzbieraniu 50 piórek zakupiłem następną broń i też acziwment nie wyskoczył. Czy ktoś ma tak samo czy ino ja ?

A sa jakies statystyki ile zebralismy piorek w danym miejscu?

W sekcji DNA sobie sprawdzasz ile i gdzie masz zebrane piórka.

HiTMAN47
28-11-2009, 18:22
Sprawdz przy Klaudi czy co masz zrobione z broni - moze sie okazac ze zostaly ci bomby do ulepszenia bo tez bylem przekonany ze wszystko zrobilem ale 1 rzecz zostala

Fighter Pl
09-12-2009, 12:23
Czy jest jakieś osiągnięcie za rozmowę z każdym lub tym podobne? Bo nie wiem czy muszę na coś uważać by nie przegapić czegoś.

jajko1133
09-12-2009, 15:25
Mozesz jedynie przegapic achievement Fly swatter (trzeba kopnac straznika lecac latajaca maszyna) ;)

Fighter Pl
10-12-2009, 18:20
Gdzie mogę umieszczać zakupione obrazy? Chodzi mi o miasto, w którym jest mój dom. Gdzie to jest dokładnie. I czy mogę zebrać wszystko po skończeniu wątku głównego?

Albii
10-12-2009, 18:46
Gdzie mogę umieszczać zakupione obrazy? Chodzi mi o miasto, w którym jest mój dom. Gdzie to jest dokładnie. I czy mogę zebrać wszystko po skończeniu wątku głównego?
Jak kupisz obraz, czy coś to od razu, ta rzecz zostaje umieszczona w naszej wilii, a wszystkie rzeczy można zakupić po zakończeniu wątku głównego.

Fighter Pl
10-12-2009, 18:52
Jak kupisz obraz, czy coś to od razu, ta rzecz zostaje umieszczona w naszej wilii, a wszystkie rzeczy można zakupić po zakończeniu wątku głównego.
Czyli rozumiem, że mogę śmiało skończyć wątek główny a potem zabrać się za zbieranie po pierdółek i robić pozostałe osiągnięcia?
Gdzieś wyczytałem, że co 20 min wpada nam kasa. Za co? Jak? i gdzie?;)

r1p
10-12-2009, 19:21
Czyli rozumiem, że mogę śmiało skończyć wątek główny a potem zabrać się za zbieranie po pierdółek i robić pozostałe osiągnięcia?
Gdzieś wyczytałem, że co 20 min wpada nam kasa. Za co? Jak? i gdzie?;)
Tak, możesz, a nawet powinieneś spokojnie skonczyć najpierw główny wątek.
W willi Auditore od pewnego momentu zacznie się odkładać kasa w skrzyni. Maksymalna ilość kasy i ilość przyrostu co 20 min zależy od tego w jakim stopniu rozbudujesz wioske, w której położona jest willa. Warto szybko ją rozbudować u architekta.

Fighter Pl
10-12-2009, 19:29
Tak, możesz, a nawet powinieneś spokojnie skonczyć najpierw główny wątek.
W willi Auditore od pewnego momentu zacznie się odkładać kasa w skrzyni. Maksymalna ilość kasy i ilość przyrostu co 20 min zależy od tego w jakim stopniu rozbudujesz wioske, w której położona jest willa. Warto szybko ją rozbudować u architekta.
Dzięki za odp. A gdzie ona się znajduje? W którym mieście?

Chyba już mam. To ta willa gdzie mieszkał jego wuja.

Manolito
10-12-2009, 19:33
W jaki sposób można sypnąć przeciwnikowi w twarz piachem? Niby nauczyłem się tego w villi, ale jak przychodzi do walki to nie ma nigdzie opcji pozwalającej to zrobić.

Albii
10-12-2009, 19:42
W jaki sposób można sypnąć przeciwnikowi w twarz piachem? Niby nauczyłem się tego w villi, ale jak przychodzi do walki to nie ma nigdzie opcji pozwalającej to zrobić.
"wyciągasz" pięści, trzymasz (X), a wtedy Ezio sypie piachem w przeciwnika...

Fighter Pl@ Jedyny acziv jakiego można pominąć, to ten za kopnięcie strażnika lecąc na latającej maszynie Leonardo Da Vinci.

Fighter Pl
10-12-2009, 20:06
A jak zdobyć zbroję Altaira? Tą ukrytą za kratami w piwnicy willi.

Manolito
10-12-2009, 20:15
Musisz przejśc każdy etap, który polega odbywa się w jakiś katakumbach lub podziemiach. Na mapie zaznaczone to jest jako np. Grobowiec Assasynów. Na samym końcu zdobywa się jedną pieczęć, którą potem należy zostawić w villi w pomieszczeniu ze zbroją Altaira (przy pomnikach)

cVaniaczek
10-12-2009, 21:07

Najlepiej to wykonać w Toscani. Wejść przez bramę, sprowokować strażników i wybiec z miasta. Uciekając przed nimi odwróć się, skup się na nich (wciskając LT) i gdy będą się do ciebie zbliżać wciśnij X (oczywiście ustawione masz same pięści). Mi w ten sposób wpadł achievements Messer Sandman.

A jak zdobyć zbroję Altaira? Tą ukrytą za kratami w piwnicy willi.

Zwiedzając wszystkie grobowce zbieramy pieczęcie Assasynów. W każdym grobowcu jest jedna pieczęć oprócz jednego. W grobowcu w willi Monteriggioni nie ma pieczęci więc nie szukajcie jej tam na siłe :D.

Albii
10-12-2009, 22:04
Najlepiej to wykonać w Toscani. Wejść przez bramę, sprowokować strażników i wybiec z miasta. Uciekając przed nimi odwróć się, skup się na nich (wciskając LT) i gdy będą się do ciebie zbliżać wciśnij X (oczywiście ustawione masz same pięści). Mi w ten sposób wpadł achievements Messer Sandman.
Ale po co tak kombinować, wystarczy podejść do pierwszej lepszej grupki strażników, przytrzymać X i ich obsypać piachem, ja zrobiłem to jak przygotowywałem się do robienia zamiatacza. ;)

cVaniaczek
10-12-2009, 22:51
Ale po co tak kombinować, wystarczy podejść do pierwszej lepszej grupki strażników, przytrzymać X i ich obsypać piachem, ja zrobiłem to jak przygotowywałem się do robienia zamiatacza. ;)

No właśnie mi nigdzie nie chciało wyjść w ten sposób więc spróbowałem po swojemu i wyszło :)

Manolito
11-12-2009, 13:00
Mi tam nie są potrzebne porady jak zrobić osiągnięcie, ale jak sypać tym piaskiem. Poszedłem na ten ring, gdzie można uczyć się nowych ciosów itp., wybrałem walkę bez broni i koleś kazał mi przytrzymać X, abym rzucał piaskiem. Zrobiłem to trzy razy i pojawił się komunikat, czy chciałbym kontynuować, czy może wybrać inne szkolenie. Wybrałem inne szkolenie i wyszedłem z treningu. Jako, że nadal nie mogłem rzucać tym piaskiem to wróciłem na ring i zamiast wybierać nowe szkolenie to kontynuowałem i tak tzry razy powtarzałem i dopiero wyszedłem z treningu. Mimo wszystko nadal jak skupię się na jakimś przeciwniku i przytrzymam X to Ezio tylko wali go z pięści.

Fighter Pl
11-12-2009, 13:18
Mi tam nie są potrzebne porady jak zrobić osiągnięcie, ale jak sypać tym piaskiem. Poszedłem na ten ring, gdzie można uczyć się nowych ciosów itp., wybrałem walkę bez broni i koleś kazał mi przytrzymać X, abym rzucał piaskiem. Zrobiłem to trzy razy i pojawił się komunikat, czy chciałbym kontynuować, czy może wybrać inne szkolenie. Wybrałem inne szkolenie i wyszedłem z treningu. Jako, że nadal nie mogłem rzucać tym piaskiem to wróciłem na ring i zamiast wybierać nowe szkolenie to kontynuowałem i tak tzry razy powtarzałem i dopiero wyszedłem z treningu. Mimo wszystko nadal jak skupię się na jakimś przeciwniku i przytrzymam X to Ezio tylko wali go z pięści.
Musisz być trochę oddalony on przeciwnika. Mi to wyszło wczoraj za pierwszym razem. Zaczepiłem dwie grupki strażników. Zaczęli mnie gonić . Zatrzymałem się koło jakiegoś drzewa, gdzie był piasek i ustawiłem się tak by byli na przeciwko mnie. Przytrzymałem "X" i osiągnięcie wpadło. Pamiętaj, ze musisz sypnąć w oczy czterem na raz. To samo z achievementem za 10 killsów bez odniesienia obrażeń. Wpadło za pierwszym razem. Walczyłem z grupką mnichów(zakonników?) i po prostu kontrowałem każdego. Łatwizna:))

Albii
11-12-2009, 13:47
Zatrzymałem się koło jakiegoś drzewa, gdzie był piasek i ustawiłem się tak by byli na przeciwko mnie.
Heh, Ezio to cudotwórca, więc nawet na na kamiennych(?) ulicach Wenecji możesz sypnąć piachem. ;)

To samo z achievementem za 10 killsów bez odniesienia obrażeń. Wpadło za pierwszym razem. Walczyłem z grupką mnichów(zakonników?) i po prostu kontrowałem każdego. Łatwizna:))
Ej, no! Nie ściągaj ode mnie. xD Ja tak samo zrobiłem tego acziva o ile dobrze pamiętam. ;) Najlepiej na początku robić go gdy nie ma jeszcze ciężko uzbrojonych przeciwników, którzy pomimo blokowania mogą nas powalić, i tych, których można zabójczo kontrować, dopiero jak mają poniżej 50% hp.

wrog
11-12-2009, 13:49
Trick z dymem i masz w kilkadziesiąt sekund tego Achievementa :)

Zeratul
11-12-2009, 14:59
w wenecji to rob na placu swietego marka

Manolito
11-12-2009, 18:35
Musisz być trochę oddalony on przeciwnika. Mi to wyszło wczoraj za pierwszym razem. Zaczepiłem dwie grupki strażników. Zaczęli mnie gonić . Zatrzymałem się koło jakiegoś drzewa, gdzie był piasek i ustawiłem się tak by byli na przeciwko mnie. Przytrzymałem "X" i osiągnięcie wpadło. Pamiętaj, ze musisz sypnąć w oczy czterem na raz. To samo z achievementem za 10 killsów bez odniesienia obrażeń. Wpadło za pierwszym razem. Walczyłem z grupką mnichów(zakonników?) i po prostu kontrowałem każdego. Łatwizna:))

Nic to nie daje. Chyba mam jakiegoś buga w grze i Ezio nie chce tym piaskiem rzucać. Poczekam na łatkę, może coś poprawi, ewentualnie będe grał od początku.

Fighter Pl
11-12-2009, 18:53
Nic to nie daje. Chyba mam jakiegoś buga w grze i Ezio nie chce tym piaskiem rzucać. Poczekam na łatkę, może coś poprawi, ewentualnie będe grał od początku.
No co ty. A jesteś pewien, że masz odblokowanego skilla z piaskiem? Sprawdź to dokładnie. To jest bardzo proste. Pamiętaj by podświetlić jednego z nich LT/L2 chyba.

EDIT: Właśnie zrobiłem osiągnięcie SWEEPER. Kolejna łatwizna. Trzeba tylko odebrać "dzidę" jakiemuś rycerzykowi i powalić 5 kolesi na ziemię przytrzymując Xa. Nie powaliłem ich 5 na raz! Najpierw 4 a potem 1. Dziwne ale wpadło.

FLY SWATTER też wpadł za pierwszym razem.
Czyli teraz spokojnie mogę sobie zrobić calaczka:)

Manolito
12-12-2009, 17:24
To jednak nie bug, a mój błąd. Osiągnięcie już odblokowane.

Albii
13-12-2009, 15:06
FLY SWATTER też wpadł za pierwszym razem.
Czyli teraz spokojnie mogę sobie zrobić calaczka:)
Dobry jesteś. Ja chyba z dziesięć razy się musiałem rozbijać, by w końcu zrobić tego acziva. xD

Assassin
13-12-2009, 16:15
MI nie chciał wpaść acziw za podcięcie 5 strażników, po kilkunastu próbach dopiero zaliczyło. Zdaje mi się, że trzeba długo przytrzymać X, aż Ezio się zatrzyma i wtedy puścić.

Dawidek098
13-12-2009, 17:23
Kurcze, mam pewien problem z osiągnięciem Messer Sandman. A mianowicie chodzi o to, że sypię piaskiem w przeciwników, a trofeum nie wskakuje. Gram na PS3, ale to chyba nie robi różnicy, nie? Osiągnięcia są te same, więc piszę tutaj. Jak już pisałem trofeum nie pokazuje się, choć na bank ich sypnąłem. Nawet było ich 5 (jest taka animacja jak się ich sypnie). Co jest?

Fighter Pl
13-12-2009, 17:48
Kurcze, mam pewien problem z osiągnięciem Messer Sandman. A mianowicie chodzi o to, że sypię piaskiem w przeciwników, a trofeum nie wskakuje. Gram na PS3, ale to chyba nie robi różnicy, nie? Osiągnięcia są te same, więc piszę tutaj. Jak już pisałem trofeum nie pokazuje się, choć na bank ich sypnąłem. Nawet było ich 5 (jest taka animacja jak się ich sypnie). Co jest?
Z tego co wyczytałem na forach, gra na PS3, ma takie błędy i nieraz trofea nie wyskakują. Skończ grę, zrób wszystko a potem wywal save'a i od nowa. Albo próbuj, próbuj, próbuj...

Dawidek098
13-12-2009, 19:43
Dziwne, bo wszystkie inne trofea wpadają aż miło.. zostało mi 6 tych osiągnięć, łatwe do zrobienia. Głupio by było nie mieć platynki z powodu bugu...

cypriannfs2
14-12-2009, 14:39
Czy ktoś wie jaka jest nagroda w assassin's creed 2?

kuchcikk
14-12-2009, 18:49
Witam, brakuje mi jednego z tych 20 filmików dotyczących tych symboli. Obszedłem wszystkie symbole jeszcze raz,znajduje je ale przy żadnym się nic nie dzieje.Idzie jakoś sprawdzić, którego (w której lokalizacji) mi brakuje ,bo może jakis glitch się zrobił???

ArniHell
14-12-2009, 19:03
Jak jesteś w jakimś mieście to wchodzisz w animusa (START) i tam masz opcje miejsca i tam pokazane jest przy każdym zabytku rogu czy jest Glyth/Grobowiec Assassynów/Skarb Templariusz.;)

Albii
14-12-2009, 19:17

? Bo nie kumam o co Ci chodzi ? Nagroda dla avka ? Jak tak to nie ma.

kuchcikk
14-12-2009, 19:50
Jak jesteś w jakimś mieście to wchodzisz w animusa (START) i tam masz opcje miejsca i tam pokazane jest przy każdym zabytku rogu czy jest Glyth/Grobowiec Assassynów/Skarb Templariusz.;)

Wielkie dzieki!!!! :rofl:

HiTMAN47
15-12-2009, 08:19
Uplay :):)

Chrzunek PL
15-12-2009, 14:26
Uplay :):)

Ten Uplay nie jest od początku i to nie jest chyba nagroda tak mi się zdaje .

HiTMAN47
16-12-2009, 15:11
Powiedz dokladnie o jaka nagrode ci chodzi? Zapowiedz developera ze cos dostaniemy za zebrane "flagi" czy cos w tym stylu? To jest wlasnie Uplay - osiagniecia na nagrody

cypriannfs2
16-12-2009, 15:36
Nagroda za wszystkie achigmenty

High Glos
22-12-2009, 06:28
Mam mały problem z jednym piórem we Florencji Santa Maria Novella.
Poniżej zdjęcie lokacji.
Otóż nie wiem jak je zabrać.
Jak ktoś wie to wielkie dzięki.

wrog
22-12-2009, 09:58
Musisz skakać po tych belkach. Albo kawałek dalej, albo koło Ciebie trzeba zacząć, nie widać za bardzo na fotce, a ja dokładnie nie pamiętam. Jeśli gdzieś nie możesz doskoczyć, bo za wysoko, to pamiętaj o możliwości przebiegnięcia w górę po ścianie i następnie odbiciu w bok.

HiTMAN47
22-12-2009, 13:24
Bedaca na drugiej belce, patrzysz sie w sciane, RT+A jak pamietam a potem galka w lewo i skok

Jocky
23-12-2009, 08:28
Najpierw wejdź na płotek, potem normalnie wskocz na pierwszą belkę, na niej odwróć się w kierunku ściany wbiegnij (RT+A) i machnij lewym analogiem w lewo ponowie wciskając RT+A. Na drugiej belce powtórz i pióro jest twoje.

Offtopując troszkę to pióra są o niebo łatwiejsze od flag z poprzedniczki. Uzbieranie piór to robota na maksymalnie 3 godziny (z poradnikiem), dlatego też calak z AC2 jest bardzo łatwy. ;)

inoobiPL
23-12-2009, 21:13
Ja mam kłopot z tym przewracaniem, szukałem gościa z dzidą jakieś 30 min, a gdy już znalazłem to po przewróceniu ze 3 razy pięciu przeciwników achi nie wpadł . Może robię coś źle. ?

Assassin
23-12-2009, 21:21
MI nie chciał wpaść acziw za podcięcie 5 strażników, po kilkunastu próbach dopiero zaliczyło. Zdaje mi się, że trzeba długo przytrzymać X, aż Ezio się zatrzyma i wtedy puścić.

..........

HiTMAN47
23-12-2009, 21:31
Ja mam kłopot z tym przewracaniem, szukałem gościa z dzidą jakieś 30 min, a gdy już znalazłem to po przewróceniu ze 3 razy pięciu przeciwników achi nie wpadł . Może robię coś źle. ?
Koles z dzida pojawia sie w tym miescie gdzie jest bazylika czy cos z kolorem czerwonym, od strony miniportu po spawnie zawsze idzie grupa kolesi w tym ten heavy z dzida

inoobiPL
24-12-2009, 11:20
..........

Dobra już wpadło ale achi jest glitchnięty bo przewaliłem 3 i 4 powaliłem już po zamachu i wpadł :P .

High Glos
25-12-2009, 00:57
Mam mały problem z wejściem na punkt widokowy w Wenecji San Polo.
Konkretnie ten na dużym kościele na środku mapy.
Jak ktoś coś wie z góry dzięki.

wrog
25-12-2009, 01:18
Poczekaj aż będziesz miał odpowiednią umiejętność.

Marcin Boro
25-12-2009, 02:26
Mam mały problem z wejściem na punkt widokowy w Wenecji San Polo.
Konkretnie ten na dużym kościele na środku mapy.
Jak ktoś coś wie z góry dzięki.

Miałem to samo i jak debil godzinę próbowałem wejść po czym się zdenerwowałem i poleciałem po następną misję w której miałem lekcje skakania :P

Pawel1995k
25-12-2009, 12:31
Pytanie do was mam. Dzisiaj dostałem AC II, ale z racji tego, że jestem gdzie indziej, to pogram w niego dopiero w wtorek. A moje pytanie brzmi:
Czy calak jest czasochłonny? Słyszałem, że jest prosty i tylko jednego achiva można przegapić podczas fabuły, ponieważ resztę można zrobić po skończonym singlu. Czy to prawda? A poza tym jak wygląda gra po skończeniu singla? Czy jest tak jak w 1, że trzeba sobie jakiś pasek wybrać? Bo w jedynce ostatniego nie było można wziąć z powodu walki, a tutaj jak się sprawy mają?

Fighter Pl
25-12-2009, 14:28
Pytanie do was mam. Dzisiaj dostałem AC II, ale z racji tego, że jestem gdzie indziej, to pogram w niego dopiero w wtorek. A moje pytanie brzmi:
Czy calak jest czasochłonny? Słyszałem, że jest prosty i tylko jednego achiva można przegapić podczas fabuły, ponieważ resztę można zrobić po skończonym singlu. Czy to prawda? A poza tym jak wygląda gra po skończeniu singla? Czy jest tak jak w 1, że trzeba sobie jakiś pasek wybrać? Bo w jedynce ostatniego nie było można wziąć z powodu walki, a tutaj jak się sprawy mają?
Było już pisane chyba z 10 razy. Calak w około 30 h. Jest bardzo prosty(jak cała gierka zresztą). Zbieractwo zajmuje trochę czasu. Osiągnięcie, które możesz przegapić to kopnięcie strażnika używając lotni. Będziesz wiedział kiedy to zrobić. Jest tylko jeden rozdział, gdzie na niej lecisz. Proponuję poczytać cały temat od początku, bo tam jest już chyba wszystko napisane.

tomaj1987
25-12-2009, 14:33
Calak zajmuje ok 25-30 h , wszystkie osiągnięcia możesz zrobić po zakończeniu gry tylko jedno musisz zrobić w danej chwili w jednym z DNA dostaniesz możliwość latania machiną od leonardo i musisz kopnąć strażnika latając na tej machinie i musisz to zrobić wtedy bo nie można powtarzać DNA po ich zakończeniu

High Glos
25-12-2009, 21:48
Mam kolejny mały problemik z punktem widokowym w Wenecji San Marco tym obok dużego pałacu w którym wylądowałem machiną latającą.
Za cholerę nie mogę tam wleżć mimo że mam tą umiejętność "łapania"
Dzięki za pomoc.

Manolito
26-12-2009, 11:17
Ja wchodzisz na tą wieżę to musisz próbować chwytać się każdej możliwej cegiełki. Troszkę dziwnie jest ona zaprofektowana i nie zawsze widoczne są miejsca, których można się chwycić.

Pawel1995k
28-12-2009, 20:40
A jak masz te filmiki, to naciskałeś X?? Bo to jest odtworzenie wszystkiego.

kbrs
28-12-2009, 20:43
ops, wywalilem posta a ktos mi odpowiedzial heh, no wiadomo ze to robilem, okazalo sie ze pojedynczy byl nie rozwiazany, musialo go rpzeskoczyc czy cos a ja nie zwrocilem na to uwagi

Q-Jot
28-12-2009, 22:03
Co wogóle oznacza ten filmik ,bo ja go nie rozumiem ?

Assassin
29-12-2009, 01:20
To chyba Adam i Ewa biegną (pewnie się wygłupiłem),ale o co w nim chodzi to też nie wiem, jak by wykradli te coś, co ma enzio po koniec gry.

kbrs
29-12-2009, 02:36
adam i ewa poginaja, wykradli to jablko o ktore sie rozchodzi w grze, dalej to juz wlasciwie nie wiem eheh =p

kubek
29-12-2009, 02:45
Uciekinierzy (zapewne Adam i Ewa) z cywilizacji Minerwy wykradający sławny Piece of Eden? Pewnie ma to nam pokazać jak jabłko opuściło swoje miejsce, a rozwiązując glyphy doświadczmy jak była wykorzystywana jego moc i dzięki temu jeszcze bardziej wkręcić się w historię. A babeczka z tego filmiku strasznie przypomina dupę Altaira i tę złodziejkę z Wenecji co ją tachamy na rękach.

sportowiec
01-01-2010, 13:44
Do zdobyć motywu z AC2 dla konsolki potrzebny jest net ??

kbrs
03-01-2010, 14:55
rofl
przyznawac sie teraz ktory to rikimaru jest hahah

crazzie
03-01-2010, 15:14
ale wioska, wgrywanie acziwmentow przez allegro, wypas ;)

mi zostaly piorka, lekki pain in the ass, ale co zrobic, zostaly dwa najwieksze mista, florencja i wenecja.. no coz, trzeba bedzie posiedzeic :)

DarQs
04-01-2010, 10:23
Mam pytanie. Wiecie gdzie można znaleźć wszystkie symbole (video) po ktrórych oglądamy krótki filmik z Adamem i Ewą? ;>

dr M
04-01-2010, 13:07
Nie wiem czy to bylo w tym temacie , bo nie chce mi sie znowu wszystkiego czytac, ale napewno ktos juz podawal link z mapka do piorek i Glyth'ow. A jak nie znajdziesz to masz przeciez YouTube :D

Q-Jot
04-01-2010, 19:05
W poradniku na głównej jest.

DarQs
04-01-2010, 23:33
Nie wiem czy to bylo w tym temacie , bo nie chce mi sie znowu wszystkiego czytac, ale napewno ktos juz podawal link z mapka do piorek i Glyth'ow. A jak nie znajdziesz to masz przeciez YouTube :D

Przejrzałem tematy AC II i nie widziałem.

W poradniku na głównej jest.

Wielkie dzięki :)

Może platynka wpadnie:)

lvizzz
05-01-2010, 00:15
http://allegro.pl/item865313877_osiagniecia_achievements_assassin_s_ creed_ii.html

ktoś chętny? :) hahahaha

Ale zenada!!!Toz to wola o pomste.

Piotrek3000
05-01-2010, 06:21
Swego czasu widziałem na ebay pełno ofert z możliwością glitchowania achievementów. Pomyślałem sobie że to tylko Amerykanie, ale nie myślałem że takie oferty pojawią się na polskim Allegro... :no2:

Pawel1995k
05-01-2010, 15:58
http://allegro.pl/item865313877_osiagniecia_achievements_assassin_s_ creed_ii.html

ktoś chętny? :) hahahaha

To teraz się przyznać, kto to kupił? :rofl: Calak jest jednym z prostszych, wystarczy spojrzeć na poradnik. Rozumiem gdyby chodziło o calaka w Ninja Gaiden 2 lub Dead or Alive 4. No ale w ACII??

crazzie
07-01-2010, 17:33
wg tej mapy http://achievementhunter.com/games/guides/ac2/florence-east.php jest 8 piorek, a gra mi mowi ze powinno tu byc 9, jakas idea gdzie jedno zagubione piorko?

Hustler
07-01-2010, 17:45
Niemożliwe, żeby było inaczej, zbierałem z tymi mapkami i nic nie pominąłem. Może odznaczyłeś na dole, że coś już zebrałeś.

crazzie
07-01-2010, 17:46
zobacz, ze na dole jest 8 piorek ;) ale problem juz rozwiazalem, mapa centralnej florencji ma 10 piorek wg tamtego poradnika

problem jest taki, ze tak czy siak w east brakuje mi jedno piorko, a wszystkie wg mapy punkty odwiedzilem, glitch? zrestartuje gre, ale nie wiem czy to cos da...

edit: restart pomogl

sportowiec
07-01-2010, 21:06
Ponawiam pytanie. Jak odblokować motyw do interfejsu xboxa z ac2 ??

crazzie
07-01-2010, 21:25
a da sie w ogole?

Albii
07-01-2010, 21:34
Ten motyw coś tam jest zwalony i podobno pobrać się nie da wcale. W polskiej wersji to nawet nie ma jak próbować. ;p

Hustler
07-01-2010, 21:56
No tak, POLSKA...

sportowiec
08-01-2010, 20:44
No jak zawsze my Polacy jesteśmy poszkodowani :D

Assassin
13-01-2010, 22:07
Właśnie przeczytałem news na głównej, jak mi wje*ią acziwy za muli to ich pozabijam!

Hustler
13-01-2010, 22:46
I co, będziemy biegać Eziami na multi i się napierdzielać ukrytymi ostrzami? :D

Albii
13-01-2010, 23:03
Assassin Jak stać Cię na gry tylko dla calaków, to chyba i na golda też stać ? ;>

Co do motywu, to z tego co wiem to słaby jest i nie tylko Polacy mają z nim problemy. ;)

Assassin
13-01-2010, 23:10
Nie będę kupował golda dla jednej gry, a ac2 milem za darmo bo się czasowo wymieniłem, tak czy inaczej multi w tej grze to jakieś nieporozumienie, chyba, że jakis co-op czy cos będzie to może być.

zimzvm
14-01-2010, 07:57
co się martwisz, nawet jak dodadzą acziwy za multi, to pewnie będą banalne. do tego stopnia, że zdrapka na 48h Ci spokojnie wystarczy.
poza tym,wg x360a.org to będzie produkt zupełnie w oderwaniu od AC2. żadna forma dodatku czy rozszerzenia.

po więcej info zapraszam tu...
http://www.xbox360achievements.org/news/news-4166-Ubisoft-s-Financial-Update-Reveals-Upcoming-Assassin-s-Creed-Multiplayer-Mode-%5BUpdated%5D.html

Pawel1995k
14-01-2010, 19:41
Lol...Dobre...Multi Assasynowe. Cóż.. Rozumiem, że chcą na dłużej przyciągnąć, ale sobie multi nie wyobrażam. Oni pewnie też. :D

zimzvm
15-01-2010, 07:58
a wyścigi po dachach ?
idealnie nadaje się do rozgrywek multi : >

VGONZOV
15-01-2010, 18:46
Może i wyścigi będą ale raczej nastawił bym się na walki pomiędzy Assasynami a Templariuszami ;)

kubek
15-01-2010, 22:12
nvm, nvm, nvm, nvm (za mało znaków)

Diverso
16-01-2010, 01:50
Ja bym się ucieszył ze zwykłego free-roamingu. Fajnie byłoby powspinać się we dwie osoby, a i pewnie jakieś misje też by dodali w kooperacji.

Pawel1995k
18-01-2010, 19:20
Właśnie robię calak w ACII. Cóż pozostały mi pióra w Wenecji. Najlepsza nazwa osiągnięcia to "Mężczyzna lekkich obyczajów" :D

lik0s PL
08-06-2010, 17:10
Ja prawie wbiłem calaka (wbiłem 920 gamescora) lecz gra była tak nudna że ją sprzedałem i teraz żałuje że nie wbiłem calaka.
http://card.mygamercard.net/PL/lik0s+pl.png (http://profile.mygamercard.net/lik0s+pl)
http://www.gamercards.co.uk/card/MW2/726369157-lik0s%20pl.png (http://www.gamercards.co.uk/create)

xAddix
08-06-2010, 17:55
to jest chyba najłatwiejsza gra w jaką grałem ;d a do scalowania to już wogule :)

Marlowe
18-12-2011, 10:06
Pytanko - skończyłem właśnie sekwencje 12, ale aczik za jej ukończenie nie wyskoczył. Dodam, że od razu po jego zakończeniu zacząłem sekwencje 13. Czy to jakiś glitch? :(

CzarO17
18-12-2011, 10:54
Mógł być jakiś lag, może wskoczyć Ci później.

MANDo
18-12-2011, 12:51
Przecież sekwencje 12-13 to jest (jeżeli dobrze pamiętam) DLC, które było wycięte z gry. Dodali je w wersji GOTY i nie dostajesz za przejście żadnego achieva.

Marlowe
18-12-2011, 13:22
Faktycznie Xbox360Achievements podaje, że aczik jest za 14 sekwencje - widocznie błąd spolszczenia acziwów na xboxie. Bo podaje "ukończ dwunastą sekwencje DNA". ;]