View Full Version : Tekken 6

zimzvm
26-10-2009, 23:39
kompletna lista acziwów...
http://www.xbox360achievements.org/game/tekken-6/achievements/

przytłaczająca ilość związana z Scenario Campaign Mode. zakładam, że to ten tryb beat 'em up.
onlajnowych niewiele a i nietrudno zrobić. wystarczy zagrać 30 meczy a na pewno wpadnie przynajmniej jedno zwycięstwo.
kilka acziwów zapowiada nieco grindowania, ale zapewne czas, to jedyne co trzeba będzie poświęcić.
garść acziwów nadal ukrytych. chociaż tu i ówdzie w necie można znaleźć wpisy dotyczące tychże dodane przez posiadaczy egzemplarzy z sieci dyskontów Torrent.

Makos
27-10-2009, 15:29
Chyba będzie ciężko... ale się zrobi... przynajmniej się postaram ;p A fakt że jest zbyt wiele za scenerio ;d Ta gra polega na trochę innym graniu :P

Aki
29-10-2009, 08:29
jak narazie nie moge sie podlaczyc do zadnej gry multi. Szuka i szuka i nic. lacze 2Mb. W gow2 i cod4 bez problemu gram. W tekkenie nie podlaczylo mnie jeszcze do zadnej walki.

zimzvm
29-10-2009, 09:30
może jest to spowodowane tym, że premiera w EU dopiero jutro ?

bratze
29-10-2009, 14:48
może jest to spowodowane tym, że premiera w EU dopiero jutro ?

Bzdura ja gralem 27 i nie mialem zadnych problemow ze znalezieniem przeciwnika na live a mam 1mb.Byc moze problemem jest blad NAT,przetestuj polaczenie z xbl i sprawdz czy jest wszystko ok.

jesli ktos chce porady jak zaliczyc achi prosze pytac,mam calaka.

Slowik00
29-10-2009, 16:42
Mam nadzieję, że ten Scenario Campaign Mode będzie dobrze zrobiony, bo większość osiągnięć dotyczy tego.

zimzvm
29-10-2009, 20:13
@bratze
27 ?
zdaje się, że już wcześniej miałeś kopię tej gry. nie omieszkałeś się pochwalić tajnymi osiągnięciami...

@Slowik
oby gejmplej był dobry, bo wygląda na niezły koszmarek graficzny ; ]

bratze
29-10-2009, 21:31
@bratze
27 ?
zdaje się, że już wcześniej miałeś kopię tej gry. nie omieszkałeś się pochwalić tajnymi osiągnięciami...

@Slowik
oby gejmplej był dobry, bo wygląda na niezły koszmarek graficzny ; ]

gre mialem pare dni wczesniej ale dopiero w dniu premiery gralem online,osiagniecia wcale nie sa trudne do zaliczenia,poprostu trzeba przejsc scenario i prawie wszystko wpadnie,jak bede mial chwile to zrobie poradnik jak odblokowac wszystkie osiagniecia.

Adam6230
31-10-2009, 18:34
ma ktoś jakiś sposób na NANCY-MI847J :D ?

shinian
31-10-2009, 20:20
garść acziwów nadal ukrytych. chociaż tu i ówdzie w necie można znaleźć wpisy dotyczące tychże dodane przez posiadaczy egzemplarzy z sieci dyskontów Torrent.

Albo ktoś poprostu sprawidzł trofea z wersji na PS3 ;) Tam nie ma opcji ukrytych pucharków.

PLSquall
01-11-2009, 18:14
Tak archivy niczego sobie :P już sie nie moge doczekac kiedy zagram w to cudo

Makos
01-11-2009, 19:43
ja zamierzam pograćw następnym tygodniu i w tedy się okaże czy trudny

Fighter Pl
01-11-2009, 20:19
Ja przed chwilą włączyłem i to jest jakaś żenada. Ten tryb scenario czy jakoś tak jest beznadziejny. Nie potrafię grać w to gófno. Ciągle mnie leją. Osiągnięcia jakieś wpadły ale chyba odpuszczam tą "kupę" i trzymam się od tego z daleka.

EDIT: Dzięki Juve za porady. od razu lepiej się w to gra(czyt. łatwiej) :)
Osiągnięcia łatwo wpadają.

Adam6230
02-11-2009, 22:48
to podziel się tymi tipsami :) imo ten scenario jest do bani :D już lepszy był w tekkenie 3 jako Tekken force mode :D
i czy nie ma ktoś sposobu żeby ciągle nie powtarzać tych walk do Nancy . bo znalazłem takie coś ale nie wiem o co chodzi "And lastly and possibly most importantly, do what I did (which was excellent advice I received from this board). Get 2 controllers, and before you lose to Nancy, get new challenger, that way, you can go at nancy a lot more."