View Full Version : Zakup gry na eBayu.

Xbox 540
09-12-2009, 12:11
Kupiłem grę w serwisie eBay, na koncie Paypal mam 310 PLN, więc wystarczająco ilość do zapłacenia. Gdy chce zapłacić za przedmiot wyskakuje mi komunikat o ty, że muszę podbić kartę kredytową. Problem w tym, że nie mam kredytowej tylko zwykłą z której przelałem internetowo pieniądze. Proszę was o pomoc bo chce jak najszybciej za to zapłacić.

Sharky
09-12-2009, 14:22
A próbowałeś w opcjach konta na PP powiązać kartę z kontem? Z tego co pamiętam jest taka opcja, może o to chodzi?

Xbox 540
09-12-2009, 17:21
Tak, ale moja karta nie jest akceptowalna bo to tylko zwykła płatnicza. Mam pieniądze na PP, więc nie raczej nie potrzebuję karty, a pilnie chciałbym zrobić przelew. :(

SethMethod
09-12-2009, 23:21
Długo niczego nie kupowałem na ebay ale z tego co pamiętam to paypal polega głównie na przelaniu kasy z jednej karty kredytowej na drugą, wiem że są też inne opcje ale użytkownicy preferują karty kredytowe, bo transakcja trwa dużo krócej. Dogadaj się ze sprzedawcą albo poczytaj faqi na ebay'u, przecież teraz, gdy ebay jest w Polsce, wszystko masz w rodzimym języku.

Jeśli gość nie poda ci numeru ROR'u to poproś o numer rachunku karty i tam przelej kasę - dostanie ją na swoją kartę tak jakbyś użył PP.

MANDo
09-12-2009, 23:50
PayPal -> Wyślij pieniądze -> Zapłać za przedmioty w serwisie eBay ? Próbowałeś?

Xbox 540
11-12-2009, 16:00
Już wiem co było powodem. Zanim pieniądze z mojego konta doszły na PP kurs Euro wzrósł, a co za tym idzie nie miałem wystarczającej ilość $ na PP. Już pieniądze wysłane. Muszę przyznać, że PP jest bardzo wygodną formą płatności.