View Full Version : Problem z hmv.co.uk

kubek
28-12-2009, 17:28
Kupiłem prawie miesiąc temu Episodes from Liberty City na hmv.co.uk. 3 tygodnie od wysyłki minęły dokładnie w wigilię i po takim czasie można ubiegać się o zwrot kasy. Tak też zrobiłem i na drugi dzień pieniądze już miałem na koncie. Tylko teraz po świętach przyszło mi to GTA :P Nie wiem co robić- odsyłać im tak jak kazali napisać mi w mailu kiedy ubiegałem się o zwrot/ napisać żeby ściągnęli mi kasę z powrotem z karty/ olać ich ciepłym moczem i cieszyć się grą oczekując ewentualnego wejścia Interpolu o 4 nad ranem? Dodam, że sklep podejrzewa, iż paczka zaginęła w systemie pocztowym. Ktoś tak miał? Będą szukali tej przesyłki czy to oleją?

wrog
28-12-2009, 17:31
Założę się, że gra była wysłana zwykłą przesyłką zagraniczną, co oznacza, że nie będą w stanie w jakikolwiek sposób prześledzić jej losów po opuszczeniu UK. Konsekwencji nie musisz się obawiać. Jeśli jednak Kubusiu jesteś uczciwym człowiekiem i chcesz pójść do Nieba, to napisz im maila, że jednak doszła gra. Tak dla czystości sumienia.

kubek
28-12-2009, 17:55
Tylko że w mailu, który kazali mi napisać prosząc o zwrot kasy musiałem zaznaczyć, że w przypadku otrzymania gry mam ją odesłać. Chyba napiszę im żeby ściągnęli mi tyle ile teraz kosztuje gra, jak myślisz wrogu, zgodzą się? ***** no nie chcę wychodzić na polaczka złodzieja :P Nie od parady zawsze w grach wideo wybieram dobrą ścieżkę o ile to możliwe xD

kroolik37
28-12-2009, 18:10
Wrogu jak będziesz Mecenasem i zawsze będziesz mówił prawdę, i będziesz złotym człowiekiem, to daleko nie zajdziesz :P . W dupie ich miej, jesteś przynajmniej 120zł w przód.

wrog
28-12-2009, 18:11
To napisz im, że nie chcesz jej odsyłać, bo to tylko kolejny problem i niech po prostu ściągną kasę.

lvizzz
30-12-2009, 00:58
Kupiłem prawie miesiąc temu Episodes from Liberty City na hmv.co.uk. 3 tygodnie od wysyłki minęły dokładnie w wigilię i po takim czasie można ubiegać się o zwrot kasy. Tak też zrobiłem i na drugi dzień pieniądze już miałem na koncie. Tylko teraz po świętach przyszło mi to GTA :P Nie wiem co robić- odsyłać im tak jak kazali napisać mi w mailu kiedy ubiegałem się o zwrot/ napisać żeby ściągnęli mi kasę z powrotem z karty/ olać ich ciepłym moczem i cieszyć się grą oczekując ewentualnego wejścia Interpolu o 4 nad ranem? Dodam, że sklep podejrzewa, iż paczka zaginęła w systemie pocztowym. Ktoś tak miał? Będą szukali tej przesyłki czy to oleją?

Nie dosc, ze trafilo na uczciwego czlowieka, to jeszcze rodaka.Ok, sam mieszkam w UK, znam nieco rynek i powiem tak:jesli chcesz isc do pana Bozi, jak pisze Wrog, to oddaj im jakos pieniadze;jesli jednak pobyt w niebie nie jest dla Ciebie pierwszorzedna opcja-daj sobie spokoj.Tutaj rynek jest tak napchany, ze wysylka gier po dwa razy do tego samego adresata nie jest niczym specjalnym, a podobne bledy sa wliczone niejako w koszta.A mowa dodatkowo o paczce zagranicznej!!!Nikt w siedzibie HMV nie bedzie sie zastanawial, co sie stalo z owa przesylka, bo maja obecnie tysiace takich spraw na swoim podworku, o zwrotach nie wspomne.
Zrobisz, jak bedziesz chcial, z mojej strony moge napisac, ze nie masz sie co obawiac konswekwencji

kubek
30-12-2009, 14:40
Dzięki ******* ja już im napisałem maila żeby mi znowu obciążyli konto xD Chociaż coś długo się nie odzywają- jeżeli nie odpiszą będę miał wymówkę, że mnie olali.

lvizzz
30-12-2009, 20:13
Dzięki ******* ja już im napisałem maila żeby mi znowu obciążyli konto xD Chociaż coś długo się nie odzywają- jeżeli nie odpiszą będę miał wymówkę, że mnie olali.

To spotkanie z Bozia gwarantowane.

kubek
31-12-2009, 00:31
Opowiem Panu Jezuskowi, że taki jeden z forum OC doradzał mi ukraść grę.

kubek
31-12-2009, 14:13
Przepraszam za post pod postem.

Pytanie do wroga-mecenasa: jeżeli po 48h (bo obiecują, że po max takim czasie odpiszą) nie odpisali na mojego maila proponującego ponowne obciążenie konta to mogę mieć ich głęboko w dupie, c'nie? Mam tego maila w wysłanych, jak coś to im pokażę i niech mnie cmokną. Mogę tak zrobić Marcinie?

lvizzz
31-12-2009, 17:10
Przepraszam za post pod postem.

Pytanie do wroga-mecenasa: jeżeli po 48h (bo obiecują, że po max takim czasie odpiszą) nie odpisali na mojego maila proponującego ponowne obciążenie konta to mogę mieć ich głęboko w dupie, c'nie? Mam tego maila w wysłanych, jak coś to im pokażę i niech mnie cmokną. Mogę tak zrobić Marcinie?

A moze maja takie busy teraz-co by mnie nie zdziwilo-ze nie zdazyli odpisac albo olali sprawe-czasami sie zdarza w UK-albo mail zostal przeniesiony do kogos innego.W te polisy 48h nie nalezy wierzyc na sto procent.A moze nie moga Ci obciazyc konta, ot tak sobie, bo maja swoje wewnetrzne procedury.Mozliwosci jest sporo.Poczekaj kilka dni, jutro w UK jest bank holiday, prawie nikt nie pracuje.Ruszaj sprawe po weekendzie, jak cos sie wydarzy.

kubek
31-12-2009, 17:20
Nie będę do nich pisał drugi raz przecież. Póki co sumienie mam czyste ^^