View Full Version : karta m2 do telefonu.

kubus230195
06-01-2010, 20:07
eloszka.
w telefonie (se w910i) mam karte 1gb sony. jest to bardzo malo wiec chce sobie kupic 4 gb. i mam pytanie co wybrac. czy karte sony czy sandisc ? sandisc jest tansza no ale sony to jednak sony. zwlaszcza ze mojemu kumplowi spadl telefon z kata sandisca i wszystko sie usunelo ! ;o. kupic sony czy sandisc. ?

Q-Jot
06-01-2010, 21:38
Jak miał sandisca to możliwe ,że mu się wszystko usunęło .Jakby miał kartę SanDisk to inna bajera .Pamiętaj ,że jak zamawiasz w Internecie to Sony jednak wiedzie prymat w podróbkach .Jest ich masa. Z Sandiskiem jest lepiej w tej kwestii .Laikowi ciężko odróżnić podróbkę od oryginału .Wyglądają omal identycznie .Te karty są przecież bajecznie tanie ,nie ma co oszczędzać ,bo różnica cenowa minimalna. Zaawansowanie technologiczne obu producentów jest porównywalne ,obie są w czołówce swojej dziedziny .Nie zauważysz róznicy między nimi ,a takie pierdolenie ,że dane się usunęły ,bo telefon spadł i miał kartę SanDisk może sobie wsadzić między bajki .Reasumując -nie ma znaczenia .Sam mam chyba z 15 kart SD,micro-SD w chacie ,połowa Sony ,kilka Kingston i Sandiski i z żadnymi nie miałem problemów .

Luke86PL
06-01-2010, 22:10
Popieram przedmówce jeśli dorwiesz oryginalnego SanDiska , to będziesz z niego zadowolony , ja przynajmniej byłem . W swoim W610i miałem SanDiska 4GB i był zwykle zawalony po brzegi muzą i innymi pierdołami i nic się nie cieło , zawieszało czy co tam jeszcze innego . Prędkośc odczytu właściwie też się nie zmieniła w porównani z kartą 1GB Sony . Ja z autopsji mogę polecic SanDiska z czstym sumieniem .

kubus230195
07-01-2010, 18:07
sory za pomylke z nazwa firmy :). dzieki za info.