View Full Version : Problem z gg

NoMoRe
02-03-2010, 10:56
Witam, mam problem z gadu gadu, mianowicie od wczoraj wyskakuje mi komunikat "podane hasło do serwera jest nieprawidłowe" i nie wiem o co chodzi? wpisałem na pewno dobrze wiele razy, potem zrobiłem odzyskaj hasło, przyszło mi na maila zrobiłem nawet kopiuj wklej, też nic, przed chwilą jeszcze sprawdziłem hasło Gadu-Readerem, też jest to samo co wpisuje od początku... o co chodzi? Zależy mi w sumie na tym numerze... a do pomocy technicznej gg napisałem już wczoraj ale pewnie odpiszą za miesiąc jeśli w ogóle...

crazzie
02-03-2010, 10:57
odinstaluj ten chlam i korzystaj z jakiegos multikomunikatora

mrmarko
02-03-2010, 11:02
jako nowy komunikator polecam AQQ,w sumie taki sam jak gg
http://www.aqq.eu/strona-glowna.html

NoMoRe
02-03-2010, 11:11
no zapomniałem o tym też napisać, odinstalowałem zainstalowałem, ściągnąłem inną wersje i do tego na iPhonie moim korzystam z Palringo (a to właśnie jest multikomunikator) i tam też nie chce mi się połączyć;/

InFeS
02-03-2010, 13:16
jako nowy komunikator polecam AQQ,w sumie taki sam jak gg
http://www.aqq.eu/strona-glowna.html

Ma to kilka usprawnie i fajną sprawą że szybko możemy coś wyciąć jaki element na Naszym pulpicie czy coś i wysłać aczkolwiek AQQ, no można spróbować jak kto woli. Ja tam miałem i wróciłem do GG.

crazzie
02-03-2010, 13:23
a ja od lat uzywam konnekta i nie mam ochoty zmienic go na nic innego, na mirande nie mam czasu, tzn na jej konfig, wiec to mi w zupelnosci wystarcza, nie ma zjebanych reklam i innych dziwnych giegiewynalazkow

NoMoRe
02-03-2010, 13:39
no ja się bardzo ciesze że działają Wam komunikatory;P
ale ma ktoś pomysł jakiś na mój nie działający? bo mówie, zmiana nic nie da bo mam Palringo na iPhonie i też nie działa...

crazzie
02-03-2010, 13:46
moze dostales bana :D

ja kiedys dostalem jak przeslalem dziewczynie jakis link i mnie normalnie zablokowalo na 2h :D

NoMoRe
02-03-2010, 13:51
no jakby to były 2 godziny to by mi to wisiało ale to już od wczoraj rana jest;p
a nic takiego nie pisałem żeby móc bana dostać;|