View Full Version : Problem z http://www.mygamercard.net/

natan97
30-03-2010, 16:33
Mam problem założyłem konto na tej stronie i nie wiem o co chodzi ...Mam ciągle jakieś problemy z zalogowaniem sie ... i wyskakuje mi takie coś pod dołem jest...:(Chyba trza napisać do admina po angielsku .Ale ja nie umiem .A można Admina prosić żeby mi posuwał te konta. W bazach danych a ja sobie jeszcze raz konto założę proszę o pomoc..!!!!!!!

Enter your GamerTag into the box below, and a link will be generated for you to change your password and sent to the email address associated with your account.
If you have Anti-Spam settings, please whitelist mygamercard.net or you may not get your email!

This GamerTag has not been fully activated!
You must perform Validation of your GamerTag before you can change your password and full instructions are provided to you when you log in.

If you truly have forgotten the password to your registration attempt, please contact admin [@at] mygamercard [.dot] net where we remove your registration attempt so you can start over.

CzarO17
30-03-2010, 20:16
Aktywowałeś konto ? Dostałeś potwierdzenie zarejestrowania się na e-mail?

natan97
31-03-2010, 00:54
Właśnie kiedy zakładałem pierwszy raz to dałem złe hasło do xbox live i nie wiem jak to teraz odkręcić...A i kiedy zmieniłem game tag tamten nie działał . Założyłem nowe konto i po założeniu tego konta na moje mojego stałego game tag dopiero się domyśliłem po fakcie że trza dac swoje hasło do xbox live...Przysłali aktywacja na email .Ale nie na ten co jest założone xbox live . Tylko na ten co zakładałem na swój drugi email .Ale anulowałem a wyskakuje za Mój game tag jest zajęty tak samo jak email .Nie mogą oni tego usunąc :moron:

---------- Wiadomość dodana 00:54 ---------- Pierwotna wiadomość Wczoraj opublikowana 23:33 ----------

Już wiem co jest grane dzięki do zamknięcia (:

SierraPL
31-03-2010, 10:28
....można Admina prosić żeby mi posuwał te konta....
Myślę że admin woili posuwać ale coś innego :rofl:

natan97
31-03-2010, 12:40
SierraPL (http://forum.onlinecenter.pl/member.php?u=1763) Pewnie tak ...:rolleyes::rolleyes: