View Full Version : Kim lubicie grać

Rudy_PL
26-12-2005, 19:27
Byl temat "Ulubiona mapa" to czas na Kim Lubicie Grać :twisted:
Ja lubie najbardzej Siły Amerykańskie i Wojska Europejskie
A z jednostek to Special OPS(Komandos) z pojazdow to czołg(120mm) i jeszcze Helikoptery :twisted:
a wy :?:

Yacolek
26-12-2005, 19:29
Ej nie na siłe troche te tematy ? ^_<

Ja lubie grac tam, gdzie wbijaja znajomi :P Czyli wszędzie :] Ale jak mam wybierac to tylko Seals [da sie zrozumiec ich gadke] i siły EU...

wrog
26-12-2005, 20:56
USA albo EU, potem Special OP a z pojazdów humvee. Tego małego helikoptera nigdy dorwać nie mogę :/ Jak już go ktoś na początku weźmie to do końca nie wypuści.

Devil_2k
27-12-2005, 08:22
USA, Sniper (zrobię jeden medal jeszcze i będę się musiał przerzucić na inną jednostkę :/ ),hmm....helikopter (ale nie latam więcej niz 3 minuty :P ) i humvee :)

c1n3k
30-12-2005, 22:45
Mi w sumie bez znaczenia czy EU, czy USA, zawsze wbijam tam gdzie jest ktos ze znajomych :)
A z klasy postaci to najlepiej gra mi sie SPEC OPSem, nastepnie snajperem i assault.

Hosen
11-01-2006, 11:41
ja czym bym nie gral to i tak mnie zaraz zabija, hehe! ale najczesciej to snajper: siedze gdzies w krzakach i czekam na ofiary; mam czas zeby wychylic Przyjaciela; stad tez malo killsow mam. chodz ostatnio to gralem Specem albo Asfaltem.

pozdrowiony

Gawlick
02-02-2006, 15:15
Od samego początku grałem assaultem, ale lubie też snajpera (swietna jest ta snajperka EU :) ). Na CTF najczęściej biorę spec-opsa. Ostatnio zacząłem przekonywac się do supporta, tak to wogóle go nieruszałem...
Co do pojazdów to 120mm i helikopter EU (ten w Russian Border), wystarczy zalogować i wszystko co mechaniczne idzie się rąbać... :)

szuja
04-02-2006, 12:21
ja najbardziej lubie USA i takich czerwonych (przeciwnicy EU, czemu nie moge zapamietac jak sie nazywaja?? :( )
ale jak juz musze to potrafie zagrac kazdym... :)

Gawlick
04-02-2006, 12:46
Ci "czerwoni" to chińczycy :) (no tak mi sie wydaje)

Karlos
08-02-2006, 17:28
Ja najbardziej lubie grac Special Opsem:) Najfaniej mi sie gra USA.
Co do pojazdow to lubie 120mm i Amerykanskiego Apacha. ;)

Shoqe
12-02-2006, 10:04
Witam, hmmm wiele nie grałem bo gre nie dawno kupiłem ale w sumie najwięcej grałem Special Op, z pojazdów to helikoptery :)

Hosen
12-02-2006, 10:26
pojazdów to helikoptery normalne u nowicjuszy;) szybko ci przejdzie. a tak juz przy okazji tematu;) to najwiecej mam OPsa, chodz i tak czolgiem z Foxem gdzies poginamy;)

kisiu
12-02-2006, 13:09
pograłem troszkę wczoraj, lubię grać engineerem (shotgun) i snajperem na przemian, pojazdy tylko do szybkiego przemieszczania denerwują mnie jakoś :wow:

MAP001
12-02-2006, 18:00
Hi
Na poczatku to gralem inzynierem bo mial strzelbe i basuke :P szybko gina przeciwnicy, potem przerzucilem sie na szturmuwke ale cos mi rzucanie granatami niewychodzi to teraz gram OPSem ;) i z C4 wale, od czasu do czasu tez i snajperem (zalezy jaka plansza) ale na to tez niezawsze mam nerwy :twisted: tak siedziec i wyczekiwac hmmm lepiej sie poganiac 8)

Sokoov
29-04-2006, 21:44
Dość krótko gram, ale najczęściej wybieram USA lub Chińczyków. Z jednostek to tylko i wyłącznie OPS, chyba że gram na medale. Z pojazdów to lubie, te strasznie szybkie Jeppy chińczyków (nie wiem jak się nazywają) i czołgi 120mm. Za chelikopterami nie przepadam. Może to dlatego że nie umiem nimi sterować.

neo_angin
30-04-2006, 16:29
ja ty odswiezasz tmat t ja cos napsize :P

najlepiej mi sie gra Engenerem :] ale tylko amrykanskim :P bo maja SPAS'a co znaczy ze szotgun jest szybko strzelny, wiem ze u innych jest moc neisjzy, ale ja na razie duzego cela nie mam i wale szybko i czasem sie uda :P no i bazooka, bo mozna nia szybko dzipa rozwalic i helikopter czasme czołg i dzieki temu duzo puinktow leci szybko :P ofkoz przez to ze gram inzynierkiem, szybko gine bo na odleglosc jestem dosc słaby, ale nauczłem sie rozwalać te małę szybkie helikoptery co sa na honorze, dobry skill, nie ma co :]

pozdro elo :]

LukaszMPower
24-06-2006, 13:07
Na Back Stab Arabami,dedlypass amerykancami,the nest ameryka to samo na bridge to far

MikeOl
19-12-2008, 00:08
usa i eu ale ostatnio talibami grywam na backstabe

specops/snajper

z pojazdów hummer/bwp1(bw rządzi!!)