View Full Version : Mass Effect 2 - Kasumi DLC

Marekdob1984
19-04-2010, 19:37
Witam! ;D

Mam takie pytanko od strony technicznej, kupiłem sobie DLC z Kasumi z innego profilu na który kupuje punkty, i teraz mój główny profil nie widzi tak jakby że mam go pobranego (pobrałem go z marketplace, a w cerberusie mam że muszę go kupić raz jeszcze).

Może ktoś jest mi w stanie pomóc? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam (skorzystałem z opcji szukaj).

Dodam że mam Angielską wersję gry.

Pozdrawiam Marekdob1984

Rayne
19-04-2010, 20:06
Witam! ;D

Mam takie pytanko od strony technicznej, kupiłem sobie DLC z Kasumi z innego profilu na który kupuje punkty, i teraz mój główny profil nie widzi tak jakby że mam go pobranego (pobrałem go z marketplace, a w cerberusie mam że muszę go kupić raz jeszcze).

Może ktoś jest mi w stanie pomóc? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam (skorzystałem z opcji szukaj).

Dodam że mam Angielską wersję gry.

Pozdrawiam Marekdob1984

Profil nie widzi, ale jeśli zalogujesz oba profile i włączysz grę na swoim głównym, to i tak powinna Ci się załączyć misja z Kasumi - tzn. pokazać info na jej temat. Ja przynajmniej tak miałam :) a DLC też ściągane na innym profilu.

Marekdob1984
19-04-2010, 20:36
Ok, wielkie dzięki ;D

Po napisaniu posta pomyślałem że odłączę kabel sieciowy od X'a i jeszcze raz spróbuje bo przecież mam na dysku. I też działa.