View Full Version : Odczytywanie płyt - xbox

Micro Fire
07-05-2010, 15:35
Witam!

Mam problem z xboxem, a mianowicie:

Jak wkładam płytę (jakąkolwiek, więc nie jest to wina płyty) to xbox jej nie czyta. Pisze odczytywanie, a potem znowu otwórz napęd. Gry zazwyczaj się odtwarzają za 5-6 razem i jest to dosyć irytujące. Czasem jest też tak, że grę mi czyta jako film :D

Zadzwoniłem do serwisu microsoftu i mi powiedzieli, że mam odpiąć dysk (60gb - xbox jest premium), włączyć byle jaką grę, wpiąć dysk i zresetować konsolę. Teoretycznie podziałało... ale po tygodniu znowu wróciło. Znowu wykonałem czynności, o których mi mówili i tym razem działało przez 2 dni - obecnie ten sposób nie działa w ogóle.

Gdy do nich dzwoniłem powiedzieli mi, że to może być brak kompatybilności pomiędzy dyskiem, a napędem (czy jakoś tak). I tu się pojawia moje pytanie - czy gdybym kupił dysk 250 gb ( bo i tak zamierzam), to by coś dało? I czy jest jakiś inne (legalne) rozwiązanie, które mogę zastosować? Do serwisu wyślę w ostateczności, jak nic się nie będzie dało zrobić!

Acha i jeszcze jedno - jak mam xbl i wyślę do serwisu, to jest ryzyko bana? ;o

r1p
07-05-2010, 21:14
Wysyłasz bez dysku/karty pamięci bo oni nie odpowiadają za te rzeczy (w skrócie, mogą nie wrócić do ciebie ;d), dlatego nawet sie nie dowiedzą, że masz LIVE xd
I bez wysłania raczej sie nie obejdzie bo chyba siadł ci napęd

beq92
07-06-2010, 17:05
Bana możesz dostać wtedy kiedy masz przerobioną konsole.