View Full Version : FIFA 10 czy FIFA WC 2010

kubus230195
14-05-2010, 18:41
mam pytanko. nie wiem jaka gre pilkarska wybrac. czy fife 10 czy world cup 2010 ? wiem ze "normalna" edycja posiada ligi i tryb menadzerski ale jakos urzeka mnie klimak mistrzostw swiata. na jaka produkcje sie zdecydowac ?

r1p
14-05-2010, 18:43
Na 10, nie dość że taniej to dużo bardziej rozbudowana.

Fighter Pl
14-05-2010, 23:40
Zdecydowanie Fifa 10. WC ma fajną otoczkę mistrzostw ale gra się gorzej.

Snake
15-05-2010, 08:14
Szczerze to nie wiem o jaką otoczkę chodzi :)
O pokazywanie facjat trenerów co 10 minut co bardziej denerwuje niż urozmaica grę?
O pokazywanie jak 4 kibiców tańczy na trybunach?
Może i jest fajyn doping ale jeśli chodzi i reakcję kibiców to wg mnie nie ma w tym nic ciekawego :)
Mogliby kibice wykrzykiwać nazwy państw, albo śpiewać hymny.
I nie chodzi mi o wszystkie drużyny tylko o te które się zakfalifikowały :)
To wszystko było już w Euro 2008.
A jak się zdobywa Puchar Świata to dlaczego nie ma całej ceremonii? Wręczenie Pucharu itp. Nawet w starych PES-ach tak było, pamiętam jak jeszcze potem piłkarze biegli z flagą i pucharem.
To była otoczka.
A teraz dodadzą gęby trenerów i myślą że się człowiek zadowoli?
Stawiam na 10. Fajnie się gra w World Cup ale tak r1p napisał FIFA 10 jest bardziej rozbudowana i tańsza. Nie warto dawać 200zl za FIFA 10,5 ;)

r1p
15-05-2010, 13:24
Akurat teraz nówki w folii już od 99zł chodzą więc nie 200 ;d

crazzie
21-05-2010, 15:16
zdecydowanie bardziej dopracowany jest world cup, ale nie ma w nim klubow, ktore sa w fifie 10 :) wiec cos kosztem czegos, sam musisz wybrac co potrzebujesz bardziej, czy lepsza rozgrywke, czy wiecej zespolow

dodatkowo fifa10 jest ciut tansza, a kupujac wersje angielska oszczedzisz jeszcze kilka zlotych, komnetarz mozesz dokupic z marketplace za smieszna ilosc msp

Habit75
28-05-2010, 20:38
A jak się zdobywa Puchar Świata to dlaczego nie ma całej ceremonii? Wręczenie Pucharu itp. Nawet w starych PES-ach tak było, pamiętam jak jeszcze potem piłkarze biegli z flagą i pucharem.

Jak nie ma. Grałeś w to w ogóle czy ślepy jesteś? Imo WC jest bardzo dobre, o wiele mniej nużące od wcześniejszych odsłon. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony:))

Albii
30-05-2010, 00:59
Gameplay lepszy zdecydowanie w WC. Poprawione wnerwiające rzeczy z 10 zwykłej. Bramkarze w końcu bronią normalnie i realistycznie, potrafią się ustawić, piłkarze nie gubią piłek między nogami, wślizgi skuteczniejsze, bo przeciwnik jak chce przez nas przebiec to glębę zalicza i w ogóle świetnie się gra. Tylko pytanie, czy wolisz mistrzostwa św, zostań kapitanem reprezentacji, wyzwania i mecze między reprezentacjami ,czy tryby menadżerskie, turnieje, ligi, zostań gwiazdą i mecze między drużynami.

crazzie
31-05-2010, 08:14
ja i tak zawsze kupuje pilke z nastawieniem na multi, granie z AI to jakas glupota ;) chyba ze ktos nie ma dostepu do netu..

no i w wc poprawili loby, ktore nie wchodza teraz raz za razem jak w 10

beq92
07-06-2010, 16:58
Fifa 10 nie ma to jak tryb menedżerski ;)

Wall-e
07-06-2010, 21:28
Oby dwie piłki są bardzo dobre. W Fifie jest dużo zespołów i jest więcej do wyboru. A w Fifie WC z tego co zauważyłem zespoły są mniej więcej wyrównane, nie tak jak kiedyś. Kiedyś to miałeś 4 najlepszych, a w drugim zespole nawet jednego dobrego nie było, i w tym zespole co żadnego nie było dobrego, to było można sobie pomarzyć o wygranej. Moim zdaniem bym radził Fife WC 2010.