View Full Version : Xbox 360 + monitor + dźwięk

MaKsIk PL
24-06-2010, 21:07
Hejka wszystkim! Otóż 26 czerwca wyjeżdżam na 2 tygodnie nad morze,no i żeby w jakiś sposób uzupełnić swoją dzienną dawkę grania biorę swojego Xbox'a i Monitor ,który niestety wbudowanych glosnikow nie ma:(
Przechodzac do sedna sprawy: Otóż mój kolega ma taki o to kabelek:

http://robson.pl/produkt,6313,hql_vga_hdtv__bigben_.html

Podłączam X'a do monitora i wszystko świetnie,jednak zapomniałem o dźwięku (tymbardziej,że zamierzam wkońcu ukończyć zacną gierkę Alan Wake).
Mam zwykle glosniki,ale one niestety maja tylko wejscie na sluchawki. Co byscie poradzili na tę chwilę? Kupic glosniki z subwoferem czy moze mozna obejsc jakikolwiek zakup "czegos nowego"?

mk00h
24-06-2010, 22:01
Kupujesz przejściówkę jack-jack i podłączasz co chcesz.

MaKsIk PL
24-06-2010, 22:03
Do czego podłączyc tego "jack-jack"?

mk00h
24-06-2010, 22:05
Podłączasz do jack-a od kabla xboxa a z drugiej strony słuchawki lub głośniki, zaraz znajdę w necie do dam ci linka.

MaKsIk PL
24-06-2010, 22:09
Czyli jack wsadzic w wejscie na sluchawki do glosnikow a potem ten kabel co to go do monitora podlaczylem mam podlaczyc kabelek co podalem w pierwszym poscie,tak?

mk00h
24-06-2010, 22:13
Kabel od xboxa idzie do monitora, rozgałęzia się i wychodzę z niego dwa czincze tak, do tych czinczy masz podłączoną przejściówkę, która daje nam wyjście na jacka, do tego właśnie podłączasz ten łącznik co ci pokazałem a z drugiej strony tego łącznika np. słuchawki.

Chmielu
25-06-2010, 09:44
w każdym sklepie rtv kupisz przejściówke do której wtykasz chinche a z drugiej strony masz gniazdo jack'a do którego idą słuchawki bądź głośniki