View Full Version : DLC

Hustler
01-08-2010, 23:17
Mam zapytanie

Jeśli dam swoje konto koledze, żeby pobrał DLC np. do RE 5, które na moim koncie NIGDY nie było pobierane, wtedy jak pobierze, ja odzyskam konto na swojej konsoli i będę mieć POBIERZ PONOWNIE, pobiorę, to będzie działać dla nas dwóch?

MANDo
01-08-2010, 23:21
To jest tak - pierwsza osoba KUPUJE wszystko u siebie (nie usuwa konta itp), następnie druga osoba odzyskuje konto i pobiera wszystko co jest w historii, robi przepisanie licencji i śmiga. Trzecia osoba może grać tylko jak ma zalogowane konto na drugiego pada, sprawdzone.

Hustler
01-08-2010, 23:52
No tak, te moje konto jest przypisane do mojej konsoli, to chyba powinno działać.

MANDo
02-08-2010, 00:26
No w pewnym sensie tak, ale będziesz znów musiał zrobić przepisanie licencji, bo to chodzi o content a nie o całe konto. Jak dasz mu żeby kupił i odzyskasz swoje konto, następnie pobierzesz dodatek, to pełna wersja będzie tylko wtedy jak konto będzie zalogowane na drugim padzie. Musisz przepisać licencję inaczej się musisz bawić w logowanie dwóch kont.

ps. aha jak masz kupione konto z jakimś contentem to ten sposób nie zadziała, jedna osoba musi KUPIĆ coś u siebie za punkty.

Falcon74 PL
02-08-2010, 11:33
To jest tak - pierwsza osoba KUPUJE wszystko u siebie (nie usuwa konta itp), następnie druga osoba odzyskuje konto i pobiera wszystko co jest w historii, robi przepisanie licencji i śmiga. Trzecia osoba może grać tylko jak ma zalogowane konto na drugiego pada, sprawdzone.
Dokładnie tak jest zgadzam sie całkowicie sprawdzone :))) pozdro

Raczok Pl
04-08-2010, 21:50
No żeby jeszcze nie było to i ja potwierdzę - złożyłem się z kolegą na konto z 4200 msp i on kupił sobie jakieś arcade, a ja dodatki do gier, po czym jeszcze raz odzyskałem konto i ściągnąłem sobie także tamte arcade... W każdym bądź razie działa na 100%