View Full Version : Czego nie lubisz w BF ?

egonszef
27-02-2006, 15:50
mnie najbardziej drażni motyw na mapach gdzie jest dużo drzew i pagórków.. moment w którym widzimy ten trapezik nad głową przeciwnika i gdy schowa się gdzieś za górkę albo za drzewami jest, zastanawiam się wtedy czy to dobry pomysł aby tetn trapezik było widać, gra nie jest realna przez to albo na nowoczesnej technice wojskowej się nie znam

Gawlick
27-02-2006, 16:28
Trapezik widac tylko jeśli przeciwnik jest blisko, albo jak namierzysz go celownikiem.

egonszef
27-02-2006, 18:00
wiem, ale nie było by lepiej gdyby go nie było? co prawda dużo ułatwia np. w widoku przez krzaki gdy widać tylko ten trapezik a nie przeciwnika, trochę to nie wporządku

Devil_2k
27-02-2006, 18:21
Mnie wkurza snajperka. Na niektórych mapach jest tak, że aby trafić kogoś z baaardzo daleka to trzeba strzlać kilka metrów przed nim (jeżeli biegnie), na innych z kolei trzeba trafić idealnie w przeciwnika.Trochę to dziwne.

Głupie jeszcze jest to, że czasami jak przeciwnik leży daleko to jak się strzela w niego to nic mu się nie dzieje.Dopiero jak on Cię zabije i Ty położysz się w tym samym miejscu i tak samo do niego strzelisz to go trafisz - dziwne o_O Można też zabić kolesia (stojącego w miejscu) przez strzał obok ale to co innego :)

szuja
27-02-2006, 18:25
mnie wkurza nie zaliczanie medali i zje**** serwery...
a tak poza tym ludzie ktorzy graja tylko po to by popsuc zabawe innym (wchodza do twojego teamu i zabijaja wszystko co jest w bazie)...
a i jeszcze "przyjaciol" z twojego teamu ktorzy strzelaja ci w plecy jak na przyklad juz prawie przejeles flage ale w koncu to on musi dostac 3 punkty... :evil:

PS:co sie stalo z moim postem?? usunales go bo nie wnosil nic nowego do tematu??

Devil : Usunąłem bo napisałeś żeby nie spamić, a raz, że to offtop, a dwa, że to ja jestem modem :P

Hosen
27-02-2006, 18:31
wpieniaja m.in. mnie te rzeczy:
- zagraniczne pegeerusy
- plotki, kamyczki, beczuszki, jak jazam czolgiem
- brak stabilizatora lufy w abramsie (czyt. lufa "stoi" w tym samym miejscu gdy pocinasz po wartepach; tu sie klania DeadlyPass)
- Foxter, gdy mowi, ze sobie nalewa piwa, a ja nie mam
-dziwnych opcji typu: zaczynam strzelac, laduje w kolesia, koles zaczyna strzelac pozniej, a ja gine. "mini-lagi"?
- smigla. dostanie prosto w kabine z 120ki i leci dalej, przy czym ze znajperki da sie pilota zdjac.
- to, ze nie mozemy klanowki wygrac ;)

poki co tyle.

pozdrowiony

egonszef
27-02-2006, 18:39
beczi są fajne ale te wybuchające... kiedy ja w końcu będę miał czas na granie?? cały weekend w pracy a dzisiaj wieczorem muszę jechać do kumpla aby części do motorka dostarczyć ale gdy będę grał to damy rade hehe bo jak już jestem to servery zajęte i tyle a później mi przychodzi żę ominoł mnie mecz klanowy

Rudy_PL
27-02-2006, 19:04
denerwuja mnie cymbaly ktore mi jakis pojazd zawalaja zprzed nosa o_O
jak jakis pedal mi strzela w smiglowiec zebm go zabral :tak:
jak za nisko lece i mi jkas pala 120mm przywali i mi helikopter rozwali :rolleyes:

Hosen
27-02-2006, 19:10
no teraz mi sie przypomnialo: albo C4 ci na czolg rzucaja, wyskakujesz bo myslisz ze to przecinik, a oni zajmuja twoje miejsce. szkoda tylko ze sa tak glupi, ze chyba nie wiedzo, iz po 1m strzale ich czolg wyparowuje...

pozdrowiony

Devil_2k
27-02-2006, 20:21
dziwnych opcji typu: zaczynam strzelac, laduje w kolesia, koles zaczyna strzelac pozniej, a ja gine. "mini-lagi"?

- 90 % śmierci na snajperce miałem właśnie w ten sposób.Widziałem kolesia i nacisnąłem spust i w tej samej chwili zginąłem,

- nie lubię lagów - wkurzające jest, to, że laguje Ciebie bo nie można normalnie samochodem jeździć bo gdzieś teleportuje :/

- najlepsi są kolesie co biorą czołg i rozwalają wszystkie inne pojazdy w bazie żeby mieć to w statsach odnotowane, a później odjeżdżają :/

- serwer BFa - dzisiaj mi same erroryh wyrzucał nie wiadomo dlaczego i na klanówkę wejść nie mogłem.

Gawlick
27-02-2006, 20:23
Ale rozwalanie pojazdów liczy sie tylko jak rozwalisz pojazd z kims w środku. To po kiego oni to rozwalają?...

Devil: Nie mam pojęcia o_O

[ Komentarz dodany przez: Hosen: 27-02-2006, 19:29 ]
tak, ktos musi byc w srodku.

Foxter
27-02-2006, 21:11
- wku**ia mnie gdy czolgiem odpi**dole wieksza robote i posprzatam obok flagi a tu wpie**ala sie jakis ku**s jeepem i przejmuje flage
- plotki, kamyczki, beczuszki, jak jazam czolgiem
- gdy mowia/nawiazuja, ze jestem z Rosji
- piskliwy glos... 10latkow
- gdy mi nie idzie tak jak isc powinno
- snajperzy z tymi calymi piszczalkami (ok... niby spox ale kiedys z 3-4 w jednym obszarze 8m2 bylo)

Shoqe
27-02-2006, 21:58
Mnie wk*rwiają przede wszystkim lagi podczas klanówek :evil: , czemu k*rwa normalnie jak gram to raz na ruski rok laga mam( ale rym :mrgreen: ) , a podczas klanówek niekiedy to mi pojazdem po całej mapie rzuca o_O.I jeszcze wkurza mnie ogólnie to że tak wiele osób robi teamkille celowo :nie:

Hosen
27-02-2006, 22:13
bo grasz na stalych serwerach, a te sa stawiane tymczasowo. na tej LBE to byla masarnia. ale taki urok kazdej gry online. wiec wada jest "ogolna".

pozdrowiony

srednik
27-02-2006, 22:22
Za celowe teamkille przy przejmowaniu flagi albo przy artylerii powinni dawać DNAS Error na 2 dni.

egonszef
27-02-2006, 23:55
dzisiaj grałem i z naprzeciwka koleś samochodem jechał (Gawlick jest świadkiem) rzuciłem c4 i w o kelesia usmażyłem w wozie! (wyśle list do jego rodziny) byłem blisko wybuchu bo energii mi ubyło ale dziwi mnie fakt że samochód przeze mnie przejechał po tym jak wybuchł i nic mi nie zrobił.. nie lubie kolesi którzy staną w częste miejsce restartu i cię w plecy po wejściu do gry a i miny mnie drażnią jak się rozpędze!!
ps. niezły temat

szuja
09-04-2006, 18:23
nowa porcja:
-wkurwia mnie PPH ktorego ostatnio za **** powyzej 50 podniesc nie moge ;/...
np.mam PPH 48 przez 4 gry z rzedy zdobywam 35 punktow a PPH podnosi mi sie o 1 ;/...
-nienawidze jak jacys debile gadaj debilstwa w grze (mowie o obcokrajowcach, do ciebie hos i fox nie mam zadnych pretensji ;))
-wkurwiaja mnie chuje co mysla ze uzywajac czitow beda lepsi (a nie sa :P)...
dalem gosciowi lekcje...strzelalismy we trojke w goscia (ja wystrzelilem 2 magazynki) a gosc zyje ;/...wkurwiony wzilem 120mm oprocz mnie jeszcze jeden gosc wzial 120mm i strzelilismy w goscia do konca rundy nie dalem mu spokoju...szukalem go a potem zabijalem (uzywajac np. 2-3 C4)...

Sokoov
29-04-2006, 14:22
Wkurza mnie za mały magazynek do karabinaka i za długi czas przeładowań broni.

Gawlick
29-04-2006, 18:31
Dla każdego coś miłego ^^
Support ma 100 naboi w magazynku więc strzelanie jest od cholery, ale długo przeładowuje. Spec ma 30 naboi i szybko strzela a jeszcze szybciej przeładowuje :) Asfalt 30 naboi i przeładowuje o około 0.7 czasu dłużej niż spec (nie mowie tu o talibowskim)

LukaszMPower
21-06-2006, 01:46
Szkoda ze nie ma samolotow :nie:

neo_angin
21-06-2006, 07:43
-nie lubie shotguna talibów/chinoli/europy, co prawda sa silniejsze, ael wolno strzelne, cop mnie sie nie podobać :/
-lagów
-n00bow co wbiegaja pod kola, albo na odwrot co rozjezdzaja :/
- za dwójka na backstabie :P
jak siedze na bfie a reszta gra w socoma :/

i genealnie jest spor rzeczy (np to ze jak ktos gra supportem to nie chce nikgo uleczyc :/)

ale ta gra wymiata i ide sobie pograć :]

Devil_2k
21-06-2006, 10:31
i genealnie jest spor rzeczy (np to ze jak ktos gra supportem to nie chce nikgo uleczyc :/)

No mi przez calą grę to raz się zdarzyło, że koleś mnie uleczył i raz się zdarzyło, że koleś naprawił mi czołg (ale wcześniej do mnie strzelał - lol :P ).

Gawlick
21-06-2006, 12:23
Bo z nupami gracie :P mnie leczy Wojtek zazwyczaj :)

Nie lubię najbardziej gliczów, tylko pauki nie grają normalnie
Nie lubie beczek na drodze kiedy jade 120 (30 to jeszcze se szybko je zestrzele )

:trup:

Devil_2k
21-06-2006, 14:58
Nie lubie beczek na drodze kiedy jade 120 (30 to jeszcze se szybko je zestrzele )

Kiedyś sobie idę dzierżąc GPSa, zagapiłem się, wszedłem w beczkę na rogu, wybuchła i zginąłem :lol:

LukaszMPower
21-06-2006, 15:14
Ja tez lecze.Spoko bo punkty sie za to dostaje :ok:

Sokoov
21-06-2006, 16:42
Jakie punkty? Za leczenie są punkty? Ja już uleczyłem paru kolesi i nic nie dostałem.

wrog
21-06-2006, 16:44
Jak uleczysz co najmniej 1/3 paska to dostajesz 1pkt.

Sokoov
21-06-2006, 17:16
Ile razy trzeba w kolesia "strzelić" tym czymś żeby uleczyć mu 1/3 paska?

Rudy_PL
21-06-2006, 17:24
Ile razy trzeba w kolesia "strzelić" tym czymś żeby uleczyć mu 1/3 paska?

wystarczy raz a najlepiej jak chcesz nabic medal to wes kumpla i kaz mu przez plao kolczasty lazic i jak bedzie mial czrwone zycie to go uleczasz :happy:
przynajmniej ja tak robilem ,co nie Foxter? :happy:

Yacolek
21-06-2006, 18:12
O ile sie nie myle, to jak sam w niego strelasz to dupa nie będzie punktu... Musi sie sam okaleczyc, czyli jakis enemy, albo drut kolczasty ;)

neo_angin
21-06-2006, 20:34
no przeciez ci mówiłem, wbiegas sobie na drut kolczasty, (samemu) tracisz zycie tak do czerownego, potem wsiadasz do humvee i najezdzasz na apteczke, leczy cie i dostajesz punkt, lae to jest mozliwe tylko w samochodzie i musisz samem u stracic zycie (mzoesz tez skakac z wyskosci i pamietaj, na mapie musi byc przytnajmnieo 3 ziomków (z toba) i serwer musi naliczac do statysytyk :]

[ Dodano: 21-06-2006, 19:39 ]
raz się zdarzyło, że koleś naprawił mi czołg

wypraszam sobie, to ja cie nie naprawialem nigdy?

Devil_2k
21-06-2006, 23:04
wypraszam sobie, to ja cie nie naprawialem nigdy?

Ale to dopiero dzisiaj :P

LukaszMPower
22-06-2006, 00:45
Oszukiwania w grze :nie: :nie: :nie:

Sokoov
23-06-2006, 20:58
Nowa porcja:
1. Właśnie sobie dzisiaj grałem na The Nest i w końcu zdoyłem medal. Bardzo, ale to bardzo się ucieszyłem. Kończy się runda jestem cały happy rozpoczyna się druga, patrze do swoich statsów i nie mam medalu. Pomyślałem że może jakiś błąd. wyszedłem z gry znów patrze i nie mam medalu. Normalnie się tak wkurwiłem że myślałem że wszytsko rozniose :evil: :evil: :evil: . Pracowałem żeby zdobyć jakiś medal i zawsze kiedy maiłem 9 zabić czołgiem na jednym życiu rozwalało mnie.
2. Cziterzy. Jak oni mnie wkurzają. Biegne sobie i nagle mnie rozwala jakiś dom. Załamka normalnie :trup: .

LukaszMPower
24-06-2006, 00:40
Lipa.Wiem bo widzialem cie starajacego sie i dupa.Cos sie z gra zwalilo.Moze jutro bedzie medal w statsach czekac.Glowa do gory jeszcze nie jedna szansa bedzie

ostego
17-08-2006, 03:02
dzisiaj mialem akcje wladowania w kolesia 3 (!) kulek ze snajperki - kursor zaswiecil sie na czerwomo, potem na niebiesko, nastepnie ten smierdziel wali do mnie jakimis rakietami(!) a wiec nie lubie dupiato dzialajacego punkbustera a jeszcze bardziej kretynow ktorzy oszukuja!

szuja
17-08-2006, 12:21
wcale nie musial oszukwiac...moze mial lagiu albo ty...
mnie tez to czasem wkurza...
tak samo jak na roznych mapach trza brac rozne poprawki ile pocisk bedzie lecial...

Devil_2k
17-08-2006, 15:33
Mam prawie 10 k killsów na snajpie i muszę powiedzieć, że ... to, że pali się kontrolka nie oznacza, że kolesia trafiłeś ;) Strzelisz w pobliżu albo trafisz np w kamień, za którym koleś siedzi to też się zaświeci.

Gawlick
17-08-2006, 21:34
Hm? Ja tak nie mam jak snajpie. Nieraz się zdarza że muszę 3 strzały ze snajpy wpakować w typa żeby zdechł (niewiem może to mutanty popromienne albo co) i lampka się zapala za każdym razem, ale to raczej rzadko.

ostego
19-08-2006, 01:05
Mam prawie 10 k killsów na snajpie i muszę powiedzieć, że ... to, że pali się kontrolka nie oznacza, że kolesia trafiłeś ;) Strzelisz w pobliżu albo trafisz np w kamień, za którym koleś siedzi to też się zaświeci.

devil na bridge too far na tym cholernym moscie NIE MA KAMIENI i nie trafiam obok, dopiero 2 kolesi w 120 dalo mu rade (wczesniej jedna 120 w pyl sie obrocila za sprawa tego nooba)
no ale coz, life goes on a ich skalpy i tak beda ozdabialy moje TIPI

Devil_2k
19-08-2006, 11:53
A, jeszcze coś :) Ograniczenia sprzętowe - to mnie najbardziej boli.Już z 80-100m nie widać skrzynek i worków z piachem.Jak koleś za nim leży to nie widzisz pudła tylko samego kolesia.Strzelasz,kontrolka się pali, a koleś dalej leży.WTF ? Ukrył się za pudłem :)

Darnok
19-08-2006, 12:25
Powinni to zmienić w patchu. Albo zwiększyć zasięg, albo zmniejszyć zasięg snajperki.

Hosen
19-08-2006, 12:30
Powinni to zmienić w patchu
hahahahahaha dobre. predzej kompa przerobie na ps3 niz wyjdzie jakikolwiek patch.

a co do tematu - nie lubie teamkillerow ostatnio bardzo

Darnok
19-08-2006, 12:40
a co do tematu - nie lubie teamkillerow ostatnio bardzo
czekają tylko, aż wejdziesz do pojazdu i z c4 walą. Oni chyba chcą zdobyć medal za zabicie 10 wrogów :)

Hosen
19-08-2006, 12:50
przeciez tak medalu nie zdobedziesz ;) oni dostaja znaki z kosmosu i maja misje - zgladzic ziemian

Darnok
19-08-2006, 13:10
przeciez tak medalu nie zdobedziesz ;) Ja to wiem, Ty to wiesz, ale Oni tego nie wiedzą :)
oni dostaja znaki z kosmosu i maja misje - zgladzic ziemian marsjanie atakują!

Devil_2k
19-08-2006, 17:14
Albo zwiększyć zasięg, albo zmniejszyć zasięg snajperki.

Snajperka ma zasięg na całą mapę tylko trzeba umieć strzelać :) Zmniejszać nie ma co :) Mogliby po prostu poprawić te obiekty, żeby były widoczne.Bo to głupota, że drzewo widzisz z końca mapy a pudla z 50 m już nie :) (np na BackStabie nie widać worków z piaskiem na fladze nr 2 już gdy leżysz na kamieniu niedaleko-tam gdzie większość nup snajperów leży).

ULTRAVIOLET
19-08-2006, 19:50
Wkurza mnie to że SMG (Sub Machine Gun) ma zasięg prawie taki sam jak Snajper:) W rzeczywistości ta broń jest bardzo niecelna! Słuzy do tego żeby wejsc np w ciasny korytarz lub niewielkie pomieszczenie i zalać kulami przeciwnika a celność jest taka że nie trafiłbyś w głowe gdybyś przystawił sobie do niej bron:)

Darnok
19-08-2006, 19:57
ULTRAVIOLET, bez przesady z tym przeznaczeniem :) mnie tylko smg (no przesadziłem) ubijają:)
Devil- Z tego co pamiętam to rekord strzału ze snajpy (i zabicie przeciwnika) to 2.5 km (kanadyjczyk)

wrog
19-08-2006, 20:10
(np na BackStabie nie widać worków z piaskiem na fladze nr 2 już gdy leżysz na kamieniu niedaleko-tam gdzie większość nup snajperów leży).
Mnie najbardziej wkurzało strzelanie do kolesi na Black Gold, tam przy fladze w rogu platformy, gdzie nie widać skrzynek ze snajpy...

szuja
19-08-2006, 21:15
ehhh...wy to macie problemy...poporostu zrabali te sprawe i tyle...
nie ma co nt. za bardzo sie rozpisywac bo to i tak sie nie zmieni...

Darnok
19-08-2006, 21:28
Ale to temat "Czego nie lubisz w BF", więc piszemy.

szuja
19-08-2006, 21:42
ciagle piszecie o tym samym w kolko...
o dziwo nawet wrog sie przylaczyl do tej dyskusji...
zapewne gdybym ja w niej uczestniczyldalby ostrzezenie postem a ja zaropbilbym warna ;)...

a zeby nie bylo spamu:
ostatnio na bfie wkurwiaja mnie coraz to czesciej psujace sie serwery...
wczoraj jak chcialem dojsc o gry gawlick trzy razy zawiesila mi sie konsola...

Darnok
19-08-2006, 21:50
Czekaj czekaj.
ciagle piszecie o tym samym w kolko...
to nie prawda zobacz:(np na BackStabie nie widać worków z piaskiem na fladze nr 2 już gdy leżysz na kamieniu niedaleko-tam gdzie większość nup snajperów leży tu jest mowa o BackStabie, a wróg pisze oBlack Gold i o innych skrzynkach.

szuja
19-08-2006, 22:06
naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz ze nie wiesz o co mi chodzi?...

Darnok
19-08-2006, 22:09
Najlepiej wyzwać kogoś od głupka. Nie uczyni cię to "mondrzejszym". Chodzi mi o to, że jeżeli na początku ktoś by napisał nie podobają mi się bugi w grze to temat powinien zostać zamknięty. Rozdrabniacie go od początku, więc ja też go rozdrabniam.

Rzekłem

wrog
19-08-2006, 22:09
A może skończcie głupią dyskusję?

Yacolek
19-08-2006, 22:11
Koniec czatu...
Czego nie lubię w BF ? Hmmmm... Lagi, cziterzy , Karolek blokujacy HS'a, Pijany kierowca 120...

Hosen
20-08-2006, 00:53
Pijany kierowca 120...
jakies aluzje?:)

Yacolek
20-08-2006, 11:39
A jak myślisz :mrgreen:

Devil_2k
20-08-2006, 19:34
LoL - yacolek co nie gra się odezwał :lol:

Wrog - wiem o co Ci chodzi :) flaga nr 2 :)

Darnok - mi chodzi o zasięg snajpy w grze o_O zresztą tam mapa chyba nawet nie ma 2 km długości...

Darnok
20-08-2006, 20:38
Darnok - mi chodzi o zasięg snajpy w grze o_O Wiem, ale to była ciekawostka :)

Yacolek
20-08-2006, 21:12
Moze teraz nie grrra, ale grał i czasem wejdzie ;)

szuja
21-08-2006, 13:44
czasem wejdzie ;)
ostatnio mi mowiles ze musisz hsa i klawiere wyciagac bo schowales bo dawnoi nie grales :lol: :lol:...
to akurat bo czasem wejdziesz na bfa :P...

MikeOl
19-12-2008, 01:25
wkurza mnie jak wywalam do kolesia serie z ak47 a on normalnie bezczelnie przyjmuje to na klate i zabija mnie z pistoletu!!

jak jade jakimś pojazdem i wjade na beczke..

jak wale ze snajperki i musze czekać wieczność aż ten ślimok przeładuje ten zamek ryglowy albo zmieni magazynek

durnie co zabierają z przed nosa pojazd i nikogo nie zabierają bo lecą po 3p za flage..

flashgranat od specopsa czasami się coś powiesi i cały czas na biało ekran jest albo kilka razy z rzędu..??

zdobywanie medali a zwłaszcza ich poziom trudności jeśli grasz samotnie.

jak wbijam się specops do budynku a jakiś idiota szturmowiec z "moich" za mną granat wrzuca..

jak wbijam się do budynku a jakiś kolejny idiota z "moich" strzela mi w plecy z 120mm lub 30mm to samo tyczy się ostrzału artylerii :/