View Full Version : Growa nuta

Hosen
09-03-2006, 17:25
kurcze, wymieklem jak za czasow PSXa grajac w Rapid Racer'a przez membrany lecialy bębny Apollo 440 z kawalka Carrera Rapida. Albo ostatnie "odkrycie" z Fahrenheita - Sandpaper Kisses Martiny Topley-Bird. Wypas. Mistrzowska kompozycja z MGS3 - CQC tez ladnie ryje czache. A jak u Was z kawalkami z gier?

pozdrowiony

snakemaycry
09-03-2006, 17:34
Wszystko co wypluwa Harry Gregson-Williams jest warte słuchania. Z wcześniejszych tytułów polecam osty z Devil May Cry, Soul Calibur 2 (świetna muza). Oczywiście pozostaje jeszcze Nobuo Uematsu, który niestety troche został wymęczony tą falą fajnali. Bardzo fajna kompozycja jest w GT4 oraz Vagrant Story.

Polecam jeszcze posłuchanie muzyki do Age of Empires (pierwszej częsci) Unreal, Max Payne czy Deus Ex (wszytsko na swietnym engine Unreala).

Hmm...dalej coś dopisze jak sobie przypomne, bo na pewno się coś znajdzie.

Shoqe
09-03-2006, 17:41
Jeśli chodzi o poczciwego szaraka to rozwaliły mnie kawałki z wipeout`a 3 orbitala, chemical brothers a w szczególności utwór Sasha - Xpander. Z nowszych gier to przypadła mi muzyka z Medal Of Honor:European Assault iście filmowa i podsycająca klimat.Ze strony muzycznej mile zaskoczył mnie także Def Jam:Fight For NY ze swoim raperskimi kawałkami, a muza z MGS3 to też kawał swietnej roboty...

neo_angin
09-03-2006, 18:13
Na PSX'a powalił mnie OST z Ridge Racer Type 4 i Vrally 2, na PS2, OST z B3, BR, BL, enefesu ugie, ale to jest muizyka potoczna, jesli chodiz o muzzyke specjalnie pod gre to FFX ofkoz no a teraz mecze dwie stacje z GTA SA :] K-Jah West i SF UR :]

Hosen
09-03-2006, 18:31
Wszystko co wypluwa Harry Gregson-Williams jest warte słuchaniaNa PSX'a powalił mnie OST z Ridge Racer Type 4 prawda, prawda, wyrypane, tylko mi chodzi o pojedyncze kawalki, ktore albo zostaly specjalnie skomponowane na potrzebe gry, albo wydlubane gdzies z klasyki, nie slyszane przez Was, ale dzieki grze zajaraliscie sie nimi.

ja od siebie jeszcze dorzuce Mannie Fresh - Real Big z MC3: DUB. Rapowy kawalek, moze tekstowo nie kopie, ale bit RZEŹNIA!

pozdrowiony

neo_angin
09-03-2006, 18:52
Utworki którwe mnie powaliły:
Okejo: cały ost z RRt4
MC3 DUB IMO tez dobry ost, to bedzie Calyx - Are You Ready w tym momencie zaczlame sie interesować DnB i tym podobnymi klimatami :]

Burnout 3:
Franz Ferdinand - This Fire
Mooney Suzuki - Shake That Bush Again

Burnout Revenge : Asian Dub Foundation - Fly Over - no bobma kawałek :] dzieki niemu poznałem ich całą dyskografie i nie żałuje :]

GTA SA:
SF UR dzieki niemu pokochałem House :P
Marshall Jefferson - Move Your Body
i K-Jah West bardzo reagge :]
Blood Sisters - Ring My Bell
Max Romeo & The Upsetters - Chase The Devil ( pozniej przerobiony na Out of space)

To chyba tyle :] Muzyka w Grach jest boska, kazda nowa gra poszerza moje horyzonty muzyczne i to bardzo :]

Zdzichu
09-03-2006, 23:45
Na www.gamingforce.com jest praktycznie wszystko.Wystarczy sie zapisac na forum , FlashFXP i masz swoje ulubione kawalki z gier.

shinian
29-01-2010, 20:58
OSTy z Ace Combat 4-6 oraz Zero. Te płyty sprzedawały by sie swietnie nawet gdyby same gry nigdy nie powstały. Do gustu szczególnie przypadła mi muzyka z AC: Zero. Wiekszosc utworow inspirowana jest muzyka hiszpanska tonadilla i flamenco. Near the border to moj ulubiony fragment z tego albumu http://www.youtube.com/watch?v=FhyOURHm6_0

kroolik37
30-01-2010, 22:40
gta4 - soviet connection
mirror's edge - still alive
fallout3 - i don't want to set the world on fire
i praktycznie caly soundtrack z halo3.

Skyline14
30-01-2010, 23:21
Czy czasem nie założyłem wcześniej tematu "Wasz ulubiony soundtrack z gier"? Tu chyba chodzi o to samo:moron: Ten temat jest w tym dziale troche niżej. Hosen, ty, moderator tego forum założyłeś zbędny wątek. Teraz złącz te tematy.;)

Chrzunek PL
30-01-2010, 23:33
Czy czasem nie założyłem wcześniej tematu "Wasz ulubiony soundtrack z gier"? Tu chyba chodzi o to samo:moron: Ten temat jest w tym dziale troche niżej. Hosen, ty, moderator tego forum założyłeś zbędny wątek. Teraz złącz te tematy.;)

Tylko chłopak zobacz sobie datę pierwszego postu.

MANDo
31-01-2010, 01:05
Wszystko przez archeologów tego forum, no ale przynajmniej napisal na temat :D

Moje ulubione: GTA SA OST, Driv3r ost, NFSU, MC DUB i LA.

Jankesik
01-02-2010, 03:53
Hmmm... nieśmiertelny soundtrack z Doom'a :D