Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum

Specjalne
Ikona Obrazek Nazwa / Opis Użytkownicy posiadający Osiągnięcia Poproś o odblokowanie
VIP VIP
Użytkownik odblokował Osiągnięcia: "Dopiero się rozkręcam!", "Filantrop" oraz "Na dobre i na złe". Znajdziesz się w tym ekskluzywnym gronie? Status VIP oznacza większą skrzynkę na prywatne wiadomości, specjalną rangę oraz brak reklam na forum.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 9
komar, Vartan, Zeratul, juve26, lvizzz, Jaskier, mk00h, igor8472, YuSuzuki
Poproś o odblokowanie
Kobiety też grają! Kobiety też grają!
Użytkownik płci żeńskiej.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 6
Rayne, Xzaara, Devil-Jessica, Monika85PL, Misiunia07, Skaterka885
Poproś o odblokowanie
Troll Troll
Tylko dla wybranych.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 7
wrog, szuja, juve26, Baczek PL banita, lvizzz, PPWojtek, YuSuzuki
Old School Playaz Old School Playaz
Co najmniej 25 lat na karku, a gry ciągle w głowie.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 153
wrog, Polski_Kiler, sobol, Kenji_PL, Progresywny, bolek2006, Aki, TroniC, Pawcio4, komar, qbes, szkieli1, nagarot, bajus, Vartan, Mani, WursT, WiZi, Mr Jim, benito82pl, Zeratul, SethMethod, bradwitt, rurson, SierraPL, raven66633, crazzie, mataman, Mac1602, vagrant3, litwin, Fighter Pl, wh00m, Frezer, lukkPL, Cichoociemny, tigerkb, Ownon, KURA2008, frosztiPL, Gruby, BartiX PL, Maniak_23_PL, chovan, CruelCrewCut, Snake, mluc83, zarzykrulezzz, KoBik, szamann, ConayR, kpiasek, Nightmare360, Kroolik, TommyBoy PL, djk_25, mirek0769, lvizzz, SPEEDY85 PL, Fuji, Xbox 540, maximusdak, coolbary, PPWojtek, dr M, Xzaara, SnaQ PL, KrisPora_PL, modjo, Flapjack wald, raiders, lokiGEO, czesio83, marek1128, kroolik37, brandonduhh, waterwire1, High Glos, Rafcio PL, Eskimos24, Marcin Boro, m4rcian, CialnyGD, Luke86PL, hub3k pl, fleischer, Tomborex, cVaniaczek, flacha00, shake112mb, [InSanE], LoneWolfREV, Preemo666, Jaskier, Rashid PL, HugoPL, quczo, mk00h, Sawyer1, somber86, Narwaniec'TAY, OCC Senior, Falcon74 PL, Matik_MP, vielebny 666, chipsonik, igor8472, Infidel, marekgtw, Butch, Monika85PL, Misiunia07, mariuszka, doberman xPL, jordan 23, Masterchief80, luck1985, balon666, SolidS, Rabiolek, esttujest8i5, Taboobasher, OddThomasPL, orhio, typfon, Kremowy, morus, muroga, Malebolge PL, Rayearth, acidhead1984, Razor22 PL, Marlowe, o R a i d 3 N, Ognista Sucz, remik78, Yatza, N3RO PL, YuSuzuki, Young Zarek, evlqpa, naughtydog, kamykill, miki1986, Chezee PL, Ashen Shugara, t-sas-g, Mariusz, Major Hubal, kriiisPL, lukas084, Lens, SephiroT
Poproś o odblokowanie
I ja tam byłem! I ja tam byłem!
Użytkownik wziął udział w imprezie Xbox Fun Day 2009. Należy wstawić na forum swoje zdjęcie z imprezy lub w jej trakcie przywitać się z wrogiem.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 21
wrog, sobol, Qbas, Vartan, Mani, WursT, Mr Jim, Spootn1k, vagrant3, mac167, Rayne, FireFlow, inoobiPL, Baczek PL banita, Patr0l PL, Witu, lukasznorekpl, coolbary, Luke86PL, Falcon74 PL, Baczek PL
I ja tam byłem 2! I ja tam byłem 2!
Użytkownik wziął udział w imprezie Xbox Fun Day 2010. Należy wstawić na forum swoje zdjęcie z imprezy lub w jej trakcie przywitać się z wrogiem.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 14
wrog, komar, Mani, SethMethod, SierraPL, juve26, CruelCrewCut, FireFlow, Mustang, kubek, ConayR, lvizzz, coolbary, kroolik37
Gra roku 2012 Gra roku 2012
Użytkownik wziął udział w głosowaniu na najlepszą grę 2012 roku.
Użytkownicy posiadający to Osiągnięcie: 13
Progresywny, bolek2006, Mustang, zarzykrulezzz, Assassin, lvizzz, SPEEDY85 PL, coolbary, Marcin Boro, Pol1shSol1der, Grzegorzo, YuSuzuki, evlqpa

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:56.