Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Walę Tynki 2K8 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=2310)

Gawlick 12-02-2008 23:30

Walę Tynki 2K8

Rodacy, nadchodzi swięto zmar.... zakochanych więc zakładam temat gdzie możecie się pochwalić co kupiliście lub kupicie swojej sympatyji. (Nie żebym sam wyszedł z takim super pomysłem, ot wszedzie o tym pisza, to tu tez trzeba żeby forum się rozkręcał)

neo_angin 12-02-2008 23:42

Odp: Walę Tynki 2K8

ja to moge ewenutalnie pada do swojej ukochanej czarnej cud maszynki kupić :D

wrog 12-02-2008 23:59

Gawlick, co swojej Lancii kupujesz? :D

neo_angin 13-02-2008 00:01

pewnie pełny baczek VPower :D albo innej vervy :d

Gawlick 13-02-2008 00:04

No ja swojej kupuje 3 rzeczy. Klapkę wlewu paliwa, osłonę przegubu i swozeń na lewą stronę. Cały koszt prezentów to ok. 70 zł wiec nie zbiednieje hyhyhy :D
No może jeszczę buźiaka w nosek mojej Lucy dam :lol:
Chociaż fakt, jeszcze zaleje jakiegoś dieselka za 2 stówki na szelu :wink:

Foxter 13-02-2008 00:27

ja tez cos zalac musze bo na ostatniej bialej kresce jest... a nie lubie jazac na rezerwie :mrgreen: + jakis browar

no, a ze swoja ukochana zona doszlismy do wniosku, ze nic nie bedziemy sobie kupowali :D

brolly 13-02-2008 00:33

Ja teżmoże zaleje ale sobie :happy: Jakie macie pomysły na prezenty?

Foxter 13-02-2008 00:47

6-pak jakis powinien styknac

ULTRAVIOLET 13-02-2008 01:00

Ja czekam na swoją sympatię, jutro zapewne ją poznam, będziemy razem spać, jeść, bawić się do białego rana...

sobol 13-02-2008 01:15

a ja mam ********** na leydis musze isc :evil:

szuja 13-02-2008 01:38

gawlick, 14 lutego to swieto tynkarzy a nie zakochanych :P :lol: ...
pomyslu na prezent jeszcze nie mam...jak narazie z druga polowka wciaz sie lepiej poznajemy, ale kto wie, drugi pad to neizly pomysl (helpline wkrecic i ebdzie jeszcze za darmo, heh) ;)...

above89 13-02-2008 01:48

Bidny sobol...musisz isc na filma:P Pewnie ostatnie rzedy pozajmowane w jednym celu...Raz byłem w kinie na Szklanej Pulapce 4 i przyszla tak napalona para ze sie grzmocili w ostatnim rzedzie jako ze bylo pusto i glośno nikt sie nie kapnął :D Takim to dobrze tylko szkoda tych 16 zł x2 na bilet.. mogli isc w krzaki no cóż.

A ja dla swojej sympati hm... sprzedaje ją w chuy :D Chyba sie cieszy :)

Klaudek 13-02-2008 07:31

A ja mojej sympatii (kobiecie) daje takie prezenty może nie romantyczne ale przydatne.

Zapisałem Ją na prawo jazdy + kupiłem nokie E50 i gps navibe by się nie zgubiła :) może jeszcze kupię taką poduszkę w kształcie serca ale może to trochę kiczowate. Muszę uważać bo na kicz jest uczulona ;)
Właśnie chciała iść na Lejdis ale się wywinąłem :) Tak trochę śmiesznie bo 15-tego mają przywieść telewizor plazmowy z MM i obydwoje się już doczekać nie umiemy no to powiedziałem, że dzwoniłem do MM i jak będą mieć czas to 14-go przywiozą :) Łykła:)

Jeszcze jedno mam taki problem może ktoś pomoże. ONA CHCE PS3 :evil:. Chciała ostatnio wii kupiłem nie gra na tym :evil:. Za to moja mama gra na wii tylko w luxora, te kury co się do nich strzela i yanga w nic więcej :evil:. Za tysiąc zł w luxora nieeee. :trup: Teraz zobaczyła motorstorma na ps3 i co ja mam jej powiedzieć ona to chce. A mnie ps3 jakoś odpycha. A cholera na samochód i notebooka zbieram :( i tak już od roku co miesiąc coś wypada :(

ULTRAVIOLET 13-02-2008 12:03

No i masz babo placek, nie chiałeś iść na LejDis to teraz musisz kupić PS3 :wink:

Powiedz jej że kupisz ale wersję 120GB bo jest najlepsza i najmniej awaryjna. No, a że takowej w sklepach nie ma, jak to się mówi "shit happens" :P

Z drugiej strony PS3 to przecież dobra konsola, na pewno byłbyś z niej zadowolony. Zawsze możesz sprzedać witka (choć ja osobiście zagrałbym w kilka tytułów na Wii, więc bym nie sprzedawał), jeżeli prawie nikt w to nie gra, albo kupić PS3 na świeta wtedy na pewno spadnie cena w okolice 1000zł.

fragipl 13-02-2008 22:47

Ja mojej monisi kupuje takiego wielkiego misia, czekoladki i love milka noi oczywsicie buziaka dostanie odemnie

neo_angin 13-02-2008 23:11

Ja se jebne 0,2 Bolsa, ze 4 żubry i też będzie zajebiście :d

Foxter 13-02-2008 23:23

Cytat:

Napisał Halment
Ja mojej monisi kupuje takiego wielkiego misia, czekoladki i love milka noi oczywsicie buziaka dostanie odemnie

czyli malo oryginalny jestes... dajesz to co wszyscy. :rolleyes:

Klaudek 13-02-2008 23:52

Cytat:

Napisał Foxter
Cytat:

Napisał Halment

czyli malo oryginalny jestes... dajesz to co wszyscy. :rolleyes:

Bo kobiety lubią takie rzeczy no chyba oprócz mojej, ale to dla mnie plus. Ona woli jakiś sprzęt RTV, konsolę, lub nawet grę na konsolę. Nie mówiąc o kupowaniu co 6 miesięcy nowej komórki.

Hosen 14-02-2008 01:24

Jaja se z nas robisz albo jesteś abstynentem i nie masz co z hajsem robić to wydajesz na babe, która rzuci Cię dla rozwiedzionego typa z dzieckiem co ma wille w Pruszkowie i bedziesz płakał opisami na GG. Żart (albo i nie;).

Klaudek 14-02-2008 01:39

:) Już długo razem jesteśmy i tak zostanie. Mieszkamy razem od trzech lat. A czy na babę wydaję ? Nie całkiem ja też mam z tego korzyści ;)
A co do mojej abstynencji to tak nie piję w ogóle alkoholu.

Hosen 14-02-2008 01:48

3 lata? nie takie rzeczy widziałem :)
Cytat:

Napisał Klaudek
A co do mojej abstynencji to tak nie piję w ogóle alkoholu.

To przez takich jak Ty wymyślono piwo bezalkoholowe :trup:

Klaudek 14-02-2008 02:11

Ale też przez takich jak ja wymyślono siłownie :) Nie jem nie piję nie palę i żyję a dużo ćwiczę - moje motto. :hurra:

Hosen 14-02-2008 02:16

Żeby wyglądać tak?
http://img182.imageshack.us/img182/1...rfatsr8.th.jpg
Nyga pleez ;)

Klaudek 14-02-2008 02:26

Oj przed starością nikt nie ucieknie. Ale ja tak nie chcę wyglądać. Czy to pierwsza czy druga fotka. Nie mam pojęcia czy ta fotka starszego Arnolda jest prawdziwa. Ale wiem jedno jeszcze żyje ! A moim celem jest nie przytyć a nie "przypakować". Mój organizm jest podatny na przybieranie masy, chcę tego uniknąć. A jak wiadomo alkohol to puste kalorie. Poza tym lubię mieć czysty umysł niczym nie zamącony. I zdaję sobie sprawę że ludzie nie pijący są w dzisiejszych czasach wyrzucani z grona pijących przyjaciół.
Muszę jeszcze dodać że Arnold właśnie chyba zaczął pić dużo piwa od tego ten brzuch :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.