Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Filmy i seriale (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Wasze ukochane filmy (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=895)

Hosen 19-03-2006 14:34

Wasze ukochane filmy

cos trza foruma rozruszac. dlatego zapytywuje o Wasze najlepsze filmy, ktore mozecie ogladac w cholere i ciut, ciut, w tym miejscu polecajac je innym.

moje typy to: Terminator 2, Die Hard wszystkie 3 czesci - moge katowac non toper; Dzień Świra - film o mnie ;); i Bond! Każdy!

pozdrowiony

wrog 19-03-2006 14:54

Wasze ukochane filmy

Miś i inne stare polskie komedie. :tak:

Rudy_PL 19-03-2006 14:59

Wasze ukochane filmy

niedawno w kinach byl cool film "Jarhead " fajny film ,z tych klimatow jeszcze polecam "Black Howk Down" :tak: jeszcze fajny byl "xXx 2 The next level" i "Chronicles of Riddick" :happy:
co do Animow (ktore bardzo lubie) polecam niedawno ekranizowany "Appleseed" :P i jeszcze wszystkie odcinki "Neon Genesis Evangelion"<---- super anim i oczywiscie oba Finale :carrot:

Shoqe 19-03-2006 15:00

Wasze ukochane filmy

Heh filmów to wiele by można wymieniać, no to jedziem:
Przekręt ( zaj*bista komedia, polecam ), How High ( raperska komedia z Method Man`em i Redman`em w roli głównej ), klasyka czyli wszystkie części Rockiego :mrgreen: , Kung Fu - parodia tej chińskiej sztuki walki.Te tytuły może nie kocham ale po prostu mi się podobały :)

Ten Dzień Świra to mnie rozp*erdolił, najlepsze to że go mama mi załatwiła będac w przekonaniu że to spokojna polska komedia, bez przekleństw ( są takie? ) :mrgreen:

Hosen 19-03-2006 15:03

Wasze ukochane filmy

Cytat:

Napisał Shoqe
będac w przekonaniu że to spokojna polska komedia, bez przekleństw ( są takie? )

sa, obrady sejmu RP

Cytat:

Napisał wrog
Miś i inne stare polskie komedie.

zgadzam sie po calasci. rzadza;) "jest jedna rzecz, to proste, pewnie / zrób hałas jesli kochasz polskie komedie" - Ostry o polskich komediach :D Jarząbek to w ogole rządzi;). "łubudubu, łubudubu..."

Devil_2k 19-03-2006 15:16

Wasze ukochane filmy

Fight Club (zadziwia mnie to, że nikt nie wspomniał :) )

no i Fight Club :) No i może jeszcze jakaś głupia polska komedia, Bondy (najlepsze te z Rogerem Moorem :) ) no i coś się na pewno znajdzie jeszcze :)

[size=9px][ Dodano: 19-03-2006, 14:17 ][/size]
Zapomniałem dodać - KUNG POW !! :D

Myszok 19-03-2006 16:10

Wasze ukochane filmy

Co do mnie, ja uwielbiam całego LOTR oraz film którego tytułu nie pamietam, w tytule miał coś z brzoskinią i kubą, moze kto zna?
no i polecam Jarhead :-)

c1n3k 19-03-2006 22:56

Wasze ukochane filmy

Przede wszystkim Pulp Fiction - nie wiem jak mogliscie o tym filmie nie wspomniec 8)
Po drugie to Efekt Motyla - tez zajebisty filmik :)
Po trzecie Autostopem przez Galaktyke - poprostu zajebista komedia :D
Fight Club tez moze byc 8)

wrog 19-03-2006 22:58

Wasze ukochane filmy

Cytat:

Po drugie to Efekt Motyla - tez zajebisty filmik
Prawda, bardzo dobry i ciekawy film.

KamilW 20-03-2006 17:45

Wasze ukochane filmy

Poniewaz uwielbiam historie to i lubie historyczne filmy: Gladiator, Attila the Hun, Saving Private Ryan, Band of Brothers, Black Hawk Down, Tears of the Sun, Platoon, Hamburger Hill itd. Super film to tez Full Metal Jacket. Poza tymi lubie tez filmy z Stevenem Seagalem jak daje wszystkim w ryja, hehe.

Nie nawidze zatem filmow science fiction albo milosnych, hehe. Zatem polecam U-Turn z Jennifer Lopez... :lol: :wink: :wink:

[size=9px][ Dodano: 20-03-2006, 16:47 ][/size]
Poniewaz uwielbiam historie to i lubie historyczne filmy: Gladiator, Attila the Hun, Saving Private Ryan, Band of Brothers, Black Hawk Down, Tears of the Sun, Platoon, Hamburger Hill itd. Super film to tez Full Metal Jacket. Poza tymi lubie tez filmy z Stevenem Seagalem jak daje wszystkim w ryja, hehe. Tez LOTR jest super tylko ze juz mi sie znudzil.

Nie nawidze zatem filmow science fiction albo milosnych, hehe. Zatem polecam U-Turn z Jennifer Lopez... :lol: :wink: :wink:

Magar 20-03-2006 19:17

Wasze ukochane filmy

Hosen: za dużo Ostrego... stanowczo za dużo. Chociaż też go lubię. I lubię oglądać polskie komedie, anime ("Appleseed" , "Ghost in the shell" , itp.) i różne dramaty.

[size=9px][ Komentarz dodany przez: Hosen: 20-03-2006, 18:23 ][/size]
dla mnie w sam raz :), w koncu najlepszy raper w Polsce.

szuja 20-03-2006 20:29

Wasze ukochane filmy

dobra, moje:
Chronicles of Riddick,Blade:Mroczna Trójca (moze nie super horror ale fajny),Appleseed,Shaman King ( :)),Matrix (tylko jedynka),LOTR (cala trylogia)...
moge jeszcze ogladac jak mam najlepszy wynik na bfie albo jak klan wygrywa... szkoda ze to nie film ;)...

Foxter 20-03-2006 20:33

Wasze ukochane filmy

LOTR :lol:
trylogia z ktorej kazda czesc obejzalem wiecej niz 1 raz :D

inne filmy to w sam raz na jeden raz :mrgreen:

szuja 20-03-2006 20:43

Wasze ukochane filmy

Harry Potter?? :D :)

do mojej listy:
intra z niektorych gier... ;) ;) :D :D :D

Shoqe 20-03-2006 20:51

Wasze ukochane filmy

A ja właśnie obejrzałem Green Street, zajefajny film z Frodem w roli głównej :D ,
a LOTR też obejrzałem kilka razy :happy:

Foxter 20-03-2006 20:56

Wasze ukochane filmy

Shoqe to cos o jaraniu zielska? :D

Hosen 20-03-2006 21:05

Wasze ukochane filmy

Cytat:

Napisał Foxter
Shoqe to cos o jaraniu zielska?

hehe, nie o kibolach angielskich. dobry film. PO: Footbal Factory podobny. ta sama tematyka. Rockstar bylo bodaj producentem.

szuja 20-03-2006 21:16

Wasze ukochane filmy

aaa...i tera mi sie przypomnial fajny film: "13 Dzielnica" fil super...
w szczegolnosci akcje bieganie po dachach albo latania pomiedzy nimi :> :happy:

c1n3k 20-03-2006 22:07

Wasze ukochane filmy

To juz Yamakasi lepsze od 13 Dzielnicy...

Shoqe 20-03-2006 23:15

Wasze ukochane filmy

Cytat:

Napisał Foxter
Shoqe to cos o jaraniu zielska? :D

Jak Fox chcesz coś o tej tematyce to se obejż How High ( zioło, alfonsi, dupy, impry i przede wszystkim humor :mrgreen: )

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:19.