Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox Live (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Problemy z Xbox Live (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1240)

ehtleef 26-09-2006 22:50

Problemy z Xbox Live

1) jak zrobic zeby bylo widziane tylko motto, bez wpisanego kraju?

2) czy mozna jakos wgrac wlasny obrazek jako Gamer picture?

wrog 28-09-2006 11:37

Problemy z XBOX LIVE

1. Jak wybierzesz Polskę w Locale, to na xbox.com będzie widoczne tylko motto.
2. Nie można. Będzie za to można walnąć obrazek zrobiony kamerką.

mckraj 23-10-2006 17:18

Problemy z XBOX LIVE

Czy ktoś wie co się dzieje z achievementami zdobytymi przed podłączeniem do XLive???....
bo jak znikają to się wk***ie.........

wrog 23-10-2006 18:40

Problemy z XBOX LIVE

Nigdy tego szczerze mówiąc nie sprawdzałem, ale do tej pory grałeś bez konta Xbox Live (konto gościa - tak to się nazywa?) i odkrywałeś achievementy? Jeśli założysz teraz konto XBL to będziesz zaczynał od zera.

mckraj 23-10-2006 18:59

Problemy z XBOX LIVE

no tak...ale ja nie moge się z tym pogodzić :( ...

KiLy 31-10-2006 21:14

[Neostrada] Krok po kroku jak uruchomić :)

Witam wszystkich jestem świeżo upieczonym posiadaczem X0 tzn. konsolę będę mial najpóźniej w tą sobotę i chcialbym już wiedzieć jak podlączyć konsolę do netu jak przyjdzie paczka z xboxem :)

Co posiadam:

- Neo 256 pod USB, w lutym wymieniam na Neo 1MB lub 2MB
- kabel skrossowany
- laptopa z wbudowaną sieciówką
- Win XP SP2
- X0 Premium + Gry
- darmowy 1 miesiąc GOLD i jedną zdrapkę na 48 godz, a w najbliższym czasie dokupie 1 rok konta GOLD

Co chcę uzyskać:

- neta w Xboxie

Teraz proszę o wytlumaczenie mi krok po kroku z tymi najmniejszymi szczególami co mam zrobić :) Z góry wielkie THX!!!
-

wrog 31-10-2006 21:25

1. Wypakowujesz Xboxa z pudełka, wyciągasz delikatnie z folii, ustawiasz w odpowiednim miejscu obok TV - nie no, chyba aż tak szeczegółowo nie musi być, co? :)
2. Podłączasz Xboxa kablem z zestawu do sieciówki w laptopie (możesz też użyć tego crossa co już masz).
3. Wchodzisz w Panel Sterowania -> Połączenia sieciowe.
http://onlinecenter.pl/Konfiguracje/2.jpg
4. Klikasz prawym na połączenie z Internetem i wchodzisz we Właściwości, gdzie wybierasz zakładkę Zaawansowane.
http://onlinecenter.pl/Konfiguracje/5.jpg
5. Ustawiasz wszystko tak jak na powyższym obrazku.
6. Odpalasz konsolę, wchodzisz w blade System i robisz test połączenia. Wszystko powinno być ok.

Musisz pamiętać o wyłączeniu Zapory w Windowsie lub ewentualnym dobrym ustawieniu innego firewalla.

KiLy 31-10-2006 21:50

Mega wielkie dzięki wrog :D Powoli zbieram na router, bo nie widzi mi się grać przy wlączonym laptopie zwlaszcza, gdy x0 pobiera tyle prądu :P Temat możesz już zamknąć, żeby nie robić tu zbytniego śmietniska. Innym ludziom też się może przydać. Pozdro

Ziemek 07-11-2006 16:01

Problemy z XBOX LIVE

Cytat:

Napisał wrog
1. Jak wybierzesz Polskę w Locale, to na xbox.com będzie widoczne tylko motto.

jak wybrac Polske bo ja jakos sobie nie moge z tym poradzic :trup:

wrog 07-11-2006 16:10

Problemy z XBOX LIVE

W dashboardzie wchodzisz w zakładkę System -> Settings -> Locale. Teraz już nawet na xbox.com widać ;)

xI Sh4doVv Ix 07-11-2006 16:51

Silver

Gdy zaklada sie konto xboxLiveGold to po jego wygasnieciu jesli nieplacimy to przechodzi na silver ale ja mialem starego xboxa i tam konta na liva wienc dalem przywracanie konta a nie zakładałem nowego ktore bylo jako bonus w premium wersji i teras moje konto to przywrucone sie skonczylo niepłacilem ale nieprzedlem automatycznie na silver a tym bardziej niemog etego zrobic wogule poprostu jak w starym xboxie konto jest poprostu nieaktywne a ja chce zeby bylo silver bo mam ju ztam punkty z gier czy jest jaka snato rada czy zostało mi tylko zaplacic i kozystac z Golda ????

[size=9px][ Dodano: 07-11-2006, 15:55 ][/size]
mckraj punkty gamescore nieznikaja muj kolega gral przez jakies 3 miesiace offline i potem podłonczyl xboxa do Liva i wszystko co mial zostalo i wszystko jest tesz na stroncze xboxcom w profilu tak ze jest ok

mckraj 07-11-2006 19:54

Problemy z XBOX LIVE

Wielkie dzięki xI Sh4doVv Ix.......moge teraz spać spokojnie :D

wrog 07-11-2006 20:22

Problemy z XBOX LIVE

Cytat:

ale nieprzedlem automatycznie na silver a tym bardziej niemog etego zrobic wogule poprostu jak w starym xboxie konto jest poprostu nieaktywne a ja chce zeby bylo silver bo mam ju ztam punkty z gier czy jest jaka snato rada czy zostało mi tylko zaplacic i kozystac z Golda ???
Tak się stało, bo masz stare konto z pierwszego Xa, które powiązane jest z Twoją kartą płatniczą. Żeby załatwić sprawę bez płacenia za Live'a musisz dzwonić do supportu MS.

Cytat:

mckraj punkty gamescore nieznikaja muj kolega gral przez jakies 3 miesiace offline i potem podłonczyl xboxa do Liva i wszystko co mial zostalo i wszystko jest tesz na stroncze xboxcom w profilu tak ze jest ok
Jeśli będzie je zdobywał na Gamertagu, a nie koncie "gościa" to tak. Inaczej przepadną.

xI Sh4doVv Ix 09-11-2006 17:13

Problemy z XBOX LIVE

Koorwa poprostu swietnie i tym sposobem ychodzi nato ze Ci gracze co byli z XboxLivem oddawna to w nagrode zostali tak wyhoojani i jak niemaja kasy na koncie to niemaja NIc a ci wszyscy co nagle sie zorientowali o istnieniu LIVA i o tym ze jest to najlepsze co wymyslono to włąsnie tacy w nagrode dostaja mozlivosc z kozystania i bycia online tak czy tak no poprostu swietnie naprawde sprawiedliwosc asz szlak co za hamstwo :evil: :evil:

[size=9px][ Dodano: 24-11-2006, 22:13 ][/size]
Hamstwo jak nic , ostatnio zadzwonilem na nr do centrum obsługi tam to jak poprosiłem o zmien akonta n asilver to tak si eusmialem babka co zemn agadala byla tak tempa ze hej i jeszcze zagrozila mi ze zablokują mi mozliwosc zalozeni ajakiego kolwiek kont atyle ze niby jak co za chamstwo bylem z LIVEM o kąd wyszła ta uslug a tu teraz jakas głupi konsultantka mi grozi ,

Bender 09-12-2006 14:04

Zmiana Gamertaga

Niedługo dostanę kartę z Livem na 3 miesiące i chciałem zmienić gamertaga, nie tracąc profilu i żadnych zdobytych achievementów. Po prostu chciałbym zrobić tak, żeby profil był ten sam, z tym samym wynikiem, tylko wprowadzić nowy gamertag. Proszę o pomoc :) W jaki sposób muszę to zrobić? Czy zakładać nowe konto i konsola automatycznie przypisze mi profil, który miałem na poprzednim gamertagu? Czy tylko wstukać kod w odpowiednim miejscu i później zmienić gamertag? Ale z tego, co widziałem, zmiana gamertaga kosztuje 800 M$, a nie dysponuje wirtualną walutą. Pierwszy raz przedłużam GOLDA, a do tego jeszcze chce zmienić nick. Z góry dzięki za pomoc :).

wrog 09-12-2006 14:08

Problemy z XBOX LIVE

Jedynym sposobem na zmianę Gamertaga jest skorzystanie z opcji znajdującej się w ustawieniach profilu. Tak jak już sam zauważyłeś kosztuje to 800 MSP.

Bender 09-12-2006 18:41

Problemy z XBOX LIVE

A jeśli stworzę nowy profil? Od nowa wybiorę "I want to join..." to zebrane achievementy nie przejdą na nowe konto z poprzedniego profilu? Na forach ludzie piszą, że niedługo kupują kartę i zmieniają gamertaga, ale to byłoby trochę bez sensu, jeśli równałoby się utracie wszystkich zdobyczy o_O. Więc jak to jest :eek:?

Yacolek 09-12-2006 18:43

Problemy z XBOX LIVE

moze oni płacą za zmianę co ? ;) 2100 M$ kosztuje na allegro 130 zł ;)

Dobry chwyt ze stroyn Billa, to nauczy ludzi że nazwe nicka trzeba przemyśleć :P Ja tam już mam wymyśloną swoją :D Soon...

Gawlick 09-12-2006 18:49

Problemy z XBOX LIVE

Niezły chwyt? No wiesz jak dla kogo. Ale M$ zawsze leciał na kase i tyle.
EOT

snakemaycry 10-12-2006 01:39

Problemy z XBOX LIVE

Cytat:

Napisał Gawlick
Niezły chwyt? No wiesz jak dla kogo. Ale M$ zawsze leciał na kase i tyle.
EOT

A znasz firme która nie leci na kasę ? :rolleyes:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:39.