Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Battlefield (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Cheaters/Glitchers (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=735)

ULTRAVIOLET 01-02-2006 18:23

Cheaters/Glitchers

Gra dostępna jest juz od 2 miesięcy a pierwsze bugi wykryto 2 tyg po premierze.... Mowa o Glitcherach, którzy bezpardonowo coraz częściej wykorzystują przeróżne drewniane okna lub inne pseudo teleportery aby znalesc sie w dogodnych do ataku miejscach w ktorych są nie do zabicia!
Przykłady takich miejsc:

The Nest, flaga nr4 - istnieje tam drewniane okno w ktore trzeba strzelic aby wejsc dokladnie pod "podłogę" flagi 4. Kolesie tam sie znajdujący sa niewidoczni dla atakujacych z "powierzchni" ci natomiast urządają sobie istne strzelanie do kaczek... Dokładna lokalizacja tego przejscia jest mi nie znana.

Harbour Edge flaga nr 3 przy autobusie mozna przejsc do stojacego obok budynku i strzelac przez sciany.... Tutaj rowniez nie wiem w co trzeba strzelic zeby tam wejsc:(

Special Operations Tutaj bylem światkiem jak koles przy 5 strzelal przez ściany stojacego tam budynku do obrontów tej własnie flagi :evil:

Ale to nie koniec takich kwiatkow... W kazdej mapie znajduje sie takie przejscie a co najgorsze o ile użytkownicy xbox'a czasami mogą liczyc na poprawienie niektorych błedów to juz my pleyacy możemy tylko patrzec jak przybywa takich gnoi uzywajacych tych skrótów. A będzie ich przybywać bo gierka jest w miarę nowa:(
Pozostaje mi tylko wytropić takie przejścia żeby moc załatwiać takich gości bo nawet ataki z artylerii na nich nie działają.
Wiec proszę was o podawanie sposobów do wejścia do takich miejsc aby moc walczyć z tymy cziterami.

To jednak nie koniec nowości. Wczoraj na mapie SpecOp osobiście strzelałem 3 razy ze snajpera do kolesia na wieży kontrolnej po stronie zółtków. Myślałem ze mam laga wiec obszedłem kolesia od tyłu podniosłem leżacego CKM'a wszedłem na szczyt wieży. Władowalem w kolesia 30 naboi.... Koles jednak żył!! Wstał i z finezją wyciagnął nóz popatrzyl na mnie ze dwie sekundy i pociął mnie. Koleś zaliczyli 20 zabic i zero śmierci... Juz nawet PunkBuster przestaje pomagac!!

Patrzac na ilosc patchów na wersje PC'ową Batllefielda 2 mozemy tylko pomarzyc ze kiedykolwiek zobaczymy jakąś łatke na PS2. Bo taki update który można by zapisac na memorce tak jak w Killzonie przerasta chyba mozliwosci chłopców z DI

Yacolek 01-02-2006 18:32

Cheaters/Glitchers

Cytat:

Napisał ULTRAVIOLET
Tutaj rowniez nie wiem w co trzeba strzelic zeby tam wejsc:(

Ja bym się cieszył ^_^ Chcesz pogliczować ?

Cytat:

Napisał ULTRAVIOLET
Wiec proszę was o podawanie sposobów do wejścia do takich miejsc aby moc walczyć z tymy cziterami.

I z OC zrobi się baza, w której beda dokładne instrukcje, jak gliczować ;) Oj nie tędy droga panie Ultraviolet :D

Cytat:

Napisał ULTRAVIOLET
Juz nawet PunkBuster przestaje pomagac!!

Takie głupie pytanie : Co to ten PunkBuster jest ? Wiem, że przed dołączeniem się do gry sie włącza, ale po co on wogóle jest, to ja nie wiem... Wytłumaczy ktos ?

Hosen 01-02-2006 18:36

Cheaters/Glitchers

o "przejsciach" nie wiedzialem, ale nie raz dostalem seria "przez sciane". co do snajpera to mialem to samo: strzelalem do kolesia z 5x tak jakbym mial slepaki. w ogole wejdz na statsy, to kolesie maja rozegrane gdzies z 6 gier i maja po 1000 pph. mnie to wali, jesli u nich powoduje to orgazm to spoko - niech siedza nawet w dupie u kompana -ja gram dla zabawy. byle by w klanowkach nie bylo takich cudow.

ULTRAVIOLET 01-02-2006 18:41

Cheaters/Glitchers

PunkBuster sprawdza czy ustawienia plików konfiguracyjnych w twojej grze sa zgodne ze standardowymi np. W Americas Army PB sprawdza czy nie masz wyłaczonej mgły na mapie albo czy nie masz przestawionych plików umożliwiajacych Ci np. szybkie bieganie itp. Jesli masz cos nie tak to dostajesz bana na serwerze. PunkBuster jest srednio w Half Lifie i w AA aktulizowany co 2 dni:) To pokazuje ile jest cziterów:)

Cytat:

Napisał Yacolek
I z OC zrobi się baza, w której beda dokładne instrukcje, jak gliczować n Oj nie tędy droga panie Ultraviolet n

Faktycznie lepiej poszukac na google, za miesiac ktos na blogu opublikuje pełna liste glitcherów i w lipcu będziemy mieć coś a la BBT_MODS w Halo na PC gdzie istnieje siec tajemnych teleporterów. Roznica bedzie jednak taka ze w Battlefiedzie bedzie mozna robic takie rzeczy bez modów:)

wrog 01-02-2006 18:53

Cheaters/Glitchers

Ciekawe czy kiedykolwiek wypuszczą jakiegoś patcha.

Hosen 01-02-2006 18:56

Cheaters/Glitchers

Cytat:

Napisał wrog
Ciekawe czy kiedykolwiek wypuszczą jakiegoś patcha.

tak, na pol memorki;) moja juz peka w szwach.

Yacolek 01-02-2006 18:59

Cheaters/Glitchers

No biedny Łukasz... Nawet na hełmofon nie moze uzbierać, a co dopiero memorka ;)

Gawlick 02-02-2006 15:43

Cheaters/Glitchers

To samo jest na russian border koło flagi numer 2. Typy włazą tam w budynek i nie idzie ich z tamtad wyciągnąć. Najczęsciej na CTF, no ręce opadają....

szuja 02-02-2006 18:09

Cheaters/Glitchers

ja pierd*** o to co mnie tera spotkalo:
gram w bf'a (ale odkrycie, nie?? :) ) i mam najwiecej punkto zdaje sie ze 20 (wiem ze malo ale prowadze) jakis gosc zbliza sie punktowo do mnie i mamy remis na koniec ja czekam i patrze i oczom nie wierze jakies du*** nabil po 34, 29 i iles tam punktow...
rzecz nie lezy w tym ze mnie przegonili tylko ze przez caly mecz nic nie robili i jeszcze przed samym koncem meczu (zastala, chyba sek. albo 2 lub 3) sprawdzam moje miejsce i jestem pierwszy (w tamtej druzynie najwyzszy wynik to byl chyba 12)...
co o tym sadzicie??gra im nie naliczala (watpie) czy mega lamersi i hakerzy :evil: ??

Gawlick 09-02-2006 00:44

Cheaters/Glitchers

Hey,wiedzieliście że mozna zdiąć typa z pistoletu za pomocą 1 strzału jak ma całe życie?
No ja sie własnie dowiedziałem. Hmm,ciekawe....

Hosen 09-02-2006 00:47

Cheaters/Glitchers

jak? z shotguna to wiem, ale z gnata?

Gawlick 09-02-2006 00:49

Cheaters/Glitchers

Sam chciałbym wiedzieć. Biegne se a tu typ wali 1 szota i po mnie...

Hosen 09-02-2006 00:54

Cheaters/Glitchers

nie mam pojecia jak to mozliwe, bo nawet z smg w leb nie daje takich rezultatow, wiec pewnie jakies przekrety... z reszta, hu. im w dupe.

kolo 09-02-2006 19:54

Cheaters/Glitchers

W killzone jest podobnie ze koles z pistoletu jednym strzalem cie zabije. Wydaje mi sie ze tak naprawde koles biegnie ze szotganem albo snajpa tylko Ty widzisz go z pistoletem. To moze byc cos przez polaczenia z netem.. tak mi sie wydaje...

Gawlick 09-02-2006 20:27

Cheaters/Glitchers

Ale w killzonie mozna zabic typa za 1 strzałem z bliska Z tego co pamiętam, pozatym pisało że [Typ pistol Gawlick]. Ja tam zwykle nie patrze na bron typów....

Hosen 09-02-2006 20:35

Cheaters/Glitchers

mysle, ze trzeba powoac komisje sledcza. niech sobie z palca nawet strzelaja, ***** ich pies.

Foxter 09-02-2006 21:06

Cheaters/Glitchers

> szuja prawdopodobnie miales deczko znizana liste... zatrzymana na swoim nicku.. a u gory ktos musial byc... na 100% chociaz glowy sobie uciac nie dam... co najwyzej glowe Hosena mozna :D

ale z tym pistoletem to ciekawe...

Hosen 09-02-2006 23:18

Cheaters/Glitchers

nie znam sie na tych czitach itp. ale cos jest nie tak. dzisiaj co ustawilem te klanowke 4vs4 to sorry... namierzylem goscia snajpera (w helikopter), poleciala rakieta, a po chwili jeb, i wyskoczyl napis "Foxter laser target you" - ***** jakim cudem?? ja pieprze, nawet nie mozna dla przyjemnosci pozolic... eh.

Karlos 09-02-2006 23:36

Cheaters/Glitchers

Nom ja tez pod koniec "klanowki" mialem zonka..kolo walnal z artilery strike w helikopter kompana i we mnie..ja sie ciesze bo w koncu rabany helikopter rozwalono..nawet pisalo ze ktos tam artilery strike ten kolo w smiglowcu..nagle sie pojawiam i co widze..kolo se dalej tym helikopterem lata..!!!
Aha a tak pozatym to gdybyscie nie poszli to 2 runda byla do wygrania..Ja sam w ogolnej klasyfikacji mialem 40pkt...
Nastepnym razem desercja bedzie karana rostrzelaniem..:)

szuja 09-02-2006 23:53

Cheaters/Glitchers

Cytat:

Nastepnym razem desercja bedzie karana rostrzelaniem..
niewiem czy wiesz, ale to oni rozstrzeliwuja... :P :D
a tak poza tym to dezercja to pozadny zarzut...moze to trafic do sadu a wtedy staniesz przed lawa przysieglych i dwoma sedziami ktorymi bede foxter i hosen....
wiec uwazaj...obojetnie co powiesz i tak to ty bedziesz winny... :P :D

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:37.