Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   PlayStation 2 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Metal Gear Solid 3:Snake Eater (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=139)

Gaw 19-04-2005 23:07

Metal Gear Solid 3:Snake Eater

jaaa a wrog napisał że na końcu jest walka z the boss :lol:

a co do the boss to po walce jak juz mialem dobic suke to zawachalem sie bo chcialem zmienic bron na shota:D

wrog 20-04-2005 00:36

Co to za spojler niby walnalem? :) Taka masz misje od samego poczatku :P

{czarny} 20-04-2005 09:39

Cytat:

Napisał _Yulaw
ja sie jakoś niemoge za tego harda zabrać, zbieram sie i zabieram... Gaw gdzie ci sie za dużo dogrywa?;[

Ja to samo Yulek za harda cos nie moge sie wziasc ale moze wkoncu mi sie uda :)

Gaw 20-04-2005 14:09

a nie o sokolova na poczatku chodzilo? :)

wrog 20-04-2005 15:19

Pomijam Virtuos Mission....

_Yulaw 21-04-2005 14:01

Cytat:

Napisał Gaw
jaaa a wrog napisał że na końcu jest walka z the boss :lol:

a co do the boss to po walce jak juz mialem dobic suke to zawachalem sie bo chcialem zmienic bron na shota:D

ja to chcialem uciec albo ją reanimować

yareq 22-04-2005 16:37

Ja narazie MGS3 przeszedłem tylko raz , zrobiłybym to jeszcze kilka razy ale.... ma ktoś pożyczyć PS2 ??? :wink: a co do samej walki z The Boss spodziewałem się czegoś trudniejszego , jakaś tak prosta z niej źd...ra :D

Silencer 25-04-2005 11:48

Prosta mówisz? A zauważyłeś jakze piekna to walka. Ta sceneria, płatki lecące do góry. Ok, po ilu godzinach przeszliści gra za pierwszym razem i jaki zdobyliście codename, ja miałem tak czas: 21:33:50, cedename: crocodile

{czarny} 25-04-2005 13:34

Ja 19:27 codaneme chyba crocodile ale nie pamietam za bardzo :)
Teraz przechodze na dificile i jak przejde to zapamietam.

Silencer 25-04-2005 13:47

Mam pytanie: ma ktoś może wszystkie oryginalne trailery od Konami. Z ich strony już nie da sie ściągać a mnie brakuje dwóch TGS2004 i GC2004

Devil_2k 25-04-2005 16:41

Ja miałem 15:30 h a codename nie pamiętam. Poziom trudności : NORMAL :P

_Yulaw 25-04-2005 21:09

Nie uważacie że w MGS3 jest za dużo easter eggów i motywów do brechu? Rozbija to czasami klimat;[

InSiDe 25-04-2005 21:35

. Bo ja wiem, taki już klimat Azji. Strzelanie do żabek w koronie, całe uganianie się za małpami. Zresztą, czy 120 letni strzelec wyborowy, facet strzelający prądem czy The Boss nie podpadają pod Easter Eggs?

Gaw 25-04-2005 21:37

ten facet to prądem gwałci pociski i nimi strzela :lol:

_Yulaw 25-04-2005 22:00

Cytat:

Napisał InSiDe
. Bo ja wiem, taki już klimat Azji. Strzelanie do żabek w koronie, całe uganianie się za małpami. Zresztą, czy 120 letni strzelec wyborowy, facet strzelający prądem czy The Boss nie podpadają pod Easter Eggs?

Nie chodzi mi o to. Uganianie sie za małpami rlz, bo odstawiają faajne akcje, (jest to dodatkowy tryb i jak w niego gralem to nie brałem pod uwagę fabuły z gry) zajefajna jest gadka ze starym Colonelem (niech gabe albo sam to zrobią :lol: ) 120 strzelec wyborowy i The Boss tez rulz i to jeszcze bardziej, volgin tez nie bylby taki zly gdzyby nie byl takim pedalem.
Chodzi mi o takie motywy jak porozzrzucane PSMy z okladkami MGS2, plakad Raidena w szafce do której wkładamy Raikova, i wogóle te pedalskie motywy (widzieliscie te akcje jak sie na niego spojrzy z FPP jak sie przechadza korytarzem? to akurat fajne;p) IMO za duzo tego

InSiDe 25-04-2005 22:07

. Tylko to, co piszesz to Twoja homofobia a nie easter eggsy. Mi plakaty japońskich modelek nie przeszkadzały. Troszkę ich za dużo, ale dało rady. Uśmiechnąłem się na takie smaczki (właśnie, smaczki!) jak plakat z Raidenem w szafce.

_Yulaw 26-04-2005 02:54

Nie pisze ze plakaty japońskich modelek są złe, wręcz przeciwnie są one bardzo spoko i one nie są easter eggami, bo przecież naukowcy mogli se je zawiesić, ale magazynów PSM już raczej nie mieliby jak kupić; (a najlepsza jest ta ziomalka z tych pierwszych szafek na statku w MGS2!!!!!!!)(niespodzianka- podczas drugiego zrzutu Snejka do dżungli przełączcie się na widok FPP jak jest w kapsule i spójrzcie do góry).
A motyw z plakatem raidena jest beznadziejny. Przecież wiadomo że Raikov ma być polewem z Raidena, ale po co dawać do tej szafki jego plakat, przecież i tak każdy wie o kogo chodzi. A po co jeszcze podpisali ten plakat MGS2 to już zupełnie nie rozumiem, dla kogo są takie wskazówki, dla jakichś debili?

Silencer 26-04-2005 09:23

Nikt im nie bronił tego robić, a "wskazówki" te są dla fanów którzy będą szukać ich i czerpać z gry jeszcze więcej przyjemności. BTW tam nie ma tylko gazetek z MGS2 są również z MGS3 który jeszcze nie powstał bo Naked Snake go właśnie "robi", a zauważyliście okładke "Play" jest tam jej pierwszy numer bodaj z Arkanoidem i ostatni najbardziej aktualny ze Snake'iem = jak ten czas szybko leci i jaka rewolucja w dziedzinie się dokonała, o właśnie odkryłem jeden powód dla którego są te gazety. Żabki też są dziwne ale nie są bez powodu. Jak się je wszystkie uruchomi zdobywa się bonusy :D , jakie? Nie powiem sami się bawcie :lol:

yareq 26-04-2005 15:54

Cytat:

Napisał Silencer
Nikt im nie bronił tego robić, a "wskazówki" te są dla fanów którzy będą szukać ich i czerpać z gry jeszcze więcej przyjemności. BTW tam nie ma tylko gazetek z MGS2 są również z MGS3 który jeszcze nie powstał bo Naked Snake go właśnie "robi", a zauważyliście okładke "Play" jest tam jej pierwszy numer bodaj z Arkanoidem i ostatni najbardziej aktualny ze Snake'iem = jak ten czas szybko leci i jaka rewolucja w dziedzinie się dokonała, o właśnie odkryłem jeden powód dla którego są te gazety. Żabki też są dziwne ale nie są bez powodu. Jak się je wszystkie uruchomi zdobywa się bonusy :D , jakie? Nie powiem sami się bawcie :lol:

Taaa naprawde jak się zdobędzie wszystkie żabki to się zdobywa Bonusy ??? taaa , dzieki ze nam powiedziałeś :wink:, pozatym Silencer tak pojołem to że walka z The Boss była piękna co nie zmienia faktu ze byla prosta :), akcja zaraz po walce tez rozwala az mi sie smutno zrobilo :oops:

Silencer 26-04-2005 17:25

Żadna tajemnica, że są bonusy przecież tego można się domyślić, bo po cholere zaśmiecać TAKĄ grę jakimiś żabkami, ciesz sie że ich nie zdradziłem :lol: :wink: . Walka z The Boss jest łatwa no i co z tego ja nic nie mówłem że nie jest tylko, że jest pięknie zrealizowana.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:47.