Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Filmy i seriale (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   The Walking Dead (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=7875)

kbrs 09-11-2010 02:43

The Walking Dead

nowy serial, wlasnie zabieram sie za drugi odcinek, pierwszy ciekawy, zombiaki zajebiscie wygladaja, nawet sie wystraszyc czasem idzie. calosc na podstawie komiksu jesli dobrze pamietam, no poki co to polecam jak komus ciagle malo zombiakow heheh

juve26 09-11-2010 02:53

Odp: The Walking Dead

Drugi epizod też jest świetny, ale hmm, określę to tak: akcja dalej brnie do przodu, chociaż jej intensywność spadła :) Niemniej świetny serial, nakręciłem się trochę na klimaty zombiaków [nigdy fanem nie byłem]

kbrs 09-11-2010 03:35

wlasnie skonczlem drugi, trzyma w napieciu i calosc sie rozkreca, tak btw ten skin mi przypominal francisa z l4d heh

Saszłyk 10-11-2010 12:22

Tez mi sie spodobaly oba odcinki, ale to pewnie dlatego, ze jestem fanem zombiakow i ogolnie horrorow;) Swietnie wyglada charakteryzacja zombii i widoczki w miescie. Do minusow moge zaliczyc to ze truposze biegaja, biora przedmioty do lap i nie ma retrospekcji z przeszlosci jak tylko sie epidemia zaczela rozprzestrzeniac. Nie spodobalo mi sie tez w drugim odcinku to, ze ten glowny bohater nie prowadzil czolgu i brak murzyna madafaki zabijajacego zombii rekoma, siekiera lub pila mechaniczna... szkoda.

komar 10-11-2010 14:35

Hehehe, wszystko jeszcze przed nami :)

Pujos PL 12-11-2010 02:18

Jak dla mnie serial jest spoko, a nawet bardziej. Nie zdziwcie się jak ten T-cube, czy jak mu tam, okaże się badassem i zacznie wybijać zombiaki jakąś piłą. W 2 odcinku spoko było smarowanie się zombiakiem :D

Butch 20-11-2010 00:47

Ogarnąłem odcinki 2 i 3, drugi był mistrzowski - coś się działo, akcja parła do przodu, za to w trzecim to

Spoiler:
Zaczynają się jakieś jebane Losty robić - kłopoty w obozie, kobity nie chcą prać, to piorą je inni, lol - dobrze, że Norman Reedus tam gra Daryla, nadaje się do takich redneckich ról (za Murphy'ego z Boondock Saints to propsy forever)

ale liczę na ten serial!

kroolik37 20-11-2010 01:24

Cytat:

Napisał Butch (Post 159709)
Ogarnąłem odcinki 2 i 3, drugi był mistrzowski - coś się działo, akcja parła do przodu, za to w trzecim to

Spoiler:
Zaczynają się jakieś jebane Losty robić - kłopoty w obozie, kobity nie chcą prać, to piorą je inni, lol - dobrze, że Norman Reedus tam gra Daryla, nadaje się do takich redneckich ról (za Murphy'ego z Boondock Saints to propsy forever)

ale liczę na ten serial!

Właśnie, kurde! Święci z Bostonu, wiedziałem, że skądś go kojarzę :)
A jak na moje, to 3 odcinek był na poziomie jak dwa poprzednie. Nie było zbyt dużo zombiaków, ale można było trochę poznać bohaterów i relacje jakie ich łączą.
Spoiler:
Moment w którym ten "przywódca" obozu sprał tego wieśniaka przy brzegu był spoko :D

ramzes5a 22-11-2010 19:43

3 odcinek słabiutki był, ale już jest dostępny 4 odcinek

Hosen 22-11-2010 19:48

bylo dobrze do 2 odcinka, teraz jest nuda jak w Dexterze.

ramzes5a 23-11-2010 02:50

dobrze jest, 4 odcinek utrzymuje klimat, czyli sporo zombie i dużo headów;D

mrmarko 23-11-2010 12:07

Jo,też obejrzałem wczoraj wszystkie dostępne odcinki i muszę powiedzieć,że jest oookej.

CzarO17 25-11-2010 17:05

Jeśli komuś potrzebne to tutaj są wszystkie odcinki do download'u: Edit: :coolface:
***** XD

karol191 29-11-2010 23:34

No obejrzałem i musze powiedziec ze czekam na nastepny :)
SPOILER : Ciekawe dlaczego gosc nie chcial otworzyc na poczatku :p

CzarO17 04-12-2010 23:24

A ja mam takie pytanko
Spoiler:
gdzie się ***** podział ten granat, który znalazł w 2 odcinku w czołgu?

Saszłyk 05-12-2010 00:04

Cytat:

Napisał CzarO17 (Post 162610)
A ja mam takie pytanko
Spoiler:
gdzie się ***** podział ten granat, który znalazł w 2 odcinku w czołgu?

Jak w kazdym serialu kiedys okaze sie, ze mial go caly czas w kieszeni i uratuje cala sytuacje;)

karol191 05-12-2010 04:42

Ja juz w tamtym odcinku tylko czekalem na to i mowilem do tv : Kur#a uzyj tego granata bo cie zombie zara zajebia .

Gizmo94pl 05-12-2010 10:51

Tylko jak go użyje to zaraz wszystkie zombie z okolicy się zlecą.

Snake 05-12-2010 11:30

Spoiler:
Jakby nie chciał, żeby go Zombie słyszały to biegałby z tłumikiem. Jak będzie musiał to uzyje tego granatu. No chyba, że ty przystawiony do ściany z masą zombie naokoło dałbyś się ugryźć.

Saszłyk 05-12-2010 12:05

A na co mialby go w tym odcinku marnowac? Akurat za caly odcinek widzialem kilka nieznaczacych zombiakow.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:03.