Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox One (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=108)
-   -   W co teraz grasz na Xbox One? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=18771)

YuSuzuki 10-12-2014 08:37

Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Cytat:

Napisał Aczik (Post 317290)
Ostatnio Twitch, COD i inne tytuły ruszam, ale coś jednak innego mnie odciąga, może i na lepsze mi to wyjdzie, ale zobaczymy :)

aczik
: ...ale coś jednak innego mnie odciąga,....

możesz jaśniej panie Imperius :nerd:

Progresywny 10-12-2014 10:09

Cytat:

Napisał YuSuzuki (Post 317319)

aczik
: ...ale coś jednak innego mnie odciąga,....

możesz jaśniej panie Imperius :nerd:

Może chodzi o ,,Sex, Drugs & Rock&Roll'' ;)

mariola.cz 15-12-2014 16:48

Tomb Raider :) Super gra ! Teraz zastanawiam się nad Murdered :P

__________________________________________________ _____________
http://www.otoszafa.pl zapraszam :>

Progresywny 24-12-2014 13:16

Napieprzam chievos z mistrzem Yu Suzuki w Diablo 3 przy browarze i palonku :D Poza tym Forza Horizon 2 i Titanfall.

Aczik 25-12-2014 21:35

Ja teraz sam nie wiem w co mam grać itd, więc odpale sobie coś na 1h i odłączam się, a czasem szukam, co tam zaległego jest. Ogólnie powrót malutki do Forzy, która mnie odgania od siebie trialem - przejechanie na czas między pachołkami.... Peegle, to coś, czego mam powoli dość, bo takiej ześwirowanej gry nie widziałem nigdy, a co jeszcze, to się zobaczy, jak czas pozwoli ;)

YuSuzuki 28-12-2014 20:29

Dziś z rana nabijałem te nieszczęsne lv. w SC5 (x360),ale jak się tylko pojawił pan Progresywny to zaczęliśmy szarpać w Diablo (tak z godzinkę) ...... a potem już grałem solo kolejne 10 godzin i tak z uja zleciał cały dzień, pisałem wcześniej ,że calaczek jest dopiero początkiem "zabawy z diabłem"....także grajcie ludki

Marlowe 28-12-2014 20:42

Yu pochwal się swoją postacią w diabełku, oczywiście w stosownym temacie. ;)

igor8472 03-01-2015 12:49

W ramach 'skoku w bok' bo po FPS-y się gam bardzo rzadko nowy Wolfenstein. Giereczka świetna, starannie zrobiona, z fajnymi aczikami i bardzo urozmaicającym grę systemem perków/czelendży. Grafa może do CoD-a za bardzo jeszcze nie ma co startować ale jest ok.

Rashid PL 03-01-2015 15:33

Beta Halo 5 i RYSE: Son of Rome świetna gra nie wiem czemu wcześniej jej nie kupiłem,super grafa fajny system walki czego chcieć więcej,mono ino drugiej części choć z tym podobno może być ciężko.

dr M 04-01-2015 00:54

EA Sport UFC - gra za darmo z ea access

Over966 04-01-2015 14:47

GTA V Online : D

crazzie 08-01-2015 02:06

Zaczalem dzis ryszarda, syna rzymu, prezentuje sie bardzo fajnie, graficznie kosmos, a i gameplay ma razie mnie nie nudzi, jestem w 3 epizodzie

kroolik37 08-01-2015 09:41

Dla mnie to póki co nr 1, jeżeli chodzi o EX dla X1.

litwin 08-01-2015 10:50

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 320204)
Dla mnie to póki co nr 1, jeżeli chodzi o EX dla X1.

a Horizon 2 ? :omfg:

Ryse złe nie było, ale osobiście trochę mnie wkurzyło "samo przechodzenie się" gry

crazzie 08-01-2015 12:01

Powiem ci ze ja mialem mega podjare na horizona a jak gram to po prostu gra, nie ma czegos takiego jak w jedynce, ze chcesz wiecej i wiecej, przynajmniej ja tak mam, zagram dziennie kilka wyscigow i juz, a poprzedniej czesci nie wyciagalem z czytnika przez dlugi czas :)

zarzykrulezzz 08-01-2015 12:15

Cytat:

Napisał crazzie (Post 320217)
Powiem ci ze ja mialem mega podjare na horizona a jak gram to po prostu gra, nie ma czegos takiego jak w jedynce, ze chcesz wiecej i wiecej, przynajmniej ja tak mam, zagram dziennie kilka wyscigow i juz, a poprzedniej czesci nie wyciagalem z czytnika przez dlugi czas :)

Mam IDENTYCZNE odczucia i dlatego mam problem z wybraniem gry roku 2014. Horizon 2 spoko, Tytan też niczego sobie ale jaj mi nie urwało, FC 3.5, Unity zbugowane. Nie ma tytułu z klasycznym JEBNIĘCIEM!

wrog 08-01-2015 12:28

Cytat:

Napisał crazzie (Post 320217)

No, nie wciąga tak jak jedynka. Mnie mocno odrzuca ten wkurzający wymóg robienia za każdym razem wycieczki...

Claudeszz 08-01-2015 18:43

Dragon age -maksymalnie mnie zassala ta gra

marbel007 09-01-2015 22:03

Cytat:

Napisał wrog (Post 320219)
No, nie wciąga tak jak jedynka. Mnie mocno odrzuca ten wkurzający wymóg robienia za każdym razem wycieczki...

Przez całą grę ta wycieczka jest konieczna po mistrzostwach? Ogólnie się bawię grą jeszcze, jednak na dłuższą metę będzie to męczyć. Mam to samo zdanie jeśli chodzi o porównanie do jedynki. Zanim kupiłem kontynuuację to nawet włączałem jedynkę by się przejechać dla chilloutu po prostu. Dwójka to wiecej tego samego plus kilka rozwiązań. Więc ogólnie chyba będzie to gra o pół oczka słabsza niż poprzednik, jednak i tak bardzo dobra! :)

igor8472 09-01-2015 22:08

Niestety, co 4 mistrzostwa wycieczka do głównego huba a a co mistrzostwo do następnego wybranego miasta.

komar 09-01-2015 22:12

AC Unity i napiszę ku własnemu zaskoczeniu, że jest to najlepszy assasin w jakiego grałem :O

chrono87 09-01-2015 22:31

W tym roku ? :D

komar 09-01-2015 22:40

Powaga, lepsiejszy jest od Black Flaga którego nawet na ps4 nie ukończyłem.

r1p 09-01-2015 22:54

Cytat:

Napisał komar (Post 320388)
AC Unity i napiszę ku własnemu zaskoczeniu, że jest to najlepszy assasin w jakiego grałem :O

W końcu ktoś docenił biedne, oczerniane przez wszystkich Unity :dance:.

Marcin Boro 10-01-2015 00:10

Assassin skończył się na drugiej części...

crazzie 10-01-2015 00:45

W co teraz grasz na Xbox One?

Ezio, Edward i Arno ftw, no i pierwowzor Altair ale z perspektywy czasu pierwsze czesci byly zenujace, fajne patenty z parkourem ale pierwszy asasyn to byla nuda w choy i do tego te wszystkie wstawki z animusa to byla porazka wedlug mnie, w unity jest tego mniej (szczeliny) wiec wypasik

flacha00 10-01-2015 02:13

Mnie najbardziej urzekał klimat miast w których sie toczyła akcja. Najbardziej zachwycająca dla mnie Florencja. Skończyłem na Stambule. Boston jak zobaczyłem to niczym mnie nie urzekł.

crazzie 10-01-2015 03:16

No florencja byla zdecydowanie najlepsza z wszystkich, rajskie wyspy tez mi sie podobaly, ale to pewnie dlatego, ze to pierwszy lyk nextgena :)

Progresywny 10-01-2015 09:48

Cytat:

Napisał Marcin Boro (Post 320397)
Assassin skończył się na drugiej części...

Myślałem, że na Kill 'Em All...

Zacząłem The Evil Within - Narazie za mało grałem żeby się coś wiecej wypowiedzieć. Pierwsze wrażenie i klimat na plus. Wróciłem też do Wolfa, którego z kumplem na PS4 pocisneliśmy i nie miałem motywacji żeby skończyć na XO. Ostatnio jednak odpaliłem i znowu wsiąkłem.
Poza tym Titanfall i Forza Horizon 2. Tyle gier na dysku czeka na swoją kolej, że nie wiem za co się złapać....

---------- Wiadomość dodana 09:48 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:35 ----------

Cytat:

Napisał r1p (Post 320392)
W końcu ktoś docenił biedne, oczerniane przez wszystkich Unity :dance:.

Po tych wszystkich łatkach łatek to nawet fajna gra jest podobno. W dniu premiery dawała graczom po kościach więc nie ma co się dziwić, że takie wrażenie po sobie zostawiła. Mój kumpel też zaczął grać tydzień temu i jest zadowolony. Może Ubi nie popełni już takiej wtopy przy Victory. Unity Dostało się zasłużenie, za te wszystkie błedy. Może wyjdzie to serii na lepsze i nie będą wypuszczać przedwcześnie kolejnej części...

flacha00 10-01-2015 10:55

Dzis zaczynam Diablo RoS.

Progresywny 10-01-2015 10:58

Cytat:

Napisał flacha00 (Post 320430)
Dzis zaczynam Diablo RoS.

To może będzie okazja pyknąć razem kampanie w coopie jakbyś miał ochotę ;)

flacha00 10-01-2015 11:00

Pewnie, mam jeszcze dwie osoby co graja wiec bedziem napierdzielac.
Koncze dzis robote o 13 okolo 14 jestem w domu i moge jechac z koksem.

czasu wiesz jakiego oczywiscie;]

KoBik 11-01-2015 11:11

Unity skończyłem ale nie specjalnie mi podeszło jakbym sobie życzył. Nadal seria z Ezio najlepsza.

Obecnie Inkwizycja i cóż, bawię się zajebiście. Gra starczy na długi czas.

crazzie 11-01-2015 13:43

A ja po ryszardzie wracam do forzy horizon 2 i cisne dalej wyscigi, musze tez skonczyc singla w cod aw i gta v (to juz na ps4)

Czezare 11-01-2015 15:36

A ja miałem ciorać w pożyczonego od kumpla LotF, a tymczasem od bety Halo 5 zwyczajnie oderwać się nie mogę. Szykuje się naprawę arcymocarna gra na Łoniaku.

komar 20-01-2015 10:30

Resident Evil HD. Ta gra idealnie pokazuje jakie proste są obecne tytuły, w porównaniu z dawnymi grami. Nie prowadzi nas za rączkę, brak info co robić, brak znaczników, brak możliwości sejwowania w dowolnym momencie, malutki plecak przez który trzeba kombinować co podnieść aco zostawić na ziemi, brak autoleczenia. Takie Unity które ogrywam, to w porównaniu z RE samo się przechodzi. Stare konie, które ogrywały niegdyś Parasite Eve po japońsku czy RE2 po niemiecku ;) będą zadowolone, młodsze pokolenie niekoniecznie. Ja jestem zadowolony z tego kotleta, mimo iż archaizmem trąci na kilometr. Aha, no i jest klimacik.

crazzie 20-01-2015 14:05

komarku, jakby gry dzis byly takie jak kiedys to ta branza by upadla szybciej niz myslisz :D

PPWojtek 20-01-2015 16:22

Wczoraj mi na Dragon Age w multi wypadł taki przekokszony łuk, że od razu sobie stworzyłem łucznika i sobię będe nim hasał bo kosi niesamowicie... Przedmiot poziomu 21, fioletowy :D

Aczik 21-01-2015 10:16

Ostatnio brak czasu, więc od czasu w coś pogram sobie, obecnie kończe zaległości i Ryse w multi :)

igor8472 21-01-2015 12:47

Dawno nie grałem w żadnego szrocika więc pora na The Crew. Wrażenia generalnie nie różnią się od tych z bety. Grafa i model jazdy zostały te same ale choć do roboty na mapie jest dużo nie mniej na dłuższą metę może się to okazać upierdliwe i sporo aczików jest za multi a mało kto w to gra. W coopie gierka może okazać się nieco lepsza.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:06.