Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   PlayStation Portable/Vita (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=27)
-   -   PlayStation Vita (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8325)

MANDo 27-01-2011 15:54

Odp: PSP2

Więcej info in inglisz: http://www.eurogamer.net/articles/di...y-ngp-analysis

kubek 27-01-2011 17:08

Tech demo Uncharted:

http://www.youtube.com/watch?v=7DpvqCd-bQ8

Trzeba przyznać, że sporo fajnych rozwiązań.

PS. Te OLEDy to jednak żylety są:

http://cache.gawkerassets.com/assets...01/ash2_01.jpg

juve26 27-01-2011 17:29

Super sprzęt, tyle powiem :) Poprawili chyba wszystko, co nie było dopracowane w oryginalnym PSP, do tego te wszystkie geolokalizacyjne bajery, kamerki, 3G, itd. Super też, że celują w normalne gry. 3DS już od początku przegrywa na tym polu, ze względu na swoją poprzedniczkę - pamiętam, jak z pierwszym DSem [grałem na oryginałach] wchodziłem do sklepu i z początku jeszcze dało się wyhaczyć normalne gry na półkach, tak z czasem znudziło mi się przebieranie wśród zalewu crapów i casualowych badziewi i sprzedałem w końcu to gówno od Nintendo. Aż współczułem wtedy piratom, jak na swoich stronkach z romami musieli pewnie z pół godziny szukać czegoś godnego do ściągnięcia.
Uncharted :omfg:, Killzone w fpp :omg: b-b-b-boner!
Ale imo trochę na siłę jest ten touchpad z tyłu. Czuję, że zastosowanie będzie miał tak szerokie, jak sixaxis na PS3. Plus natomiast za wywalenie optycznego nośnika, boost dla baterii i prędkości wczytywania się gier.
Pojemnościowy touch-screen wykorzystany w normalnych grach ma szansę dodać około 40% więcej funu do całej zabawy. Tutaj cały świat gry możemy ogarnąć palcami, nie to co na NDS, gdzie rysik służy głównie do wybierania opcji w menu.
Jak cena na premierze nie przekroczy 1500zł, to stoję pod sklepem podczas premiery :D Za taki sprzęt warto.

Cytat:

Napisał SethMethod (Post 172261)
Sprzedawanie gier na flash'ach? To już im się znudziła cyfrowa dystrybucja znana z PSP Go!? Wierd... dziwny pomysł. Ja jestem jak najbardziej za cyfrową dystrybucją - i to taką umożliwiającą dzielenie się stuffem z czterema kolegami :D

Też jestem za cyfrową dystrybucją, dlatego cieszy mnie takie rozwiązanie - to w końcu Sony, które stawia na komfort użytkowania i pozostawania wyboru konsumentom. Z całą pewnością będziesz mógł ściągać gry na nowe PSP z PSS, jak również kupować je na zwykłych nośnikach, zupełnie jak teraz.

zarzykrulezzz 27-01-2011 17:41

Dostałem ciar na plerach jak looknąłem materiał kubka:omfg:

juve26 27-01-2011 17:47

Dobra, odszczekuję swoje słowa o zbędnym tylnym panelu :P

http://www.youtube.com/watch?v=DBfU5RRcTxA

Gambas 27-01-2011 17:49

Uncharted wygląda świetnie, po prostu przenośne PS3 ^^ Warto jednak się zastanowić ile osób będzie stać na taką konsolkę i na gry, które zapewne osiągną w dniu pojawienia się cenę gier na stacjonarki.

MaKsIk PL 27-01-2011 18:01

Zajebiście to wygląda,dzięki Panowie za materiał :)
Kupie na premierze chociażby za 1500 zł.

DamianX360 27-01-2011 18:32

Kurrrr ... nie cały miesiąc temu kupiłem PSP, jakbym wiedział, że w planach jest PSP2 to wstrzymałbym się z zakupem. Zresztą PSP to było takie widzi mi się. Leży w szafce, kilka razy używałem ...

Co do PSP2. To przyznam, że sprzęt konkretny. Xbox 360 + PSP2 to dobry zestaw :)

Gambas 27-01-2011 18:44

Jak ktoś nie ma PS3 to właśnie PSP2 będzie dobrym rozwiązaniem, o ile cena handhelda nie przekroczy ceny stacjonarki. Dla osoby która mało podróżuje to wybór będzie raczej oczywisty w takim przypadku :/

DamianX360 27-01-2011 18:49

albo dla osoby, która nie ma miejsca na dwie konsole :)

Infidel 27-01-2011 18:57

Bajkowo to wygląda. Tak jak juz pisałem, jeśli cena nie przekroczy 1500zł, to biorę od razu. Bardzo dużo podróżuję i byłoby to lekką odskocznią od korzystania wtedy z laptopa i siedzenia w internecie/ grania w CoD4.

luck1985 27-01-2011 19:02

Cena i wnetrze to jedno , a gry - to drugie i najwazniejsze.
Jak beda wypuszczac to samo co mamy na PS3 , to konsola skonczy jak PSP.
I mizianie zab po jajach w krzakach snakiem tego nie uratuje.

MaKsIk PL 27-01-2011 19:42

http://www.gamestop.com/Catalog/Prod...loc=homeflash1

Taaaa.... 999$?
Co prawda na dole jest napisane,że cena może się zmienić,ale kto by to zamówił za tyle?

MANDo 27-01-2011 19:47

Przecież czasy posuchy na PS3 już dawno minęły? Czy ja o czymś nie wiem ;|

mrmarko 27-01-2011 20:00

Ekhmm...

bartosz88 27-01-2011 20:01

Cały materiał :P

MaKsIk PL 27-01-2011 20:09

Marko polemizowałbym co do autentyczności tego PSP ;)

kbrs 27-01-2011 20:40

to od marko jest z papieru, na poly jest news o tym

luck1985 27-01-2011 21:00

Cytat:

Napisał MANDo (Post 172400)
Przecież czasy posuchy na PS3 już dawno minęły? Czy ja o czymś nie wiem ;|

Nie chodzi o brak gier na PS3 , chodzi o to , ze tutaj ludzie od sony sie nie wysila. Co dostaniemy ? Kilzone , Gran Turismo 5 , Tekkena , MGS itp- ktos kto ma PS3 w chacie nie wydae 2 klockow zeby grac w to samo na mniejszym ekranie. Jak ktos nie wyczai tematu z mizianiem spodu konsoli , ta konsola padnie jak PSP. Na poczatku bylo wielkie WOW. Pamietam do dzis jak zobaczylem 1 raz na zywo PSP i Ridge Racer. Wszystko fajnie wygladalo , gralo sie fajnie. Nagle zabraklo gier takich jak Lumines - cos swiezego wylacznie na PSP. Reszta to byly porty z duzej konsoli sony.
Jak kogos jara granie w to samo z gorsza grafika na malym ekranie , to ok.
Jak cena bedzie wynosic 1500 i wiecej , to powodzenia zycze ;) Za mniejsza siano mozna kupic duza konsole. Zaraz apple wyda Iphone 5 i bedzie ok , juz teraz mozna zobaczyc jak wyglada Dead Space na ajfona , a co bedzie dalej ;) Nie ma co porownywac tych dwoch produktow , jeden sie jeszcze nie ukazal oficjalnie.
Ogolnie duzej przyszlosci nie wroze tej konsoli , mimo wszystko licza sie gry , po PSP watpie ze tu sie cos zmieni. Do tego dochodzi podejscie do sprawy sony.Odpuscili sobie troche po sukcesie PSX ponad 10 lat temu. Mysl mniej wiecej - i tak kupia.
Duzo gadania , duzo szumu , PS3 tez mialo byc oh ah , ten cell i w ogole cuda na kiju , zabraklo funkcji opierd*lania galy przez PS3. Co jest kazdy widzi, nie powalilo xboxa - niby tak mocno gorszego od konsoli sony. Do dzisiaj (chyba)niektorzy sie motaja z tym dziwnym cellem przy robieniu gry.
Jak nie dziwne umd z koziej dupy wziete , to tutaj tez cos dziwnego wymysla.

lvizzz 28-01-2011 02:18

Jest to jakas prawda, to co piszesz.Tez pamietam start PSP, wywody ludzi, ochy i achy;okazala sie ona konsola posiadajaca zbyt wiele mozliwosci, zbyt nerdowa dla zwyklego uzytkownika-pamietam, jak mialem to cacko w lapach, ciezko bylo sie polapac w tym wszystkim, ilosc opcji przytlaczala:a tu przegladarka, panie, a tu UMD, mp3 player, a konsolka ma byc przede wszystkim do grania.Jak bedzie teraz, ciezko orzec:funkcje spolecznosciowe, geolokalizacja to coraz powszechniejsza rzeczywistosc, wiec moze....Mi sie podoba, cuda na kiju niby, ale Sony spoznilo sie:iP zawojowal rynek, wielkie N uderza juz niedlugo, ze swieteczna premiera nie maja chyba juz czego szukac.

@Maksik:bez przesady, takiej ceny nie bedzie.

---------- Wiadomość dodana 00:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:16 ----------

Cytat:

Napisał DamianX360 (Post 172368)
Kurrrr ... nie cały miesiąc temu kupiłem PSP, jakbym wiedział, że w planach jest PSP2 to wstrzymałbym się z zakupem. Zresztą PSP to było takie widzi mi się. Leży w szafce, kilka razy używałem ...

Co do PSP2. To przyznam, że sprzęt konkretny. Xbox 360 + PSP2 to dobry zestaw :)

Juz od dluzszego czasu bylo wiadomo, ze Sony robi nowego handhelda.No i jeszcze PSphone bedzie.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:36.