Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Ninja Gaiden (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=93)

Aczik 10-11-2015 23:57

Odp: Ninja Gaiden

Jak dobrze, że mam 2 gdzieś na półce jeszcze. Ile ja nerwów przez ten tytuł straciłem, to głowa mała, 3 mam w planach, ale to raczej dalszych. Czekam aż będę mógł gdzieś znaleźć odpowiedniego deala i 3 zwykłą i rozszerzoną kupić :)
Dałem raz znajomemu zagrać, to po 3 minutach pada mi oddał, to nie dla niego gra, za bardzo go nosiło, ale to prawda, klimat trzyma, czasówki są przerąbane i ogólnie jest dość skillowa. Ja poddałem się przy drugim podejściu, zawiesiłem się gdzieś w kanałach i jakoś wyjść nie mogę z nich :)

luck1985 17-11-2015 00:53

Cytat:

Napisał Yap (Post 340925)
NG HD czyli trylogia czy remaster edycji Black? Bralbym i gral do utraty przytomnosci.

:ph34r:

Day one i znowu 400h na liczniku.

Trylogia mi nie jest potrzebna, bo 2 i 3 zlewam. Ale jedynka....

Mam ochotę kupić Vite i NG Sigma.

YuSuzuki 07-12-2015 22:29

specjalnie dla fanów Ryu i tej genialnej serii - po 40 ce robię się sentymentalny

Yap 07-12-2015 22:50

To ja tez zapodam jeden. Jest to chapter 1 z rekordowego karma runu Balaida, ktory obecnie (i pewnie juz na zawsze) trzyma najlepszy wynik na Master Ninja. Z tego co pamietam Hard i VH tez naleza do niego. Spojrzcie jak ten yebany arab sie porusza, jaka kontrola nad Ryu, jaka plynnosc rozgrywki i wiedza co i w ktorym momencie zrobic. Skill to juz majstersztyk i najwyzsza klasa swiatowa. Polecam obczaic caly jego MN KR na YT.

YuSuzuki 07-12-2015 22:59

uwielbiam takie nagrania, a gdy jeszcze gracz prezentuje taki styl - big congrats dla Jegomościa

Yap 08-12-2015 01:14

Od drugiego chapetra zaczyna sie komentarz Bigalskiego, a w pozniejszych rozdzialach dolaczyl JTB czyli scisla swiatowa anglojezyczna czolowka. Ten ostatni do momentu rozpoczecia KR przez Balbaida trzymal strasznie wyzylowany rekord, ale arab byl chorobliwie ambitny i pobil go kilka miechow pozniej.

Robiac moj 25milionowy KR wzorowalem sie na Kyoiori 'm (Chinczyk z kosmosu), ale JTB i Balbaid wszystkie jego pomysly i taktyki dopracowali do granic mozliwosci. Gdyby nie Kyoiori wszyscy grajacy na wynik mieliby o milion, poltora mniej karmy. Jak on wpadal na te rozwiazania przechodzi ludzkie pojecie.

YuSuzuki 09-12-2015 21:17

tu jeszcze zapodam chinola o nieprawdopodobnym manualu, przejść jakikolwiek chapter w ninja gaiden 2 na perfekcie to absolutne mistrzostwo,już sam początek dla gracza jest destrukcyjny i traumatyczny - ach ci Azjaci

Aczik 15-12-2015 06:56

Cytat:

Napisał YuSuzuki (Post 342614)
tu jeszcze zapodam chinola o nieprawdopodobnym manualu, przejść jakikolwiek chapter w ninja gaiden 2 na perfekcie to absolutne mistrzostwo,już sam początek dla gracza jest destrukcyjny i traumatyczny - ach ci Azjaci

Ninja Gaiden 2 - Master Ninja - No Damage Run CH01 - CH03 Player:复活斩 - YouTube

hah mnie wyprzedziłeś, bo miałem to wstawiać :olo: no są szybcy, to trzeba przyznać.

Ja zapodam może coś innego, też chłop odwala swoje..

YuSuzuki 15-12-2015 15:48

patrzenie na pro ogarniaczy Ninja to sama rozkosz :)

Yap 16-12-2015 14:30

Akurat z bossow w dwojce najdurniejsi to Alexis (lol!!!!) i Gigapede czy jakos tak. Na Genshina dobre sa pazurki lub Kusarigama, a na Beth...tez Kusarigama. Juz nie pamietam kombinacji, ale idzie ich ubic dosc sprawnie. Z NGII jest tak, ze starcia z falami przeciwnikow sa trudniejsze niz z bossami.

Aczik 19-03-2017 03:37

Mission mode, to jest wyzwanie, sam się po tym na własnej skórze przekonałem :) Oczywiście wszystko jest do zrobienia, ale tu trzeba treningu, treningu i jeszcze raz treningu podkreślam by to zrobić. Wiadome jednym przychodzi po czasie, a innym po ciężkich godzinach trenowania ;) Dla mnie na plus ogólnie dlc, ponieważ trzeba cierpliwości i ćwiczenia, i znania na pamięć bossów i ogólnie wszystkiego :)

YuSuzuki 19-03-2017 09:18

Cytat:

Napisał Aczik (Post 358413)
Mission mode, to jest wyzwanie, sam się po tym na własnej skórze przekonałem :) Oczywiście wszystko jest do zrobienia, ale tu trzeba treningu, treningu i jeszcze raz treningu podkreślam by to zrobić. Wiadome jednym przychodzi po czasie, a innym po ciężkich godzinach trenowania ;) Dla mnie na plus ogólnie dlc, ponieważ trzeba cierpliwości i ćwiczenia, i znania na pamięć bossów i ogólnie wszystkiego :)

... to wszystko już dawno wiemy....ale dla ciebie chłopcze to za wysokie progi, przykro mi....ale pocieszę Wojciechu- jest ścieżka ucznia...:olo:

Balisard 06-04-2017 20:23

Yu co ty masz w sygnaturce?:omg:...ogarniasz?:olo:

YuSuzuki 06-04-2017 20:47

Cytat:

Napisał Balisard (Post 358790)
Yu co ty masz w sygnaturce?:omg:...ogarniasz?:olo:

tak Bali ogarniam:D, ale wszystko i tak się nie zmieściło.....smuteczek:(

Assassin 06-04-2017 21:03

Wszystko spoko tylko Cao Cao Legend musisz zamienić z Charlie Ruggles miejscami, wtedy będzie perfekcyjnie :olo: :olo: :olo:

Balisard 06-04-2017 21:07

Cytat:

Napisał YuSuzuki (Post 358791)
tak Bali ogarniam:D, ale wszystko i tak się nie zmieściło.....smuteczek:(

jak mawia moja babcia: "każdy ma mola co go szmola":lol:

YuSuzuki 08-04-2017 08:34

A co nowego w TeamNinja - nic , a najgorsze ,że po ogromnym sukcesie NIOH (ponad milion sprzedanych kopii)jakoś nie kwapią się do stworzenia kolejnej,genialnej części przygód Ryu Hayabusy, zapraszam do artykułu pt. Nioh 2 czy nowe Ninja Gaiden?

http://polygamia.pl/nioh-2-czy-nowe-ninja-gaiden/

https://images81.fotosik.pl/493/9e6464536babf570.jpg

luck1985 09-04-2017 20:01

Wystarczy mi remaster 4k 1 części :)
Po 2 i 3 tej serii już nie ma :) [']

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:45.