Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Co Was w życiu napawa optymizmem ? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8365)

Jaskier 10-02-2011 21:29

Odp: Co Was w życiu napawa optymizmem ?

Cytat:

Napisał lvizzz (Post 175421)
Oficjalnie mianuje Cie nerdem pierwszej klasy.Naprawde optymizmem napawa Cie GS?

Tak, ale wiadomo, że nie jest to mój ostateczny cel w życiu (a może...?) i nie będę Ci też zadawał pytań typu "ile masz gs?" (bo widzę, heheh)zamiast się przywitać. Generalnie, ja potrafię docenić (niczym George Clooney w reklamie Martini) małe rzeczy i drobne przyjemności.
Ciekawe, ze do gierek i alko się nie przyczepiłeś?

r1p 10-02-2011 22:17

Tydzień temu napawała mnie optymizmem przedwcześnie zakończona sesja, a w tej chwili jakoś taki bezsens egzystencji się znowu wkrada ;f

lvizzz 10-02-2011 22:30

Cytat:

Napisał Jaskier (Post 175436)
Tak, ale wiadomo, że nie jest to mój ostateczny cel w życiu (a może...?) i nie będę Ci też zadawał pytań typu "ile masz gs?" (bo widzę, heheh)zamiast się przywitać. Generalnie, ja potrafię docenić (niczym George Clooney w reklamie Martini) małe rzeczy i drobne przyjemności.
Ciekawe, ze do gierek i alko się nie przyczepiłeś?

Na XFD nabijalismy sie z pytan o gs'a: ze niby mamy stolik od 50 tysi w gore, inaczej nie siadasz z nami i takie tam.

Gierki dla dzieci sam bardzo lubie, alkohol rowniez, wiec co mam sie czepiac.

r1p 10-02-2011 22:36

Cytat:

Napisał lvizzz (Post 175443)
Na XFD nabijalismy sie z pytan o gs'a: ze niby mamy stolik od 50 tysi w gore, inaczej nie siadasz z nami i takie tam.

Gierki dla dzieci sam bardzo lubie, alkohol rowniez, wiec co mam sie czepiac.

A kto nie lubi alkoholu i gierek dla dzieci?

Grzegorzo 30-05-2014 20:40

Odkopuję, bo temat lepszy niz ten o wkurzaniu

Dobra, pomyślałem, że fajnie byłoby wziąć udział w jakiś zawodach i wybór padł na
Bieg Solidarności. Kiedyś już w nim uczestniczyłem i podobało mi się. Poza tym miał
mi towarzyszyć znajomy. Jednak kolega odmówił ostatecznie i musiałem pojechać dziś
sam. Na miejscu byłem wcześniej, rejestracja, wydanie koszylki bonów na zarcie i losu
na loterię. Czytałem wcześniej, że muszę wziąć udział w biegu na lekko >2km
(roczniki miały własne dystansy). Wolałem 5km ale to dla starszych niż '93.
Po kolei wszyscy startowali. Poprzednio było tak, że najpierw dziewczęta potem
chłopcy i na końcu niepełnosprawni. Dlatego spokojnie siedziałem sobie przy takiej
niezłej (pipi)e ze służb porządkowych i wiecie bajera itp. Nagle patrzę, że z
dziewczynami biegną mężczyźni. No i pytam jej czy to liceum? Ona: nie roczniki
97-94, czyli mój. Szybko przeskoczyłem barierkę i próbowałem nadrobić te 300m do
ucieczki. Niestety byłem za słaby i raptem 13 miejsce. Chúj z tym, ale nie oddałem
tego kuponu, więc poszedłem do tej dziewczyny i jakoś oddałem los, który
powinienem zdać przed moim biegem.
Wtedy mnie rozjébało dosłownie, bo w wyścigu na 5 brał udział 90 mężczyzna!!! No kuŕwa, żebym ja w jego wieku tak się ruszał...
Sama trasa 1,2 km więc trzeba było robic okrążenia. Niestety jeden z liczących był
idiotą i policzył panowi o jedno za mało okrążeń i musiał zrobić 6 zamiast 5. Nie
wygrałby tak czy siak ale jednak serce w tym wieku to może wysiąść.
Same rozdanie nagród trwało chwilę (stereo wieże, tablety, mp3 czy czeki na
pieniądze. Nieźle), ale po nich odbyło się jeszcze losowanie wśród uczestników
4rowerów. Miałem szczęście, że jednego typka nie bylo i wygrałem w wyniku
dodatkowego losowania :-D
fart x100, ale jak widziałem niepełnosprawnych czy osoby >80 lat to motywacja fchúj.
Polecam takie doswiadczenie każdemu amatorowi biegania, bo taka grochowka po
wyścigu jak smietana

lvizzz 30-05-2014 21:34

Bardzo ładnie.

U mnie przyziemnie: nadeszła godzina 17, więc mogłem w końcu weekend zaczać wychodząc z roboty. I tyle optymizmu. I że może będzie jutro ładna pogoda, wyjdę z nory do parku, siąde na ławce, otworzę piwo i będę se siedział

sobol 30-05-2014 22:42

Cytat:

Napisał lvizzz (Post 298895)
Bardzo ładnie.

U mnie przyziemnie: nadeszła godzina 17, więc mogłem w końcu weekend zaczać wychodząc z roboty. I tyle optymizmu. I że może będzie jutro ładna pogoda, wyjdę z nory do parku, siąde na ławce, otworzę piwo i będę se siedział

Jesteśmy z Tobą ;) szybko by Ci ten optymiz przeszedł jak byś se te piwo w parku PL otworzył ;) jak dla mnie jest to nie pojęte ja tam zawsze wolałem z ziomkami brać browary w "Bolku" i zasuwac na trawkę na pola

lvizzz 30-05-2014 22:59

Ech, no niezupełnie: w UK przyjęło się, że ten, kto pije na ławce, jest żulem, nie stać go na pójście do pubu i ogólnie jest anti-social.

Grzegorzo 07-07-2014 19:37

Status: Zakwalifikowany
Poznań kurtyzano, nadciąga na studia!
Spoiler:

Chciałbym napisać, że Bóg nade mną czuwa i zobaczyłem ilość punktów: 666 lolz :-P

Assassin 07-07-2014 20:27

Na co idziesz?

Grzegorzo 07-07-2014 20:42

Polibuda i logistyka
Jak poszły egzaminy w ogole?

YuSuzuki 25-10-2014 22:57

Dziś przestawiamy zegary na czas zimowy i godzinkę dłużej giercowania.....fuck yeahh - i właśnie to jest super duper very good optimism

Grzegorzo 23-12-2014 08:19

Powrót do domu i świeta. Uff :D

YuSuzuki 26-12-2014 09:51

Aura .... dziś u mnie od rana pada śnieg i wszystkie moje choinki pięknie wyglądają...wreszcie , nie pamiętam już kiedy było biało na Święta, huraaaa :)

Progresywny 26-12-2014 09:58

Napawa optymizmem, ze jade 23 stycznia na weekend do Krakowa. Decapitated nie dotarlo z Anglii na koncert w Dublinie bo byl sztorm wiec ja dotre na Decapitated :D

Grzegorzo 26-12-2014 11:35

Znajomy był na ich koncercie w stolicy. Ogolnie dobre tylko beka, bo po koncercie faceci chodzili sobie poza sceną a żaden fan nie zauważył ich nawet :D

Yap 26-12-2014 17:39

Napawa mnie optymizmem fakt, ze ten temat wedruje po roznych forach od ponad 7iu lat (a moze dluzej) i znajduja sie ludzie, ktorzy caly czas maja powod by zostawiac tu posty.

Balisard 02-01-2015 14:14

Cytat:

Napisał Progresywny (Post 318855)
Napawa optymizmem, ze jade 23 stycznia na weekend do Krakowa. Decapitated nie dotarlo z Anglii na koncert w Dublinie bo byl sztorm wiec ja dotre na Decapitated :D

wszedłem z doopy w temat i bum:lol:
jak nie masz gdzie nocować albo jak chcesz się spotkać face to face to daj znać:D

kbrs 16-01-2015 02:08

w sumie to nie konca napawa mnie to jakims wielkim optymizmem, ale mimo wszystko fajnie sie dzisiaj pobawilismy, wygrywajac drugi raz z rzedu pubquiz. byla tez kategoria gry video, ktora oczywiscie rozjebalem no bo jak to inaczej (kopsnalem sie tylko na pierwszym warcrafcie :f) chociaz przyznam ze growo bylo slabo, prawie same klasyki, starocie, najnowsze gry do zgadniecia to byly smartfonowe asphalt i temple run, pozniej chyba bioshock : P

Aczik 24-01-2015 05:04

Wczorajsze granie z Panem Komarem i nasze rozmowy, miło było poznać kolejną, miłą osobistość ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:56.