Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Halo (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Halo 4 - temat ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8918)

wrog 06-06-2011 17:44

Halo 4 - temat ogólny

Cytat:

Microsoft od zawsze ma olbrzymie problemy z utrzymaniem informacji w tajemnicy. Na kilka godzin przed planowaną konferencją na Xbox.com, przez krótką chwilę, dostępna była zaktualizowana podstrona poświęcona E3. Co się na niej znalazło? Potwierdzenie, że powstaje Halo 4 oraz Halo: Combat Evolved Anniversary. Do tego Dance Central 2, Kinect Sports: Season 2, Kinect Fun Labs i coś kryjącego się za nazwą Ryse. W ostatnim przypadku najprawdopodobniej chodzi o tajemniczy projekt Crytek, do tej pory znany jako Codename Kingdoms, ponieważ w podpisie przewinęły się słowa "wojownik" i Kinect (ostatnie plotki mówiły, że to gra walki na sensor). Tutaj można zobaczyć jak to wyglądało. Konferencja zaczyna się o 18:30.
http://www.onlinecenter.pl/8212/Aktu...-Xbox.com.html

http://www.nowgamer.com/static/image..._390_HAlo4.jpg

juve26 06-06-2011 17:51

Odp: Halo 4

Ta reedycja Halo: CE jest zaplanowana na 2011? Jeżeli tak, to praktycznie mamy już pewność, że Halo ma cykl wydawniczy jak CoD :/

Q-Jot 06-06-2011 17:54

Ciekawe czy w końcu zrobią z tego dobrą grę.

bartosz88 06-06-2011 18:32

Miejmy nadzieję ,że usuną te gówniane bieganie i jetpacki , Brs'a zrobią takiego samego jaki był w Halo 3 i dodadzą symetryczne mapy.

ckast 06-06-2011 18:40

hmm w sumie halo 3 dało pole do popisu aby powstało halo 4 :) mam nadzieje ze 343 tego nie spieprzy :)

kbrs 06-06-2011 21:00

halo 4, new trilogy - fuck yeah =]

bartosz88 06-06-2011 21:01

aż mnie ciary przeszły . CZAAAAAAAAAAAD!

kroolik37 06-06-2011 21:48

Fajnie, nowego Halo nigdy za wiele. No i Chief wraca, ciekawe ile razy w ciągu trylogii zginie i zmartwychwstanie :coolface:

lvizzz 07-06-2011 02:54

Wiadomo, nowe Halo, kazdy lubi, chyba ze nie lubi.Ma byc mniej 'pink', cieszycie sie?

[url=" "]Halo 4 Video Game, E3 2011: Halo Returns Interview (Stream) | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Paqito 07-06-2011 11:11

Pozycja na pewno obowiązkowa, jaka by ta gra nie była. Pamiętam jak była prezentacja H2. To dopiero urywało łeb. A teraz?

FireFlow 07-06-2011 11:25

ja tam podniety nie mam, halo jak halo i kolejne to samo halo tylko z innym numerkiem.

MS słabo troszczy się o swoich wiernych graczy

QBalu 07-06-2011 11:44

Nie zaszczycę tej pozycji nawet swoim spojrzeniem...

chrono87 07-06-2011 11:53

Cytat:

Napisał FireFlow (Post 192693)
ja tam podniety nie mam, halo jak halo i kolejne to samo halo tylko z innym numerkiem.

MS słabo troszczy się o swoich wiernych graczy

Dokładnie chociaż ktoś jeszcze trzeźwo myśli i nie jest ślepy.
Przecież nawet nic nie wiadomo o tej grze oprócz tego, że nie tworzy jej Bungie. Sklecono krótki teaser byle tylko zatrzeć fatalne wrażenie braku gier w których nie jesteśmy kontrolerem. Żeby chociaż zapowiedzieli Halo Wars 2. W przyszłym roku znowu przez pierwsze 9 miesięcy konsola nie dostanie żadnej dobrej gry na wyłączność. Ja chyba kupie też Kinecta i dam konsole młodszym siostrą, niech sobie tańczą, a jak coś się pojawi ciekawego to zagram. :)

typfon 07-06-2011 14:44

jak nic nie wiadomo... każdy kto choć trochę interesuję się serią i czytuję fora waypointa cokolwiek wie ^_^ + mamy Halo Fest gdzie Franki zapowiedział swoją obecność wraz ze swierzą dawką materiałów tak samo z Halo CEA jaki i H4 :)

ja się jaram i jednym i drugim tytułem, co do propagandy o cyklu wydawniczym co roku to trochę może poczekajmy jak będa wychodzić następne tytuły ( w końcu Reach też wyszedł rok po ODST i jakoś nikomu nie przeszkadzało...)

Saszłyk 07-06-2011 23:10

Jak dla fana Halo super news chociaż jak wiele osób spodziewałem się tego. Microsoft nie zabije przecież kury znoszącej złote jajka. Podobno fabuła ma nawiązywać do książki Ghost of Onyx. Może spotkamy żywych spartan. Pewnie i tak gra zapewni masę funu więc obowiązkowy must have.

WiZi 07-06-2011 23:27

Ja mam tylko nadzieje, ze tym razem Halo pojdzie w troche mroczniejsze klimaty, licze na zupelnie nowych przeciwnikow, nowy konflikt i brak kolorowych pistolecikow ;)

ckast 07-06-2011 23:57

Cytat:

Napisał WiZi (Post 192900)
Ja mam tylko nadzieje, ze tym razem Halo pojdzie w troche mroczniejsze klimaty, licze na zupelnie nowych przeciwnikow, nowy konflikt i brak kolorowych pistolecikow ;)

Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz , ale gra musi utrzymać klimat serii, jeżeli nie będzie różowych pistolecików , skaczący ludków, i cukierkowatego klimatu, to nie będzie to halo :)

MANDo 08-06-2011 00:16

Power armor is for pussies. Mi REACH nie leżał totalnie, ale każde hejlo z Chiefem było spoko. Uniwersum jest w porządku, raczej nie zje*ią nic, a może nawet będzie lepiej niż cała trylogia razem wzięta :coolface:.

kbrs 08-06-2011 03:09

jak dla mnie to multi w reachu > multi w trojce, aa byly swietnym pomyslem na powiew swiezosci i bardzo chetnie je zobacze w czworce. jesli zas chodzi o singla to 3 > reach, brakowalo mi tej epickosci i klimatu ratowania wszechswiata. najlepiej jakby z czworki takiego killzona jesli chodzi o jakosc grafiki + rozlegle tereny, walki ze scarabami, skoki na kilka metrow i rozowe needlery. no i jakichs nowych przeciwnikow byleby zabawne grunty zostaly : D

typfon 08-06-2011 11:15

ja obawiam się tylko jednego - Kinecta ... nie chciał bym jego impelementacji (choć to co zaprezentowana w Future Soldier nie było głupie) mogło by to jednak całkowicie zniszczyć klimat serii...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:57.