Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Stacjonarne Nintendo (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Nintendo Wii (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=968)

MANDo 20-12-2009 03:33

Odp: Nintendo Wii

Component, ale max rozdzielczość bedziesz mieć oczywiście 480p. Chyba nie muszę mówić jak taki obraz będzie wyglądać na TV 1080p ? :D

Pujos PL 20-12-2009 11:46

Zostaje granie na starym CRT, jak chcę mieć ładną grafę? :P

MANDo 20-12-2009 13:28

No dokładnie, kiedyś też były plazmy do kupienia z niską rozdzielczością i dużą przekątną ekranu to na nich też by dobrze wyglądało : - )

Pujos PL 20-12-2009 13:41

No cóż tutaj Ninny się nie postarało. Żeby trzeba było grać na starych CRT, żeby gra wyglądała dobrze. I to w erze HD :P

Kyzio 20-12-2009 17:56

Najlepiej mieć CRT z HD :-P

Pujos PL 20-12-2009 18:07

Dobry patent, zarobisz miliony :P

cinku 04-01-2012 02:21

witam, nie moge nigdzie znalesc informacji czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wii i rozdzialke :(
mam zamiar jutro kupic sobie wii (wiem, ze wii u na choryzoncie, ale to nie nastapi przed gwiazdka wiec dlugoo) i wyczytalem wlasnie, ze rozdzialka to max 480p.
zastanawiam sie czy da sie w ogole grac jesli mam plazme LG 3D 50cali HD1080... :( czy jednak sobie podarowac tego cierpienia?!
i jeszcze pytanie czy jest szansa, ze z nowym softem przywroca w nowych modelach (slim) obsluge gier z gamecuba (nie potrzebne mi pady, tylko gry)??
z gory dzieki za szybka pomoc... :)

Mr Perfect 04-01-2012 02:29

Cytat:

Napisał cinku (Post 222450)
witam, nie moge nigdzie znalesc informacji czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wii i rozdzialke :(
mam zamiar jutro kupic sobie wii (wiem, ze wii u na choryzoncie, ale to nie nastapi przed gwiazdka wiec dlugoo) i wyczytalem wlasnie, ze rozdzialka to max 480p.
zastanawiam sie czy da sie w ogole grac jesli mam plazme LG 3D 50cali HD1080... :( czy jednak sobie podarowac tego cierpienia?!
i jeszcze pytanie czy jest szansa, ze z nowym softem przywroca w nowych modelach (slim) obsluge gier z gamecuba (nie potrzebne mi pady, tylko gry)??

na twoim miejscu bym jednak odpuścił Wii, ta konsola ma swoje perełki ale 50 calowa plazma i granie w 480p zniszczy ci oczy, jeżeli już to najlepiej kupić sobie stary telewizor CRT np 29 cali za grosze chodza teraz i wtedy można kicać przy Wii hehehe

MANDo 04-01-2012 03:13

Cytat:

Napisał cinku (Post 222450)

Widzę masz xboxa, odpal sobie rozdziałkę 480p w menu konsoli i zobaczysz jaki będzie obraz ;-).

cinku 04-01-2012 11:07

Cytat:

Napisał MANDo (Post 222452)
Widzę masz xboxa, odpal sobie rozdziałkę 480p w menu konsoli i zobaczysz jaki będzie obraz ;-).

to naprawde dobra rada!! :D dzieki...
ale jest w sumie lepiej niz sobie to wyobrazalem ;)
kupic chce wii tylko i wylacznie dla mario (new super mario, super mario galaxy 1-2, mario kart, donkey kong, luigi's mansion -GC).

@Mr Perfect no niee, nowego-starego tv to kupowal nie bede.. ;) ..zastanawiam sie raczej nad zmiana ustawien i wylaczeniu skalowania w moim tv. wyczytalem na anglo jezycznym forum, ze mam to szczescie, ze plazma lepiej sobie radzi ze skalowaniem niskiej rozdzialki i sam nie wiem :-(

Mr Perfect 04-01-2012 12:09

Cytat:

Napisał cinku (Post 222463)
to naprawde dobra rada!! :D dzieki...
ale jest w sumie lepiej niz sobie to wyobrazalem ;)
kupic chce wii tylko i wylacznie dla mario (new super mario, super mario galaxy 1-2, mario kart, donkey kong, luigi's mansion -GC).

@Mr Perfect no niee, nowego-starego tv to kupowal nie bede.. ;) ..zastanawiam sie raczej nad zmiana ustawien i wylaczeniu skalowania w moim tv. wyczytalem na anglo jezycznym forum, ze mam to szczescie, ze plazma lepiej sobie radzi ze skalowaniem niskiej rozdzialki i sam nie wiem :-(

dobrze wyczytałeś plazma radzi sobie lepiej z obrazem niskiej jakości niż LCD hehehe

cinku 04-01-2012 12:25

Cytat:

Napisał Mr Perfect (Post 222469)
dobrze wyczytałeś plazma radzi sobie lepiej z obrazem niskiej jakości niż LCD hehehe

a gorzej bedzie z grami na wii niz z sonic cd na xie?? bo tam to jest mega pixeloza ;)

EDIT:
no i stalem sie wlascicielem Wii i na szczescie szczesliwym posiadaczem :D

lvizzz 13-07-2015 03:15

O kurdele, Iwata nie żyje?!

Snake 13-07-2015 03:25

O kuwa to dopiero info. Facet od lat szefowal w Nintendo i niestety mu sie zmarlo. Szkoda typa :/

wrog 13-07-2015 10:06

Wow O_o Od dwóch lat nie jeździł na E3 z powodu problemów zdrowotnych, ale chyba nigdzie nie było mówione, że to aż tak poważna sprawa. Szkoda chłopa.

YuSuzuki 13-07-2015 10:21

absolutny geniusz R.I.P. SATORU

http://images70.fotosik.pl/1038/2789fb1dbaa110femed.jpg

ONLY 55 YEARS....

chrono87 13-07-2015 12:53

Cytat:

Napisał wrog (Post 332914)
Wow O_o Od dwóch lat nie jeździł na E3 z powodu problemów zdrowotnych, ale chyba nigdzie nie było mówione, że to aż tak poważna sprawa. Szkoda chłopa.

No właśnie cisza. Dzisiaj dopiero widziałem że na kotaku pisali w czerwcu, że ma raka i będą mu coś wycinać. No i że ma małe szanse na przeżycie.
Ale te nowotwory zbierają żniwa w ostatnich latach. Coraz mniej wierzę, że po prostu wykrywalnosc wzrasta. Obecny styl życia, środowisko, żywność nas wykańcza.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:40.