Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Monster Hunter (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Linki (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=391)

InSiDe 19-06-2005 11:41

Linki

Gamefaqs - Monster Hunter
. Tu chyba nie trzeba objaśnie. Faqs na różne tematy. Od listy rzeczy do łączenia przez opis technik walki aż do opisu questów.

Pensil.jp - Mapy itemów
. Wspaniała strona (niestety, tylko po japońsku dlatego link jest od razu z translatora). Ten link bezpośrednio do map gdize są zaznaczone miejsca z których można zebrać herby czy inne rzeczy.

Pensil.jp - Cennik
. Cennik itemów w sklepach. Wspaniale zlinkowany do bazy danych o danej rzeczy. Co można z niej zrobić, gdzie znaleźć itp.

MonsterHunter.co.uk - Armor Mix & Match
. Bardzo fajna stronka gdzie można zobaczyć, jak nasz bohater będzie wyglądał w jakich pancerzach.

Gaw 19-06-2005 14:30

Linki

ale teraz pytanie czy oplaca sie psuc sobie zabawe ogladajac wszystko przed zdobyciem :)

InSiDe 19-06-2005 14:58

Linki

. Hheheh nie oszukujmy się Gaw. Nie stać nikogo na zobaczenie wszystkiego. Byle jaki kask to 3500k i sporo trudnych do zdobycia materiałów. Poza tym, tam nie ma wszystkiego :]

wrog 26-06-2005 17:47

Linki

No dzięki tej stronce z ubrankami wiem w co teraz będę inwestować, żeby więcej nie wyglądać tak jak teraz. :)

Gofer 27-06-2005 09:20

Linki

musze sprostowac cos. Na pesil.jp sa to opisy do jap wersji gry i niektore nie pasuja do europejskiej gry bo np. sie materialy zmienily:D

InSiDe 27-06-2005 16:20

Linki

. Japońska, Amerykańska i Europejska wersja są takie same. Mogły zmienić się co najwyżej nazwy jeśli chodzi translację Japońska - Amerykańska. Na tej stronie jednak wzięto pewnie pod uwagę wszsytkie zmiany które wprowadził Monster Hunter G wydany do tej pory jedynie w japonii a który jest rozszerzeniem samego Monstera. Raczej się go nie doczekamy wydania go w zrozumiałym języku.

Gofer 27-06-2005 18:39

Linki

gralem we wszystkie wersje i wiem ze sie np roznia meterialami potrzebnymi do wykucia broni
oraz w niektorych przypadkach kombinacja przedmiotow.

InSiDe 27-06-2005 23:27

Linki

. Skoro tak mówisz, to pewnie prawda. Requiementsów szykam na GameFaqs a tu zaglądam tylko by zobaczyć, jak rzeczy wyglądaja.

Gofer 28-06-2005 10:06

Linki

najbardziej mnie denerwuje ze tak malo jest stron o MH ja sam planuje z kumplem zrobic strone gramy juz od roku w ta gre on troche dluzej i mysle ze mozemy zrobic zetelny serwis o tej wspanialej grze. (mam taka prosbe nie zwiazana z tym tematem do konca , czy by ktos mi mogl powiedziec[to info dla kolegi co kupil NA i nie ma kompa w ogole i nie wie jak podlaczyc pod neostrade ktora chce sobie zalozyc] jaksie podlacza neostrade pod network adapter bezposrednio albo za posrednictwem routera bez uzycia kompa. Prosze o jedno nie podawac mi linkow do topica gdzie to jest bo tam trzeba z 50 stron przejzec prosze o odpowiedz na PM albo na maila)

Miud 28-06-2005 11:56

Linki

Goferek, to z tym kolega (co ma problem ze soba, konsola i netem) grasz juz od roku online w MH ? Hm. Zalatw mi polska wersje gry bo widzisz, na moim Pegazusie nie mam zbyt wiele polskich gier.

Gofer 28-06-2005 12:35

Linki

gram od roku offline online gralem tylko w usa wersje i to nie dlugo.

InSiDe 28-06-2005 15:47

Linki

. No jak grasz w MH offline to chylę czoła. Naprawdę masz stary zaparcie i niezły kozak musisz być. Inna sprawa, że już się pewnie nie oduczysz używania upswinga który całą Twoją drużynę w kosmos wywali :]]]
. Co do zrobienia porządnego serwisu - uważacie że jest sens? Może to tylko mój defetyzm ale cóż.

. Jakkolwiek, miało być o linkach i jest jeden nowy.

. Oficjalne forum Capcom - Europa.

Gofer 28-06-2005 22:38

Linki

twierdzisz ze ja kozak jestem w offline ja gram xzaledwie 250 h a moj kumpel 370:D

wrog 28-06-2005 23:02

Linki

Na serio musiało wam się nieźle nudzić :D

Gofer 29-06-2005 09:03

Linki

Jak sie nie mialo NA i neta to musialo sie nudzic :D Do tedo stopnia nam sie nudzilo ze mielismy zbroje ze wszystkich smokow przynajmniej moj kolega:D

SZKD 29-06-2005 10:19

Linki

No ja tez probuje singla skonczyc :).Mam juz dostep do questow za 5 gwiazdek i zbieram przedmioty sobie :).Wczoraj udalo mi sie zalatwic Plesiotha (taka jakas ryba czy cos) i zrobilem z tego co na nim zdobylem czapke :).Tylko sie nie smiejcie jak mnie w niej zobaczycie :) Wygladam jak jajoglowy jakis :/

InSiDe 29-06-2005 14:59

Linki

. ja tam obecnym bohenkiem nawet tych jednogwiazdkowych nie skończyłem. Jeśli mam robić singla, żeby zdobywać mechalitki czy cuś innego to już wolę to online robić. Więcej $ można zgarnąć.

SZKD 29-06-2005 19:40

Linki

Nie robie tego dla mechalitow,tylko dla np. Plesioth Fin ,czy Rathalos Shell :).W online ciezko jest je zdobyc.Nie dosc,ze jest wyzszy poziom trudnosci niz w single,to nie moge dobrej ekipy nigdy zebrac.Wszyscy chca nawalac takiego rathalosa gdy tylko go zobacza i po 5 minutach wyskakuje napis - Quest Failed,bo ktos zginal 3 razy...Nie mam cierpliwosci do takich gosci.Zaraz powinienem byc na MH,to poszukamy kogos do pomocy :)

InSiDe 29-06-2005 19:52

Linki

. Ja się próbuję połączyć już od 5 minut i jak zawsze :]
. Co do leszczy to chyba mam szczęście i mnie omijają. Ani razu jeszcze nie zwalił mi nikt questa. Pomijam te, które z definicji były do położenia. Wiesz, różne suicidal mining & co.

_Yulaw 16-07-2005 20:19

Linki

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=3,0...,3320,1#igbody

respekt

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:33.