Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Monster Hunter (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Wrażenia z gry (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=444)

Gaw 07-07-2005 01:16

Wrażenia z gry

wlasnie minal pierwszy dzien monster huntera i przydalo by sie opisac pare fajnych akcji. jak na razie mam poziom 2, kolo 1500 kasy, pare fajnych itemow i z godzine grania na liczniku (sejw sie zwalil). na poczatku zonk, bo po rejestracji drugiego nicka do online nie moge wybrac juz pierwszego (albo nie umiem) i dlatego moj nick teraz to GawPL

po zalogowaniu nie chcialem sie sam pierdziulic, wlazlem do jakichs angolkow, dolaczylem sie do 2-gwiazdkowego questa, spieprzalem caly czas, oni lali jakies bydle, rozwalili, zgarnalem kase + fajne itemy. frajerzy :)
potem probowalem porobic cos sam, ale nuda troche byla i przed chwila zagralem z 2 innymi ziomami (ja zrobilem questa). na wejsciu zgarnalem przez przypadek itema ze skrzyni ziomowi (potion czy jak to sie nazywa), ladnie oddalem, full kulturka, a on nawet podziekowal :) potem wyruszylismy podbijac swiat (pinky, mozg i pisiunia), a zaciepac mielismy 20 tych niebieskich velocostam (mieczaki). kolo jak machnal mieczem to po 5 zabijal, ja sie troche meczylem. ziomy tez troche itemow zbierali, jakis zaczal kopac rozne badziewia. zapytalem jaka jest nazwa itema do kopania, a kolo wyciagnal i mi dal :shock: qrde albo slabo znal angielski, albo byl fajny :) polatalismy troche, wykonczylem 2 ostatnich i koniec questa. fsumie bylo bardzo kul

do tego dochodza jeszcze akcje typu spieprzanie przed "nieplanowanym" potworem i napisy "run away", zbrechtali mnie 2x w tym raz wszyscy, a raz tylko jeden (fikalem troche do nich). wlaze ziomom w questa (mieli tez innych kandydatow), a kolo mnie wygania i gada ze jestem n00b, kazalem mu napisac, ze jestem ich miszczem to se pojde i "troche" mnie zbrechtal. w koncu poszli sami :) albo wychodze do nich z tekstami "dont fuck with me, i own u" (w kalesonach of coz) i wogole wypasik

SZKD 07-07-2005 03:49

Wrażenia z gry

Yes ,My Lord :) Idz sobie :)
W sobote zagramy,to przetestuje na tobie nowe pociski. Moge ? :)

Gofer 07-07-2005 08:53

Wrażenia z gry

no to fajnie ze sie podohalo tylko chyba inside nie mogl cie znalesc . JA mam jeszcze takie pytanie nie na temat czy jak zmienie logi to mi sie misje skasuja co zrobilem online i czy lv bede mial od 0?

Devil_2k 07-07-2005 11:02

Wrażenia z gry

A ja niosłem wczoraj jajko i pomyliłem skrzynie po czym dostałem kopa od Gofera i jajko się rozbiło :lol:

Yacolek 07-07-2005 11:48

Wrażenia z gry

zreba było szybko pzobeirać, dodac czegoœtam i byœcie gofry usmażyli na rożnie :D Mi sie MH bardzo podoba. Mecze teraz quetsy na singlu ( pierwsza gwiazdka :P) Bo na online jak narazie nie ma sensu, skoro nie mam klawiery USB i gadam jedno zdanie pól dnia ;) Ale cišgle się staram i jutro powinienem miec :D

Gaw 07-07-2005 13:05

Wrażenia z gry

ja nie ruszylem singla, dzisiaj z rana chwile pogralem, mam juz HR3 i nawet goly nie chodze :) kupilem se duzego miecza, szykuje sie ulepszenie niedlugo

jak tam drugi dzien? znowu na leszcza wlazlem do questa, ziomy za mnie rozdupcyly fajansa i kase dostalem
fsumie nic nowego nie widzialem, bo musze chodzic mieso zbierac, bo troche n00b jeste :)

Devil_2k 07-07-2005 15:29

Wrażenia z gry

Ja wciąz próbuje dozbierać trzy eartch crystale i zrobić sobie Iron Katane :lol:

Yacolek 07-07-2005 15:32

Wrażenia z gry

A ja teraz znalazłem iron ore, ale na bank tego nie dostałem bo Abandowaliśmy questa :P Szkoda bo by było na coś ;P Musze miec klawiere....

InSiDe 07-07-2005 16:17

Wrażenia z gry

. Jak dajesz abandon to stan gry wraca do tego tuż przed wyruszeniem na quest. Innymi słowy, jeśli kupisz w sklepie kilof a podczas gry wykopiesz za jego pomacą 2 minerały i kilof CI się złamie. Dasz abandon to będziesz miał w plecaku kilof ale nie będziesz miał minerałów. Jeśli zaś dasz sie zabić, nie będziesz miał kilofa ale pozostaną Ci minerały.

Devil_2k 07-07-2005 20:10

Wrażenia z gry

No już jest całkiem ok. Zabiliśmy kilka janków ( Yian Kut-Ku) zrobiłem sobie pierwszą Katanę i w ogóle gra jest lux.

Silencer 07-07-2005 23:03

Wrażenia z gry

Cytat:

Napisał Devil_2k5
Zrobiłem sobie pierwszą Katanę.

To tam można takie rzeczy robić :shock: :shock:

Devil_2k 07-07-2005 23:48

Wrażenia z gry

Proste

Kupujesz Iron Swor a później upgradujesz i wygląda to tak

Iron Swrod -> Irono Sword + - > Iron Katana (moja) -> Iron Katana Grace -> Iron Katana 'Gospel" -> Eager Cleaver

neo_angin 05-08-2005 10:52

Wrażenia z gry

Z tego co widze to kupie MH :) coraz bardziej mi sie to podoba kurde belans, co prawda teraz bede mial neo 512 z limitem ale coz, muzyczki sie nie bedzei sciagalo :)

Yacolek 05-08-2005 13:08

Wrażenia z gry

Mi sie juz znudzilo :P Mam 30 godizn na liczniku :oops:

InSiDe 05-08-2005 13:12

Wrażenia z gry

. Ja sobie trochę pograłem - to fakt, ale już mnie nuży troszkę. Za to i tak długo się trzymała na topie :]

Yacolek 05-08-2005 15:44

Wrażenia z gry

No nawet bardzo dlugo :P Kiedys poza socomem nie widzialem nic innego ^-^ I w jednej chwili porzucilem socoma :D Ale zbey do niego znowu powrocic ]:> Dzisiaj postaram sie byc :P Stay tuned...

Gofer 06-08-2005 02:08

Wrażenia z gry

mowcie za siebie ja nadal gram i mam 260 h na liczniku i zamierzam wszytsko zrobic co mozliwe w niej:P

Yacolek 06-08-2005 15:11

Wrażenia z gry

Polecam zdobycie peirwszego miejsca, w rankingu zabitych jankow albo innych dziwadelek xD

Gofer 07-08-2005 11:00

Wrażenia z gry

myslisz ze mi sie chce:P:D

Yacolek 07-08-2005 13:41

Wrażenia z gry

No jak chcesz zrobic wszystko co mozliwe, to czemu nie ? :P

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:45.