Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Socom (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=21)
-   -   definicja "camper " (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=563)

sobol 02-09-2005 21:19

definicja "camper "

Camper jest tchórzem, co szczególnie dotkliwie odczuł anatomiczną wpadkę Pana Boga, który to mimo, że Nieomylny, to nie uważał za stosowne wyposażyć campera w dodatkową parę oczu w plecach, lub choćby lusterko wsteczne. Camper się boi. Nie ważne co jest podłożem tego strachu, ale powoduje on, że camper dobrowolnie rezygnuje z uzyskania/wykorzystania przewagi taktycznej. A często nawet gorzej - włazi w taki ciemny kąt, który uniemożliwi zajście go od tyłu (bo to jest główna jak mówiłam fobia campera), ale przy okazji blokuje camperowi możliwość manewru - śmiertelny grzech taktyczny #2. Mówiąc krótko szuka sobie na wstępie jakiejś dziupli na uboczu - może ktoś się nawinie i go stuknę zza winkla byle pojedynczo, a może się wystrzelają, a ja wtedy wkroczę do akcji jako "last man standing". Camper to jest ktoś, kto obrasta mchem - ze strachu :D :D

wrog 02-09-2005 21:26

definicja "camper "

Wrogopedia:
camper
- osoba unikająca frontalnego ataku i unikająca starć z przeciwnikiem twarzą w twarz, preferuje grę stealth oraz jak najdłuższe ukrywanie się w celu doprowadzenia do remisu lub znalezienia się w dogodnej sytuacji (zajście oponenta od tyłu)
- osoba, która lubi częste wypady z rodziną za miasto w celu wypoczęcia i chwilowego wydostania się z miejskiej dżungli i szarej rzeczywistości, najczęściej rozbija namiot i łowi ryby lub piecze kiełbaski
http://www.gamesgg.nl/GamesGG-albums...mper.sized.jpg

snakemaycry 03-09-2005 02:27

definicja "camper "

No LOOOOOOOOOL to zdjęcie jakbym normalnie widzial żywcem opis pewnej osoby :roll: :twisted:

Polski_Kiler 03-09-2005 04:07

definicja "camper "

Wszystko w fotka wporzadku kilebaska i te sprawy.... Ale z namiotem to zescie przesadzili :twisted:

InSiDe 03-09-2005 11:02

definicja "camper "

. A ja pamiętam stary wierszyk z czasów pierwszego Q.
. "Bo radośniej jest camperom, kiedy na liczniku zero" :] (Swoją drogą, to ja też czasów dawnych mocno campiłem. Długo trwało zanim przemówiła do mnie 'logika shooterów' - nie ważne ile razy zginiesz, ważne ile razy zabijesz.).

Myszok 03-09-2005 11:27

definicja "camper "

Camper to taki który sie boi zginąć i siedzi w jakimś ukryciu przez długi czas, często do remisu bo się boi wyjść i zabić gościa. Tacy ludzie psują zabawę bo trzeba czekać do końca rundy.

Yacolek 03-09-2005 11:51

definicja "camper "

Wiesz , ale chyba czasem lepiej jest pokampić, gdy zostaniesz 1 na 4 np. I z ukrycia możesz wszytskcih wybić.
Możesz wtedy wygrac, a nie zakozaczyć i dostać w dupe ;D

Rudy_PL 03-09-2005 14:20

definicja "camper "

Cytat:

Napisał Yacolek
Wiesz , ale chyba czasem lepiej jest pokampić, gdy zostaniesz 1 na 4

czasami da sie wygrać i bez tego jak sie umie grać :twisted:

P.S ja niestety nie umiem :lol:

clumzy 05-09-2005 15:00

definicja "camper "

wydaje mi się,że kampienie w dużej ilości dotyczy początkujących (NOOBY).
przynajmniej w moim przypadku tak jest,ale im więcej gram i kiedy zginę zaczynam obserwować co lepszych graczy i w nastepnej rundzie próbuję to powtórzyć z marnym dla mnie skutkiem hehe.(ale jest fajnie :D )
w sumię kampie ,bo nie wiem jeszcze o co chodzi na danej mapie i jestem strasznie zamotany.
ale nie boję się lecieć na UUURRAAAAA !!!!

definicja kampienia dla mnie ma dwie różnice w zależnosci kto to robi.
noob czy gracz ze "starzem"

morsiK 01-11-2005 23:06

definicja "camper "

a co ma zdiecie z cs'a do camperstwa ?? gram w cs'a od ponad 3 lat gram z awm (snajperka) i nigdy nie kampilem mylicie sie jesli chodzi o to zdjecie zapewne to byl yoke taki ale zeby bylo jasne camper to nie osoba ktora kampui oczywiscie sa tacy skryja sie i czekaja az ktos wyjdzie ale nie slyszalem o takiej zasadzie ze kazdy kto gra z kampy ma kampic mozna biegac z nozem wyjac kampe przykucnac i sciagnac goscia

od zawsze ktos kto gra z kampy byl uznawany za kampera i byc moze macie racje sa n00by ktore tna z awp wiecznie gdzies na rogu i sa najlepsi ale moim zdaniem dobrze jest miec reflex dobra gre na sluch i potrafic zabic kogos szybko i skutecznie w kazdym miejscu o kazdej poze jestem kamperem ale nie takim jak piszecie
a w socoma nie gram ale zaczne hehe :D

PS kilka pytan
ile ten network adaptor kosztuje ? 129 zl na allegro widze najtanszy nie ma tanszych ??:|
podajcie moze jakas strone gdzie sa ligi klany itd. socoma :D

spajk 02-11-2005 13:04

definicja "camper "

www.gamebattles.com

Gaw 07-11-2005 20:49

definicja "camper "

Cytat:

Napisał morsiK
ale zeby bylo jasne camper to nie osoba ktora kampui

lol nie wcale tylko ze to rzeczownik utworzony od czasownika :lol:

Cytat:

Napisał morsiK
ile ten network adaptor kosztuje ?

Cytat:

Napisał morsiK
gram w cs'a od ponad 3 lat

Cytat:

Napisał morsiK w profilu
CS nick: morsiK`

OMFG :shock: :shock: :shock:

Yacolek 07-11-2005 21:57

definicja "camper "

pwned! ^_^

snakemaycry 07-11-2005 22:30

definicja "camper "

LOOL

CS=Counter Strike.

Polski_Kiler 08-11-2005 00:02

definicja "camper "

hahhahahhaahhahaahha
Morsik wygrales zelazko bezprzewodowe za tego posta....

specs 15-12-2005 22:13

definicja "camper "

Cytat:

Napisał Polski_Kiler
hahhahahhaahhahaahha
Morsik wygrales zelazko bezprzewodowe za tego posta....

lol dozuacam frytki zdalniersterowane ghe :twisted:

KamilW 20-02-2006 18:11

definicja "camper "

Wole opis tego slowa wroga. Czasami jest panowie o wiele strategicznie schowac sie (jak wrog mowil: stealth). Ja gram wiecej w ten sposob zamiast od poczatku leciec jak debil (srr panowie raszujacy) na granaty i rzucac jak opetany.

Jak mowilem: sytuacja jest najwazniejsza tylko ze ci co preferuja rush nie mysla o tym jak wyzywaja kogos camperem! W skladzie zawsze musi byc z poczatku kilku kampujacych (wedlug mnie) i kilku co robia rush.

Np. Ja na crossie powiedzmy przewaznie robie rush, szybko do przodu do restauracji i zaisc przeciwnika od tylu i zlikwidowac wroga broniacego bombplant. Zatem na blizzardzie chowam sie pod drzewem i czekam na okazje zestrzelenia kogos (co jest BARDZO SKUTECZNE). potem kilku ktorzy robia rush wibija kilku innych i sklad moze sie posuwac. Kiedy kilku ze skladu kampia to moga oslaniac dupy tym raszujacym. Wiec nie rozumiem co nie ktorzy maja przeciwko temu stylu grania. To nie jest panowie Druga Wojna Swiatowa gdzie wszyscy sie bombarduja granatami... Oczywiscie nie mozna kampic bez przerwy. Trzeba znac sytuacje a wedlug mnie ci co tak wyzywaja kamperow od kamperow lol nie znaja tej sytuacji. Wszystko, panowie, ma swoj kontekst.

wrog 20-02-2006 18:17

definicja "camper "

Wszystko zależy od mapy, ale ja już na campienie jestem za stary (czytać: za długo w S2 gram). Wolę sobie polecieć na pałę i zaskoczyć przeciwnika. Siedzienie 5 minut w trawie/krzaku czy czymś innym, to już nie dla mnie. Kiedyś mogłem tak przez całą mapę, teraz mi się nie chcę, szukam emocji :) To dopiero jest radocha jak sobie rasza zrobisz i pojedziesz kilku przciwników (vide Rats Nest z Qs.). Oczywiście klanówki, to zazwyczaj co innego. Na nich liczy się wynik rund, więc trzeba być otrożniejszym.

KamilW 21-02-2006 00:30

definicja "camper "

No wlasnie, tylko ze ja nie wiem jak wy to robicie ze na pale lecicie na rush, 100 granatow leci do was i nic, wy sobie dalej biegacie.

Jak ja tak zrobie to w najblizszych sekundach po mnie bedzie bo dostane granatem.

snakemaycry 21-02-2006 12:34

definicja "camper "

Trza wiedziec gdzie leciec i gdzie zazwyczaj leca granaty. Poza tym np. wrog ma farta i przezyje wszystko ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.