Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   PlayStation 2 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Jaką piłkę masz? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=618)

Kenji_PL 23-10-2005 22:54

Jaką piłkę masz?

Witam,
wacham się czy kupować piłkę jako opcję dla gry on-line (Socom), więc może mi trochę pomożecie. Ciekaw jestem czy kupiliście PES5 Czy FIFę 06

wrog 23-10-2005 23:31

Jaką piłkę masz?

Ja się zastanawiam co wybrać i czy w ogóle którąś z pozycji kupić. W PES5 na pewno jest/będzie sporo Polaków i dodatkowo mogę sobie na GB pograć. Nie ma za to obsługi hsa i może w trakcie meczu trochę się nudzić. Poczekam na rozwój sytuacji.

Polski_Kiler 23-10-2005 23:31

Jaką piłkę masz?

Ja, szwagier, matek mj(obie) diesel mamy fify. Ja mam na frend list w fifie 27 polakow tak ze jest duzo polszczyzny...

MJ DwaTrzy 24-10-2005 01:12

Jaką piłkę masz?

Cytat:

Napisał wrog
mogę sobie na GB pograć

nie tylko na GB :wink:

wrog 24-10-2005 01:35

Jaką piłkę masz?

No jest jeszcze playstationliga, liga PESa oficjalna chyba i pare innych, ale na GB mam all in one, wszystko w jednym miejscu :)

Rudy_PL 24-10-2005 08:21

Jaką piłkę masz?

Ja nie kupilem jeszcze zadnej ale sie chyba skusze na PES 5 :D

Hosen 24-10-2005 12:02

Jaką piłkę masz?

mam prawie oryginalnego pes5 - wie ktos co trza zrobic zeby po necie grac?

c1n3k 24-10-2005 16:47

Jaką piłkę masz?

Ja nie kupie zadnej z tych gier bo nie lubie pilki noznej :twisted:
A jak juz mialbym wybierac sposrod tych dwoch to wybralbym PES5.

Polski_Kiler 24-10-2005 17:52

Jaką piłkę masz?

Cytat:

Napisał Rudy_PL
Ja nie kupilem jeszcze zadnej ale sie chyba skusze na PES 5

Cytat:

Napisał c1n3k
A jak juz mialbym wybierac sposrod tych dwoch to wybralbym PES5.

Mam rozumiec ze ci panowie kturzy sie kusza na PESa nie kieruja sie ze wzgledu na opcjie online?!

wrog 24-10-2005 17:58

Jaką piłkę masz?

A co w PESie online masz takie złe i FIFa bije go tym na głowę (oprócz braku obsługi hsa)?

Nawet nie grałeś w PESa :P

Polski_Kiler 24-10-2005 21:40

Jaką piłkę masz?

No ale synku gralem online w pilki wiecej w zyciu niz ty kiedykolwiek zagrasz poniewarz moja przygoda z online sie zaczela z pilka i dla pilki... I powiem ci jedno. Pilka to nie socom czy inne gierki. Grajac bez hsa z przeciwnikiem jest tak samo jak bys sobie gral z komputerem nie daje po dluzszym czasie zadnego uczucia rywalizacji i szybciutko sie znudzi. Dla grajacych online pierwszy raz napewno bendzie to jakies przezycie ale nie na duzszy czas.
NP: gdyby fifa nie obsugiwala hsa to myslisz ze chcialo by mi sie w nocy po socomie grac jeszcze ze szwagrem z 8 spotkan gdybym nie mogl posluchac jak sie wkurwia po dostaniu bramki?! :twisted:

Kenji_PL 24-10-2005 22:00

Jaką piłkę masz?

Killer,
czy to znaczy że w FiFie można rozmawiać z przeciwnikiem w czasie gry czy tylko po niej (w lobby czy czymś takim)?

Czy HS w PES5 w ogóle nie działa czy tylko w jakiś partiach gry (lub ewentualnie jakby ktoś mógł napisać gdzie działa)?

wrog 24-10-2005 22:06

Jaką piłkę masz?

W Fifie możesz rozmawiać kiedy tylko zechcesz w czasie meczu, na dodatek masz tzw. wolnego hsa, zaczy nic nie wciskasz, mikrofon cały czas jest włączony.

Polski_Kiler 24-10-2005 23:33

Jaką piłkę masz?

Kenji hs wlancza sie automatycznie jak zaakceptujesz challenge od przeciwnika i jest wlaczony az do konca spotkania. Czyli mozesz rozmawiac juz nawet przy wyborze i ustawieniach druzyny. Dodatkowo jak masz kogos w fiend list to widzisz np. jak gra w burnout revenge i mozesz miedzy czasie w loby wyslac mu zaproszenie i pogadac przez hsa nawet jezeli nie gracie w ta sama gre. Hs funkcjonuje bez problemow i wszysciutko elegancko slychac.

snakemaycry 25-10-2005 00:14

Jaką piłkę masz?

Cytat:

Napisał Polski_Kiler
Kenji hs wlancza sie automatycznie jak zaakceptujesz challenge od przeciwnika i jest wlaczony az do konca spotkania. Czyli mozesz rozmawiac juz nawet przy wyborze i ustawieniach druzyny. Dodatkowo jak masz kogos w fiend list to widzisz np. jak gra w burnout revenge i mozesz miedzy czasie w loby wyslac mu zaproszenie i pogadac przez hsa nawet jezeli nie gracie w ta sama gre. Hs funkcjonuje bez problemow i wszysciutko elegancko slychac.

Hmm...na Live! to normalka >_>

Gaw 25-10-2005 17:53

Jaką piłkę masz?

Cytat:

Napisał Polski_Kiler
Grajac bez hsa z przeciwnikiem jest tak samo jak bys sobie gral z komputerem nie daje po dluzszym czasie zadnego uczucia rywalizacji i szybciutko sie znudzi. Dla grajacych online pierwszy raz napewno bendzie to jakies przezycie ale nie na duzszy czas.

rywalizacja jest, bo ranking podobno nie zwalony, a jesli w PESa niektorzy graja w offline rok bez przerwy to dodajac online szybko sie nie znudzi, jednak ten hs to jest spory minus:/

ja mam juz zamowionego pesa

Polski_Kiler 26-10-2005 01:46

Jaką piłkę masz?

Cytat:

Napisał Gaw
a jesli w PESa niektorzy graja w offline rok bez przerwy to dodajac online szybko sie nie znudzi

no tak ale chodzi mi o to ze nie odczujesz tak dluzej ruznicy online jak offline bez mozliwosci kontaktu z przeciwnikiem.

floydas 29-10-2005 20:59

Jaką piłkę masz?

a ja sie kloce z bratem :D
On mowi, ze mamy sobie kupic Fife, bo chce sobie pograc Pogonią (jestem ze Szczecina xP)
ja mowie, ze lepiej PES'a, bo lepsza 'mechanika' gry i realistycznosc...
no i sie klocimy :D
ale nie wiem :(
co mozecie poradzic? :D albo mi powiedziec o Fifie cos, czego nie wiem, albo podac jakies powody ktore moge Mu podac zebysmy kupili PES'a :D:D:D

help ;[

kapec112 19-11-2006 20:28

Jaką piłkę masz?

Ja wybrałem PES-a, o wiele ciekawsza i bardziej "żywotna" niż PES.

Jagrubek 25-08-2007 21:56

Jaką piłkę masz?

fifa duzo lepsza ja ja mialem ale na pc :) wiem ze temat dotyczy o ps2 ale fifa 06 i pes5 byly takie same na ps2 i na pc

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:09.