Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Socom (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=21)
-   -   POLSKI KANAŁ (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=909)

Miodek-PS 31-03-2006 20:48

POLSKI KANAŁ

Grę SOCOM 2 mam od 3 dni i nigdy nie widziałem, aby był ktoś dostępny na polskim serwerze :wow: . Są takie dn kiedy kilkanaście osób na niego wchodzi (np. dni wolne)?

Devil_2k 31-03-2006 21:06

POLSKI KANAŁ

Na serwerze POLSKA nie grają polacy :P (lol).Głównie grają tam chiterzy z innych krajów.Polacy grają na UK, może deutchland (chociaż niemcy nas nie lubią:) )luxemburg (coś się zmieniło przez rok ? :) ).

[size=9px][ Komentarz dodany przez: wrog: 31-03-2006, 20:14 ][/size]
Ta, Luxemburg nie ma, jest Benelux :lol:

Oj przepraszam wrog :) Nie gralem w socoma z rok albo wiecej to nie pamietam :lol:

Rudy_PL 31-03-2006 21:33

POLSKI KANAŁ

Cytat:

Napisał Miodek-PS
Grę SOCOM 2 mam od 3 dni i nigdy nie widziałem, aby był ktoś dostępny na polskim serwerze :wow: . Są takie dn kiedy kilkanaście osób na niego wchodzi (np. dni wolne)?

jeszcze niedawnogralo soro w sobote,piatek wieczorami 21.00-1.00 :P zazwyczaj jest pokoj na passa(wysle ci PW) a jak nie to ja mam zamiar za kilka dni pograc znowu i wrocic do formy(kiedy to ja mialem forme :lol: )jeszcze przeed S3 :happy:

Miodek-PS 01-04-2006 12:24

POLSKI KANAŁ

Cytat:

Napisał Rudy_PL
Cytat:

Napisał Miodek-PS

jeszcze niedawnogralo soro w sobote,piatek wieczorami 21.00-1.00 :P zazwyczaj jest pokoj na passa(wysle ci PW) a jak nie to ja mam zamiar za kilka dni pograc znowu i wrocic do formy(kiedy to ja mialem forme :lol: )jeszcze przeed S3 :happy:

Ok, ale nie rozumiem do czego mi te passy przesłałeś na priv???

Rudy_PL 01-04-2006 12:30

POLSKI KANAŁ

Cytat:

Napisał Miodek-PS
Ok, ale nie rozumiem do czego mi te passy przesłałeś na priv???

tak wyslalem ci sa to hasla do gier bo polacy na hasla zakladaja gry zeby ktos nie wlazl (chiter)

Miodek-PS 01-04-2006 13:04

POLSKI KANAŁ

Aha czyli trzeba wchodzić na kanał UK i tam szukać jakiś polskich gier?

Myszok 01-04-2006 13:52

POLSKI KANAŁ

Dodaj se do listy przyjaciół grających polaków (gra jeszce ktoś w ogóle?) i wchodź do pokoi gdzie oni grają. Swego czasu graliśmy na Polsce.

P.S: Jestem temat z listą loginów gdzieś na OC.

Miodek-PS 01-04-2006 17:33

POLSKI KANAŁ

Tak ale narazie nie spotkałem żadnego Polaka ^^

KamilW 02-04-2006 16:14

POLSKI KANAŁ

Ja jeszcze gram czasami w S2, chociaz mi sie znudzilo :P , zwlaszcza bo teraz sa wakacje wiec pszesiaduje czasami na Socomie, glownie od okolo 0.00 w nocy do 02.00 (+-). Wieczorami i w dzien robie inne rzeczy. :lol:

Wiec jak chcesz to sobie mozemy raz pograc. (moj nick na S2 jest taki sam jak tutaj : KamilW)

Devil_2k 05-04-2006 13:18

POLSKI KANAŁ

Ja bede mial od tego weekendu neo i moge wrocic na socoma 2 .

Moj nick na CS : Devil IIk

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:45.