Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Osiągnięcia (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=48)
-   -   LEGO Batman: The Videogame (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=5011)

adek goku 29-06-2009 17:05

LEGO Batman: The Videogame

Szukałem , szukałem i nie mogłem znaleźć tematu o tej grze wiec zakładam :)

I moje pytanie jest następujące ;]

Mam problem a mianowicie , skonczyłem juz wszystkie epizoty , zebrałem wszystkie Red bricks , wszystkie Memorabilla , i pytanie moje jets takie , jak mam ten komputerek i tam jest CHARACTERS to nie mam odblokowanych dwoch postaci , sa one napewno złe bo osiągniecia ze złych tez nie mam i czy wie ktos jak odblokowac tych dwoch złych ? . I drugie pytanie , jak odblokowac reszte niedostępnych rzeczy w DATA , poniewaz zostało mi tam 11 tych okrągłych znakow zapytania i nie wiem co zrobic zeby je odblokowac . Brakuje mi tych rzecz własnie do tego aby dostać osiągnięcie za skończenie 100% gry. Jezeli ktos wie to prosze o pomoc . Z góry dziekuje.

Dawidek098 29-06-2009 17:15

Odp: LEGO Batman: The Videogame

A uratowałeś wszystkich ludzi? Jest ich 25.
No i nie widzę abyś miał tego achievementa za wszystkie Memorabille.

adek goku 29-06-2009 17:19

Cytat:

Napisał Dawidek098 (Post 89237)
A uratowałeś wszystkich ludzi? Jest ich 25.
No i nie widzę abyś miał tego achievementa za wszystkie Memorabille.

Dobra , mój bląd w jednym nie zebrałem wszystkich. Wiec dzis zbiore. A co do ludzi , to nie uratowałem wszystkich :) Dzięki za pomoc. Juz się za to biore ;]

MARRRCiN 30-06-2009 01:22

A gra ogólnie znośna czy słaba?

adek goku 30-06-2009 02:28

Gra ogólnie znośna , czasami dość zabawna :D Polecam zdecydowanie. Jedynym minusem jest to że jest duzo zbierania Memorabilli :D

Dawidek098 30-06-2009 11:50

Cytat:

Napisał adek goku (Post 89301)
Gra ogólnie znośna , czasami dość zabawna :D Polecam zdecydowanie. Jedynym minusem jest to że jest duzo zbierania Memorabilli :D

No ale pewnie i tak grasz z tym detectorem, więc to mały problem.
Gra jest bardzo fajna. Szczególnie gdy się gra we dwóch. Wtedy produkcja daje duzo funu.

MARRRCiN 30-06-2009 13:26

Do zbierania w lego przywykłem - w Indiana Jonesie też tego sporo było...

adek goku 30-06-2009 15:14

Cytat:

Napisał Dawidek098 (Post 89312)
No ale pewnie i tak grasz z tym detectorem, więc to mały problem.

Owszem potem juz grałem z Detectorem :] . Z poczatku nawet sie zastanawiałem skąd ja wezme 4 mld śrubek , a tu patrze że mogłemm sobie włączyc w Extras x4 x6 :D I potem było juz lajt ;]

destro177 08-12-2009 16:59

Może nie jest to do tego temat, ale nie będę zakładał nowego skoro chodzi o tą gra.
Co trzeba zrobić/kogo użyć żeby uruchomić te, hmm, mechanizmy przy których jest jakby wirnik od silnika odrzutowego?

zarzykrulezzz 08-12-2009 17:34

Cytat:

Napisał destro177 (Post 109435)
Może nie jest to do tego temat, ale nie będę zakładał nowego skoro chodzi o tą gra.
Co trzeba zrobić/kogo użyć żeby uruchomić te, hmm, mechanizmy przy których jest jakby wirnik od silnika odrzutowego?

Z tego co pamiętam, to Jokera lub kogoś z jego poplecznikow, ale mogę się mylić...

Vartan 09-12-2009 05:23

Wirnik - Robi to Joker...
W celu odblkowania wszystkich zlych trzeba przejsc gre oraz uwolnic 25 zakladnikow (dostaniemy za niego Husha - ostatni zly).

Od razu jak ktos zaczyna gre, proponuje cheaty:
Always Score Multiply: 9LRGNB
Extra Hearts: ML3KHP
Invincibility: WYD5CP
Minikit Detector: ZXGH9J
Score x10 Multiplier:
2x - N4NR3E
4x - CX9MAT
6x - MLVNF2
8x - WCCDB9
10x: 18HW07
Stud Magnet: LK2DY4

Wpisujemy przy komputerze, pozniej START - Extras - aktywujemy.
Tylko 1 achie trzeba zrobic z wylaczonymi (mozna wylaczyc zawsze cheaty) - przejscie levelu bez smierci (1-1 banalne, mozna w free play).
1. przejscie gry, aby odblokowac wszystkie postacie,
2. aby zebrac wszystkie rzeczy do zbierania.
Gra jest fajna, gdy opanuje sie opcje wszystkich mozliwych zagadek (co jak otwierac, przesuwac, aktywowac).

100% gry da nam:
  • Finish all story modes.
  • Find all 300 collectibles.
  • Find all 25 hostages.
  • Find all 30 red bricks.
  • Purchase all characters/vehicles.
  • Purchase all suit upgrades/extras.
  • Purchase all tidbits in the Data section.
Jak nie wyskoczy wtedy, trzeba przejsc dowolna misje jeszcze raz -zadziala.

Wiecej pytan chyba nie bylo ;)

rad 29-12-2009 19:49

Cytat:

Napisał adek goku (Post 89233)
jak odblokowac reszte niedostępnych rzeczy w DATA , poniewaz zostało mi tam 11 tych okrągłych znakow zapytania i nie wiem co zrobic zeby je odblokowac . Brakuje mi tych rzecz własnie do tego aby dostać osiągnięcie za skończenie 100% gry. Jezeli ktos wie to prosze o pomoc

no wlasnie mam ten sam problem, a zebralem wszystkie memorabilie, uratowalem 25 cywilow i nie wiem jak to odblokowac. tak mam na wydanie 4 mld studow

Cytat:

Napisał Vartan
100% gry da nam:
  • Finish all story modes.
  • Find all 300 collectibles.
  • Find all 25 hostages.
  • Find all 30 red bricks.
  • Purchase all characters/vehicles.
  • Purchase all suit upgrades/extras.
  • Purchase all tidbits in the Data section.

Z tej listy brakuje mi tylko ostatnia kropka.

lokiGEO 29-12-2009 20:02

Ja mam pytanko - gdzie znajdują się te czerwone klocki (dające upgrady) w 1-1 hero znalazłem ale resztę nie ?? Trzeba to zrobić w story mode czy free play ??
Czy w tej dodadkowej planszy jak odblokuje się wszystkie story mode jako hero - trzeba tam grac na 2 osoby ?? Nie wiem co zrobić z komputerem, gram sam, podchodzę robinem w techlogy suit do skrzynki i nic się nie dzieje, a jak siadam inna postacią przy komputerze też nic się nie dzieje.

rad 29-12-2009 20:49

w story mode dasz rade znalezc tylko niektore, dlatego lepiej zostaw sobie cale zbieractwo na free play. red bricks sa czasami tak pochowane ze sam sherlock mialby problem.

waynes manor mozna zrobic samemu. tez na poczatku mialem problem, uzywalem tech suit i nic sie nie dzialo. poprobowalem kilka razy i w koncu ruszylo. costam pogrzebalem przy tym czyms i usiadlem do kompa w koncu poszedlem dalej.

VikingPL 29-12-2009 23:50

Proponuje poszperać na youtube i problem z głowy:)

kabster 02-01-2010 12:56

jak juz temat zaczety to ja mam tez jedno pytanie,brakuje mi jednego czerwonego klocka,wiem gdzie jest ale nie wiem jak go zdobyc:
to jest poziom z pingwinem i catwomen,on wypuszcza co jakis czas te male pingwinki a ja je odbijam niszczac zasilanie,czerwony klocek jest ukryty po prawej stronie,trzeba najpierw uzyc batmana ktory rozwala te "szybki" ,i otwiera sie przejscie
w ukrytej lokacji sciagam wajche na dol i wypadaja dwa male pingwiny,ktore zaczynaja biegac na czyms w rodzaju biezni i zapalaja lampki zasilajace,brakuje 1 malego pingwina na 3 wolna bieznie

prosze o pomoc bo tylko tego mi brakuje

rad 02-01-2010 13:45

to chyba jeden z latwiejszych klockow :) na trzeciej biezni...tak ty musisz tam byc. gdy zapala sie wszystkie lampki, wskoczna takie cos po prawej stronie i red brick jest twoj

kabster 27-01-2010 16:20

no to u mnie cos chyba jest nie tak bo wlasnie tak robie i nic

murphy 27-01-2010 16:59

uwalniasz 2 pingwiny z dachu o one spadaja na dwie bieżnie, ty wchodzisz na trzecią i biegniesz na niej do momentu, aż te trzy lampki zapalą sie na zielono..

kabster 27-01-2010 20:18

wreszcie mi sie udalo,jakie teraz to sie wydaje latwe,a ja niewiadomo czego szukalem,dzieki i pozdro

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:59.