Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Battlefield (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Medale i ribbony (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=668)

wrog 23-12-2005 19:21

Medale i ribbony

Jakie medalki i ribbony udało wam się do tej pory zdobyć?

Ja aktualnie mam:
- 7 medali
leczenie
naprawianie
zabicie 4 jednym magazynkiem assault rifle
zabicie 4 jednym magazynkiem snajperki
zabicie 10 pojazdem bez śmierci
zabicie 5 bez śmierci bronią
zabicie 10 bez śmierci bronią
- 5 ribbonów
50 gier
5 razy pierwszy
5 major victories
20 major victories
50 major victories (chyba)

Yacolek 23-12-2005 19:53

Medale i ribbony

Ej zaraz spisze, tylko powiedz mi wrogu, czym sie rozni Major Victory od Victory ? Bo mialem rozne takie :)

wrog 23-12-2005 19:56

Medale i ribbony

Przy dużej różnicy punktów/zdobytych flag dostajesz Major. Jak różnica była malutka to jest samo victory.

c1n3k 23-12-2005 20:32

Medale i ribbony

Wrog ty palo wstretna <no offence>, pomoglem ci z tym leczeniem i ty tez miales mi pomoc a mnie olales :evil: Niedobry wrog, niedobry.

Zeby nie bylo offtopa to narazie mam 1 medal (zabic 5 bronia) i 1 ribbonke (5 major victories)

Rudy_PL 24-12-2005 01:32

Medale i ribbony

Cytat:

Napisał c1n3k
Wrog ty palo wstretna <no offence>, pomoglem ci z tym leczeniem i ty tez miales mi pomoc a mnie olales Evil or Very Mad Niedobry wrog, niedobry.

lol :lol:

Ja mam 7 medali a ribbonow 4-5
5 zabic bez smierci
10 zabic bez smierci
10 zabic bez smierci pojazdem
za leczenie
za naprawe
4 gosci 1-magazynkiem od snipry bez smierci
4 pojazdy zniszczone za pomoca C-4 bez smierci
a teraz sprobuje z helikopterem (bede panem nieba :lol: :lol: )

Devil_2k 27-12-2005 09:31

Medale i ribbony

2 ribbon i 4 medale :

-5 kills bez śmierci,
-4 kills na jednym magazynku ze snajpy,
-5(4?) naprawy
-leczenie

-5 major victories
-50 gier

Nie grałem od prawie dwóch tygodni cholera :/

ULTRAVIOLET 29-12-2005 02:20

Medale i ribbony

Kiedyś bedąc snajperem na mapie BridgeTooFar zauważyłem ciekawą rzecz. Otóz jeden z moich kolesi stał sobie w bazie jako medyk i nie było by w tym niczego dziwnego gbyby nie to że jego kumpel co chwile wychodził na most dostawał parę kulek i wracał do medyka aby ten go podratował:(
Wniosek? Po kiego grzyba ja się męczę żeby zdobyć ten ********* medal, tracę PPH tylko dlatego że nie mam headsetu i nie mogę się z kim dogadać aby ktoś mi pomógł w zbobyciu medalu. Tak samo można zrobić z medalem naprawy! Można dogadać się aby koleś przychodził do Ciebie po kulkę z a. rifle i masz medal za 4 kills'y przy uzyciu jednego magazynka. Tak się da zrobić z każdym medalem! Nikt mi nie powie że koleś będący sierżantem jest tak dobry by zdobyć 7 medali. Nie mówię że wszyscy tak robią ale uważam że jest to unfair.

wrog 29-12-2005 03:49

Medale i ribbony

Hehe nie znam osobnika, który by miał medal za leczenie i naprawy zdobyty w normalny sposób, bo to jest zwyczajnie niemożliwe... Dogadujesz się z kimś i masz te dwa świecidełka gratis.

Leczenie:
- kumpel skacze z małej wysokości tak żeby stracił pół życia a ty go tylko leczysz

Naprawa:
- kumpel bierze Humvee, wali w ściane z rozpędu żeby autko z połowe paska straciło a ty naprawiasz

Tak to działa :) Inne są do zrobienie bez żadnej pomocy, mimo sporego poziomu trudności. Sam się wkurzałem, bo brakowało mi zawsze jednego kolesia do tego medalu za 4 magazynkiem assaulta. Odpuściłem na jakiś czas. Któregoś dnia znowu spróbowałem i wyszło za pierwszym razem, szczęście też potrzebne.

Devil_2k 29-12-2005 10:42

Medale i ribbony

ja robię >10 kills ze snajpy i 10 koleś zawsze mnie zabija (wczoraj kampiłem na budynku na BridgeTooFar to koleś do mnie podleciał śmigłowcem, a drugi raz yacol zrobił na mnie teamkill'a rakietą :wink: ).

sobol 29-12-2005 11:03

Medale i ribbony

ja to widze ,ze tu zaczyna smierdziec tak samo jak w socomie kazdy gra dla medali dla rangi :sad:

Devil_2k 29-12-2005 13:06

Medale i ribbony

Hmm...sobol - a po co się gra ? Chyba po to żeby można się było pochwalić osiągnięciami prawda ? :)

sobol 29-12-2005 13:44

Medale i ribbony

popatrz no a ja naiwny myslalem ze dla wspulnej zabawy :oops:

wrog 29-12-2005 13:51

Medale i ribbony

Te medale zwyczajnie zapewniają więcej zabawy (wspólnej też, vide naprawa czy leczenie) :wink:

sobol 29-12-2005 14:09

Medale i ribbony

no dobra moze i zapewniaja ale zaczyna sie kombinowanie jak w socomie rankup

wrog 29-12-2005 14:38

Medale i ribbony

Jeśli ktoś nabija sobie tylko te dwa medale, to ja akurat nie widzę problemu. One są nie do zdobycia normalnie.

Rudy_PL 29-12-2005 14:40

Medale i ribbony

Cytat:

Napisał wrog
Sam się wkurzałem, bo brakowało mi zawsze jednego kolesia do tego medalu za 4 magazynkiem assaulta.

wczoraj do 3 rano chcialem zdobyc ten medal i prawie zawsze brakowalo mi 1 goscia ;/
stracilem sporo p. i myslalem ze mnie szlak srafi :evil: ale dalem se spokoj i pomyslalem ze go zdobede jak mi bedzie potrzebny bo jeszcze mam medali na 2 rangi :D

Hosen 11-01-2006 12:46

Medale i ribbony

toz to same teorie spiskowe!

ja tu uczciwie, jeden medal, nawet nie wiem skad;) i jakis tam gibon, a tu takie przekrety...

pozdrowiony

Rudy_PL 11-01-2006 13:20

Medale i ribbony

Cytat:

Napisał Hosen
toz to same teorie spiskowe!

polowe medali mam zdobyte na R^ a polowe sam zdobykem ;D

Hosen 12-01-2006 19:14

Medale i ribbony

a ja nie kumam tego. mam sierzanta, gram, wychodze, nagle patrze, zdegradowali mnie do starszego szeregowego (czy jaos tak) i pisza: do nast. rangi potrzeba ci: 0 medali, 0 czegostam i 0 czegos tam. o **** tu chodzi?

Yacolek 12-01-2006 19:21

Medale i ribbony

Serwer sie psuje ... Ja tak czesto mam... Nawet mi na pierwsza range wrzuca ... Hamstwo ! :P

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.