Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Walę Tynki 2K8 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=2310)

Gawlick 12-02-2008 23:30

Walę Tynki 2K8

Rodacy, nadchodzi swięto zmar.... zakochanych więc zakładam temat gdzie możecie się pochwalić co kupiliście lub kupicie swojej sympatyji. (Nie żebym sam wyszedł z takim super pomysłem, ot wszedzie o tym pisza, to tu tez trzeba żeby forum się rozkręcał)

neo_angin 12-02-2008 23:42

Odp: Walę Tynki 2K8

ja to moge ewenutalnie pada do swojej ukochanej czarnej cud maszynki kupić :D

wrog 12-02-2008 23:59

Gawlick, co swojej Lancii kupujesz? :D

neo_angin 13-02-2008 00:01

pewnie pełny baczek VPower :D albo innej vervy :d

Gawlick 13-02-2008 00:04

No ja swojej kupuje 3 rzeczy. Klapkę wlewu paliwa, osłonę przegubu i swozeń na lewą stronę. Cały koszt prezentów to ok. 70 zł wiec nie zbiednieje hyhyhy :D
No może jeszczę buźiaka w nosek mojej Lucy dam :lol:
Chociaż fakt, jeszcze zaleje jakiegoś dieselka za 2 stówki na szelu :wink:

Foxter 13-02-2008 00:27

ja tez cos zalac musze bo na ostatniej bialej kresce jest... a nie lubie jazac na rezerwie :mrgreen: + jakis browar

no, a ze swoja ukochana zona doszlismy do wniosku, ze nic nie bedziemy sobie kupowali :D

brolly 13-02-2008 00:33

Ja teżmoże zaleje ale sobie :happy: Jakie macie pomysły na prezenty?

Foxter 13-02-2008 00:47

6-pak jakis powinien styknac

ULTRAVIOLET 13-02-2008 01:00

Ja czekam na swoją sympatię, jutro zapewne ją poznam, będziemy razem spać, jeść, bawić się do białego rana...

sobol 13-02-2008 01:15

a ja mam ********** na leydis musze isc :evil:

szuja 13-02-2008 01:38

gawlick, 14 lutego to swieto tynkarzy a nie zakochanych :P :lol: ...
pomyslu na prezent jeszcze nie mam...jak narazie z druga polowka wciaz sie lepiej poznajemy, ale kto wie, drugi pad to neizly pomysl (helpline wkrecic i ebdzie jeszcze za darmo, heh) ;)...

above89 13-02-2008 01:48

Bidny sobol...musisz isc na filma:P Pewnie ostatnie rzedy pozajmowane w jednym celu...Raz byłem w kinie na Szklanej Pulapce 4 i przyszla tak napalona para ze sie grzmocili w ostatnim rzedzie jako ze bylo pusto i glośno nikt sie nie kapnął :D Takim to dobrze tylko szkoda tych 16 zł x2 na bilet.. mogli isc w krzaki no cóż.

A ja dla swojej sympati hm... sprzedaje ją w chuy :D Chyba sie cieszy :)

Klaudek 13-02-2008 07:31

A ja mojej sympatii (kobiecie) daje takie prezenty może nie romantyczne ale przydatne.

Zapisałem Ją na prawo jazdy + kupiłem nokie E50 i gps navibe by się nie zgubiła :) może jeszcze kupię taką poduszkę w kształcie serca ale może to trochę kiczowate. Muszę uważać bo na kicz jest uczulona ;)
Właśnie chciała iść na Lejdis ale się wywinąłem :) Tak trochę śmiesznie bo 15-tego mają przywieść telewizor plazmowy z MM i obydwoje się już doczekać nie umiemy no to powiedziałem, że dzwoniłem do MM i jak będą mieć czas to 14-go przywiozą :) Łykła:)

Jeszcze jedno mam taki problem może ktoś pomoże. ONA CHCE PS3 :evil:. Chciała ostatnio wii kupiłem nie gra na tym :evil:. Za to moja mama gra na wii tylko w luxora, te kury co się do nich strzela i yanga w nic więcej :evil:. Za tysiąc zł w luxora nieeee. :trup: Teraz zobaczyła motorstorma na ps3 i co ja mam jej powiedzieć ona to chce. A mnie ps3 jakoś odpycha. A cholera na samochód i notebooka zbieram :( i tak już od roku co miesiąc coś wypada :(

ULTRAVIOLET 13-02-2008 12:03

No i masz babo placek, nie chiałeś iść na LejDis to teraz musisz kupić PS3 :wink:

Powiedz jej że kupisz ale wersję 120GB bo jest najlepsza i najmniej awaryjna. No, a że takowej w sklepach nie ma, jak to się mówi "shit happens" :P

Z drugiej strony PS3 to przecież dobra konsola, na pewno byłbyś z niej zadowolony. Zawsze możesz sprzedać witka (choć ja osobiście zagrałbym w kilka tytułów na Wii, więc bym nie sprzedawał), jeżeli prawie nikt w to nie gra, albo kupić PS3 na świeta wtedy na pewno spadnie cena w okolice 1000zł.

fragipl 13-02-2008 22:47

Ja mojej monisi kupuje takiego wielkiego misia, czekoladki i love milka noi oczywsicie buziaka dostanie odemnie

neo_angin 13-02-2008 23:11

Ja se jebne 0,2 Bolsa, ze 4 żubry i też będzie zajebiście :d

Foxter 13-02-2008 23:23

Cytat:

Napisał Halment
Ja mojej monisi kupuje takiego wielkiego misia, czekoladki i love milka noi oczywsicie buziaka dostanie odemnie

czyli malo oryginalny jestes... dajesz to co wszyscy. :rolleyes:

Klaudek 13-02-2008 23:52

Cytat:

Napisał Foxter
Cytat:

Napisał Halment

czyli malo oryginalny jestes... dajesz to co wszyscy. :rolleyes:

Bo kobiety lubią takie rzeczy no chyba oprócz mojej, ale to dla mnie plus. Ona woli jakiś sprzęt RTV, konsolę, lub nawet grę na konsolę. Nie mówiąc o kupowaniu co 6 miesięcy nowej komórki.

Hosen 14-02-2008 01:24

Jaja se z nas robisz albo jesteś abstynentem i nie masz co z hajsem robić to wydajesz na babe, która rzuci Cię dla rozwiedzionego typa z dzieckiem co ma wille w Pruszkowie i bedziesz płakał opisami na GG. Żart (albo i nie;).

Klaudek 14-02-2008 01:39

:) Już długo razem jesteśmy i tak zostanie. Mieszkamy razem od trzech lat. A czy na babę wydaję ? Nie całkiem ja też mam z tego korzyści ;)
A co do mojej abstynencji to tak nie piję w ogóle alkoholu.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:48.