Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Co fajnego dzisiaj kupiłeś? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8312)

kroolik37 06-02-2012 22:59

Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

po pierwsze staruchu z umysłem bączka pracuję i zarabiam jakieś tam pieniążki, ale nie jestem aż tak upośledzony, żeby płacić za sprzęt audio ponad 20 tyś zł ( no chyba, że w przyszłości za mak buka ). po drugie, to kroliki mają jakiś lepszy słuch, czy jak?! wtf.

sobole sobole sa analfabetole :olo:

sobol 06-02-2012 23:09

No kroliki maja dobry sluch ale jak widac sa tez i kalekie kruliki pewno dla tego przez "u"
Krulik krulik kaleka co sluchu nie ma w dodatku siusiumajtek

kbrs 06-02-2012 23:15

idzcie sie dziewczyny drapac gdzie indziej co :f

wrog 06-02-2012 23:17

Dajta se spokój, ok? Ja podobnie jak Króliczek w życiu nie dałbym więcej niż 1000-2000zł za kino domowe, czy głośniki. Ba, ja korzystam z głośników wbudowanych w TV i mi to wystarcza.

sapinPL 06-02-2012 23:40

Cytat:

Napisał sobol (Post 226395)
Nie mam pojecia ale pare zlotych wydalem :)
Kiedys tez sie jaralem sony i zbieralem klocki tylko tej firmy ale sie z tego wyleczylem teraz jak sony to tylko TV :)

chyba srednio sie wyleczyles bo tv robi tez hujowe...
zreszta ciezko sie dziwic skoro bierze matryce od jeszcze hujowszego samsunga, no ale czego oczekiwac od firmy, ktora poczatkowo produkowala cukier...

kbrs 07-02-2012 00:02

jak mnie smiesza te wszystkie 'experckie' opinie ze cos jest chvjowe, slabe, nie da sie na nim ogladac/sluchac itd. itp. czy np. 'nie ma dobrych sluchawek ponizej 200zl' : D

sobol 07-02-2012 00:03

Cytat:

Napisał sapinPL (Post 226413)
chyba srednio sie wyleczyles bo tv robi tez hujowe...
zreszta ciezko sie dziwic skoro bierze matryce od jeszcze hujowszego samsunga, no ale czego oczekiwac od firmy, ktora poczatkowo produkowala cukier...

co masz do zarzucenia serii "W5500" ?
jak narazie byl to najlepszy model jaki posiadalem nie liczac vegi ktora do dziś świeci

chrono87 07-02-2012 00:04

A pamietacie Infidela co chyba za 20 tys zł kupił audio a potem okazało się ze to stereo.?. Wole 5.1 krolika do filmów i gier i słuchawki za kilka stow do muzyki niż tak wyrzucać pieniądze.

sobol 07-02-2012 00:07

ze sluchem krulika to bym wybral cos takiego http://allegro.pl/kolumny-creative-a...094416999.html i ile kasy zostaje
a dla bardziej wymagajacych http://allegro.pl/wharfedale-hcp-cza...079400139.html

Malebolge PL 07-02-2012 01:51

Mr krulik siem zapienił:D ale żeby minusować
nie bój żaby, mam podobny:rofl:zestaw
a co do Sony to sory ale miałem rację że po 89 roku to było coś, ojciec takiego 32 calowego kineskopa z dojtszlandu przywiózł pociągiem, we dwóch musieli go nieść. Do tej pory robi za eksponat w piwnicy i nawet odbiera.
tylko tamten karton był dużo większy od tego zestawu...
spokojnie na pokój z kuchnią by wyszło

zimzvm 07-02-2012 09:37

a ja kupiłem wczoraj SoulCalibur 5. za kvrwa 249 w Empiku. czy ich poyebauo z tymi cenami ? w Saturnie za 239. a że miałem kartę podarunkową Empiku, to wolałem te 10zł dołożyć niż wydawać ze swojej gotówki całą kwotę : /

na szczęście jest to gra, w którą będę grał już raczej do końca tej generacji konsol, więc nie było mi aż tak bardzo szkoda wydania 'kasy'.

mataman 07-02-2012 11:10

Zim z amazona bys miał za 190zl, kurierem w dwa dni. Sie uczepileś tego empiku.

Królik zapraszam do mnie zobaczymy czy nie usłyszysz różnicy :) To jest raczej na zasadzie czego uszy nie słyszą ......

Kino za 900zł nie może grać dobrze. Oczywiście można tez być jak wróg i być zadowolonym z głośników w tv :P Co z tego ze traci się polowe ekspiriensu z gry ;)

zimzvm 07-02-2012 12:15

Cytat:

Napisał mataman (Post 226460)
Zim z amazona bys miał za 190zl, kurierem w dwa dni. Sie uczepileś tego empiku.

190 to sama gra tam kosztuje, a gdzie przesyłka ? nie wspomnę o ekspresie, który jest drogi.
uczepiłem się, bo jak pisałem, nie musiałem wydawać żywej gotówki, tylko kasę zamrożoną na ich karcie upominkowej, którą mogę zrealizować tylko w ich salonie przecież.

mataman 07-02-2012 12:45

Przesyłka jest gratis przy zakupie powyżej 25 funtów czyli każdej nowej gry :) Amazon wysyła tylko DHL'em.

Snake 07-02-2012 12:50

W Empiku i tak jest drogo jak jasny ch.uj więc dobrze zrobił, że kasę z kart wydał na grę.
Ostatnio jak tam byłem rozejrzeć się za kilkoma książkami to uświadomiłem sobie jak mocno pizgają cenami w górę. Pójdzie się do takiego Arsenalu czy innej małej księgarni i jest lepsza cena zawsze. O grach to już nie mówię.

Ale swoją drogą nie dziwcie się, że SC V taki drogi. Podziękowania należy przesyłać do polskiego wydawcy.

kubek 07-02-2012 14:44

Cytat:

Napisał chrono87 (Post 226418)
A pamietacie Infidela co chyba za 20 tys zł kupił audio a potem okazało się ze to stereo.?. Wole 5.1 krolika do filmów i gier i słuchawki za kilka stow do muzyki niż tak wyrzucać pieniądze.

No ja kurvva z tym gościem nie wytrzymam :olo:

Foxter 07-02-2012 19:45

http://img.tapatalk.com/5307d61a-6315-6594.jpg

Smoczy Tron - 57,79. Drogo cosik... jak na makulaturę zwłaszcza, ze za tego Tolkiena w tle dałem 30zł :P

chrono87 07-02-2012 21:13

Cytat:

Napisał kubek (Post 226478)
No ja kurvva z tym gościem nie wytrzymam :olo:

Pisz co cię trapi kubus ?
Powiedz mi ze mając 20 tys. zł na sprzęt kupilbys stereo, jakbys tam nie kochal muzyki. Podejrzewam, ze infidel podobnie jak większość z nas grał też na swoich konsolach i oglądał filmy. To można spokojnie pogodzic za ta sume. Rozumiem ze jesteś też expertem jeśli chodzi o dźwiek, ale ludzie ze swoimi glosniczkami z tv cię nie drażnią.

kubek 07-02-2012 21:29

No spoko, tyle że każdy audiofil ci powie, że za taką kasę to tylko stereo :) Jak ktoś chce słuchać muzyki w dobrej jakości to nie bawi się w 5.1. Dlatego osobiście jakbym miał tyle hajsu na wywalenie to wziąłbym porządne stereo do muzyki i ew. dodatkowo "tańsze" kino domowe 5.1 do filmów i dobre słuchawki do gry ;)

rafal198011 07-02-2012 21:38

A ja juz dosc dawno temu kupilem sobie cos takiego i wcale nie narzekam i nie uwazam zeby cena byla wyznacznikiem co jest dobre a co jest ujowe .
http://www.okazje.info.pl/okazja/spr...g-hx806pe.html
Faktem jest ze przydalo by sie cos lepszego tak za 15 tysi co by sie szlo pochwalic ale przeciez sprzet kupuje sie dla siebie w miare mozliwosi finansowych a nie zeby zaszpanowac :D

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:39.