Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Underground (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Granie online na serwerach USA (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=166)

wrog 27-02-2005 14:38

Granie online na serwerach USA

"Yes, I know all about it. You need to use a utility called 'PS2 Machine ID Changer' released by Paradox. Thats how I can play on US servers, my PS2's ID has been changed, so I don't get a region error. Add me to MSN if you want this utility.

BTW: You burn it to CD, so you will need some way to 'boot' the disc, either by modchip or Swap Method."

"Its on my HD if you want it m8. Its only a few hundred Kb in size, so takes seconds to send it.
Ive also got a list with the formula req'd to change your ID, since you only need to change a few digits, the rest are universal."

Devilku czy moglbys sie do tego ustosunkowac?

Devil_2k 27-02-2005 19:20

Tzn. o co Ci chodzi ? LoL - nie wiedziałem, że jak zmieni się ID konsoli to jet wykrywana jako NTSC :D

_Yulaw 27-02-2005 19:37

Czyli ze z tego wynika ze mozna jakims tam programem zmienic tak ID, aby grac z amerykancami?? To jak to jest prawda to moze se niedlugo pogramy w Winning Eleven Live Wire z japan plejers:D:D

Devil jak nie wiedziales to sie dowiedz i opisz o so chosi, no bo wlasnie skad PS2 wie ze sie ma polaczyc w sokomie z tym europejskim?

keyzee 27-02-2005 20:33

i wszystko na głowie Devila:)
swoją drogą to chętnie bym pograł w Winning Eleven.Może ktoś wyjaśni mi na czym polega ta zmiana nr konsoli.Bo jak patchuje sie gre to nr gry się zmienia a jak konsoli zmienić?

MJ DwaTrzy 27-02-2005 22:24

to bedzie mozna pozniej nowe mapy na HDD do Socoma sciagnac ? Albo trzeba miec wesje NTSC?

wrog 27-02-2005 22:43

No devil ty jestes specem od ug, moglbys poszukac cos wiecej na ten temat bo nie wiem czy mam inwestowac w US PS2 czy da sie to zrobic troche taniej.

MJ co do mapek to nawet jak to wszystko zadziala i zobaczy HDD to nic nie da. Na HDD z netu sciaga sie tylko kod, ktory odblokowuje mozliwosc zainstalowania mapek. Zeby je zainstalowac potrzeba plyty z US Playstation2 Official Magazine :/ W tym miesiacu na plycie sa wszystkie 3 nowe mapy + odkryte skiny postaci.

Gaw 27-02-2005 23:30

ale ta płyta pewnie gdzieś bo bedzie do dow...... a nie, bez piractwa ale każdy wie o co lata

Devil_2k 01-03-2005 17:46

Żeby pograć na serwerach amerykańskich trzeba mieć wersję NTSC gry - Yulaw to do Ciebie

Co do zmieniania numerów - sony wymyśliło bananowanie konsol , które grają z 'pirackich' id płyt. Aby sobie konsolkę odbanować należało zmienić id maszyny. Teraz się okazuje, ze wraz ze zmianą ID można też zmienić wykrywanie dnas region....Tylko jeszcze trzeba znać Id innego regionu..poszukam i dam :P

MJ DwaTrzy 01-03-2005 18:51

Cytat:

Napisał Gaw
ale ta płyta pewnie gdzieś bo bedzie do dow...... a nie, bez piractwa ale każdy wie o co lata

mozesz kupic na www.ebay.com

zakladaja ze :

-mam demo z nowymi mapami socoma 2
-socom 2 NTSC
-HDD w konsoli
-ID zmienione (tylko na jakie ? )

czy wtedy bede mogl grac na serverach amerykanskich w nowe mapki??

_Yulaw 01-03-2005 19:42

Cytat:

Napisał Devil_2k5
?eby pogra? na serwerach ameryka?skich trzeba mie? wersj? NTSC gry - Yulaw to do Ciebie

LOL, ale problem w dzisiejszych czasach:P
Cytat:

Napisał Devil_2k5

Co do zmieniania numerów - sony wymy?li?o bananowanie konsol , które graj? z 'pirackich' id p?yt. Aby sobie konsolk? odbanowa? nale?a?o zmieni? id maszyny. Teraz si? okazuje, ze wraz ze zmian? ID mo?na te? zmieni? wykrywanie dnas region....Tylko jeszcze trzeba zna? Id innego regionu..poszukam i dam :P

LOL pierwszy raz slysze ze Sony banuje konsole i trza zmieniac id aby odbanowac?? Przeciez dokladnie tak jest chyba z Xboxem, a na PS2 wydaje mnie sie ze czegos takiego nima (nieznam sie?)

Ja chce wininga online ;[

wrog 01-03-2005 19:49

Cytat:

Napisał MJ DwaTrzy
zakladajac ze :

-mam demo z nowymi mapami socoma 2
-socom 2 NTSC
-HDD w konsoli
-ID zmienione (tylko na jakie ? )

czy wtedy bede mogl grac na serverach amerykanskich w nowe mapki??

Na 99% tak. Ma ktos juz lepsze info o tym progu do zmiany ID?

wrog 01-03-2005 19:57

http://forums.psxforum.com/viewtopic...6eac87ff096f38

http://www.ps2ownz.com/modules.php?s...name=Downloads

Czas zaczac zabawe?

Znalazlem info jak nalezy zmienic ID. Ma ktos juz ten program?

"PAL to NTSC (US) Machine ID

Machine.18 D2 11 01 XX XX 39 01

Link ID...07 19 00 1A XX XX 34 20

*XX= your own default ID*" czyli XX XX nie ruszasz.

Devil_2k 02-03-2005 18:24

Yuleq - sam mam s2 ntsc :lol:

MJ DwaTrzy 02-03-2005 18:59

Cytat:

Napisał wrog
Czas zaczac zabawe?

Znalazlem info jak nalezy zmienic ID. Ma ktos juz ten program?

"PAL to NTSC (US) Machine ID

Machine.18 D2 11 01 XX XX 39 01

Link ID...07 19 00 1A XX XX 34 20

*XX= your own default ID*" czyli XX XX nie ruszasz.

a wiesz jak to pozniej spowrotem zmienic ??

wrog 02-03-2005 19:07

Zapisujesz to co masz teraz i ewentualnie powracasz do starych IDkow. Z tego co wyczytalem to ID Changer nie dziala z konsolami od V9 w gore, ale nie wiem na ile ta informacja jest aktualna.

Devil_2k 02-03-2005 19:16

Dziwne :| Może nie działa z pstwo :| Na ps2ownz kiedyś wyczytałem, że wyszła wersja, która działa ze wszystkimi konsolami. BTW - id changer zapisuje na karcie pamięci po każdym zmienieniu po przednie id konsoli ;-)

wrog 02-03-2005 19:34

Jak mozesz to wyszukaj mi ta wersje szefie.

MJ DwaTrzy 02-03-2005 22:28

oki pogram do zmiany ID znaleziony.Potrzebny mi teraz tylko somoc 2 NTSC zeby sprawdzic czy wszystko dziala.Kupie chyba w ebay ale to troche potrw,bo aukcja konczy sie dopiero za 2 dni + okolo 3-4 dni przysylak.

tak to wyglad : kliknij by zobaczyc :)

Devil_2k 07-03-2005 20:49

MJ- masz tą syfną wersję , na ps2nfo była taka 'ładna'

(BTW- od kiedy Snake ma tu moda ? )

snakemaycry 07-03-2005 21:16

Cytat:

Napisał Devil_2k5
(BTW- od kiedy Snake ma tu moda ? )

Od wczoraj :P Spoko znajde czas to mi zabiorą moda :D

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:20.