Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox 360 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Xbox Live Arcade - Temat Ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1132)

wrog 18-08-2006 22:15

Xbox Live Arcade - Temat Ogólny

Jak zapatrujesz się na odświeżone klasyki na next-genie? Jak dla mnie to Microsoft wiedział co robi. Sam chętnie zaglądam na XBLA żeby przypomnieć sobie stare gierki i "odpocząć" od normalnych xboxowych pozycji. Hexic, UNO czy Cloning Clyde to według mnie prawdziwe perełki.

Elite Zloty2 06-11-2006 00:45

Xbox Live Arcade

a najlepsze przed nami :) :wow: (senssable soccer,contra i mortal kombat-juz jest)-masz racje przy tych gierkach mozna sie troszke wyluzowac

Pingwin 11-11-2006 16:53

Xbox Live Arcade

i jeszcze geometry wars evolved :). Mogliby wprowadzić obniżki na starsze tytuły w arcade, ba, nawet oddać je za darmo po jakimś czasie :P

Elite Zloty2 12-11-2006 09:03

Xbox Live Arcade

zgadz sie....M$ powinien organizowac dosc czesto jakies turnieje(ja i tak bym w nie nie grał ale znam kilka chłopów co graja tylko w te tytuły) :)

dude0666 08-04-2008 16:40

Arkade Live

jakie gry arkade warto zakupic waszym zdaniem???
ostatnio kupilem Rez Hd (800 p):omg: bylo warto,gra wymiata swoim miodem z ekranu...!!!
czy ktos gral w pelna wersje:Lumines albo Pinbal??

Bender 08-04-2008 16:48

Odp: Arkade Live

Naprawdę warto kupić Puzzle Questa, z tym że licz na wydatek 1200 MSP. Mimo wszystko jest warta swojej ceny, tak rozbudowanej i wciągającej gry arcade nie widziałem. Sprawdź triala i śmiało łykaj, chyba, że nie gustujesz w tego typu grach (połączenie gry logicznej, rpg i Bóg wie czego jeszcze :) )

Jaro5412 08-04-2008 17:07

Odp: Arkade Live

Na 100 % Worms , warto też kupić kamerke Live Vision , bo wraz z nią dostajesz UNO. A jeżeli masz dobrą ekpię to gra wymiata.Polecam też Marathon. Gra zrobiona przez Bungie i choc nie grałem w nią dużo naprawde bardzo polecam.Swichball to kolejny tytuł warty polecenia. Świetna grafika i muzyka i dużoooooo abawy w turlanie kulki ;) .Jak coś sobie jeszcze przypomne to napiszę
pozdr

dude0666 10-04-2008 00:16

Odp: Xbox Live Arcade

czy ktos gra lub gral w Lumines,Pinbal Fx???
prosze o opinie na temat tych gierek...
dzieki

zrebak82 10-04-2008 00:28

w lumines nie gralem ale pinbal fx jest wysmienity przypominaja sie stare czasy biegania po salonach gier i ladowania kilogramy miedziakow by zagrac pare razy warto miec ta gierke teraz doszedl jeszcze jeden dodatkowy stol zajefajna zabawa polecam

Vartan 10-04-2008 10:53

mam obie gry...
lumines wymaga ogrania, na razie zrobilem te proste rzeczy... pozniej to juz rutyna...
Pinball FX nie odpalalem jeszcze... jakos nie moge sie przysiasc do tego.
obecnie Ikaruga i Mr. Driller Online

Troche ciezkie te arkadki sie ostatnio robia, a czasu mniej

elimiko 10-04-2008 21:09

Mr. Driller już na Szaraku łatwy nie był, na wyższych poziomach trudnosci wymagał sporych umiejętności i szybkiego operowania przycikami na padzie :) Dobrze że utrzymał poziom, mowie tu takze o achievementach.

TroniC 12-04-2008 02:51

Moje top 3 to REZ , UNO i P:FX... Czekam na Vigilante - jak sobie przypomnę ile w to grałem z kumplem na podzielonym ekranie!

Vartan 12-04-2008 03:28

w MR. Driller, moze to glupie, ale nie wiem jak uzywac ITEMow :D po 800 metrach powietrza brak i tych ciezszych skal bez straty air nie ruszam...
No, ale gralem w to 30 min. i nadal nie czytalem nic na forach ani FAQ w grze :)
Jak przeczytam, to dalej looz...
Do 700m. zawsze robie bez straty zycia, a pozniej ten problem. Schemat jest prosty, daje rade w sterowaniu... tylko musze przeczytac TEN FAQ :D
a achie sa ciezkie obecnie, gdy kazdy proboje wbic, gdyz wygranie 20 tagow z rzedu to nie jest prosta rzecz... poza tym gra ma problemy z Live

Zwirz 12-04-2008 11:19

Ja się zagrywam w Metal Slug 3 :D Przypominają mi się wakacje i co nudniejsze wieczory spędzone przy maszynie na złotówki z MS 3. Prócz tego zagrywam się w Brain Challenge, Undertow i Ikaruga (narazie demko, bo nie mam kasy na punkciki).

Brodacz 12-04-2008 17:59

Ja polecam Geometry Wars. Jak dla mnie najbardziej wkur*iająca gra na arcade ;) pozatym przyjemne jest Carcassone(czy jak to sie zwie) i Bomberman :)

wrog 12-04-2008 18:06

Boom Boom Rocket również jest całkiem przyjemne - zwłaszcza jak ktoś lubi muzyczne gierki.

crazzie 12-04-2008 20:12

wrogu, jest bardzo calkiem przyjemne, ale na hardzie trzeba juz niezle wywijac i nie byc nerwowym z natury bo moze sie to zle skonczyc ;)

Vartan 13-04-2008 01:21

a Luxor 2 wk...a... Nie czasem, ale tym, ze znaczka nie dostalem!

Slowik515 13-04-2008 19:57

Dla mnie Geometric Wars wymiata, ale wymaga cierpliwości i jest od pewnego momentu niezrównoważona. Ale mimo to grałem i gram w niego więcej niż w większość "normalnych" tytułów, bo po prostu wciąga i odmóżdża.

Zeratul 15-04-2008 18:01

IMO najlepsze gry na Arcade
Assault Heroes
Boom Boom Rocket
Doom
Geometry Wars
Heavy Weapon
Carcassonne
Catan
Chessmaster Live
Hardwood Backgammon
UNO
Prince of Persia Classic
Brain Challenge
Hexic HD
Lumines Live!
Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
Zuma
Rez HD
Sensible World of Soccer
Worms

Dobre
Aegis Wing
Bomberman Live
Feeding Frenzy
Pac-Man
Jetpac Refuelled
Metal Slug 3
Ultimate Mortal Kombat 3
Castlevania: Symphony of the Night
Novadrome
Golden Axe
Contra
Hardwood Hearts

Nie polecam
Arkadian Warriors
Battlestar Galactica
TotemBall
Undertow
Yaris
Rush 'n Attack
Root Beer Tapper
Joust

To moje subiektywne zdanie

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:21.