Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox 360 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Xbox 360 - Temat Ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1482)

crazzie 13-12-2007 00:50

Odp: Xbox 360 - temat ogólny

Cytat:

Napisał HalVa
Nikt mi chyba nie odpowie nic na temat tych piep****ych akumulatorków.

napisalem ci co sadze na ten temat, wzorami to wiesz, mozesz teoretyzowac ;)

HalVa 13-12-2007 11:02

To chyba za mały prąd jest, ładuje już 36h+, dalej siedzą w ładowarce i dalej nie doładowane...

above89 13-12-2007 17:00

Kupiłes jakies badziewne wiec sie nie dziw.... Pewno od ruskich na bazarze :D

crazzie 13-12-2007 17:32

kup jakas konkretna ladowarke a nie nonejma, ja swoje laduje 3 godziny i sa pelne

above89 13-12-2007 17:55

Ja mam jakas z media markt i ładuje w nie całe 2h 4 akumulatory o pojemnosci 2400Ni-MH a chodza dobre 4 dni non stop nawet dluzej :)

HalVa 13-12-2007 19:46

Cytat:

Napisał above89
Kupiłes jakies badziewne wiec sie nie dziw.... Pewno od ruskich na bazarze :D

No tak, nie wiedziałem że Energizer Advanced 2500 mAh to badziewie, w dodatku bezpośrednio od przedstawiciela handlowego. :lol:

Nowa ładowarka to jest wyjście :)

Sokoov 14-12-2007 15:48

Mam takie pytanko co do płatności kartą. Chcę udostępnić tą płatność, wchodzę w formularz, wszystko wypełnia poprawnie i wyskakuje mi błąd że kod pocztowy dla mojego miasta jest niepoprawny. Wie ktoś może o co chodzi? Mam kartę Visa Electron

wrog 14-12-2007 16:14

Miasto i kod kraju rejestracji podajesz.

Sokoov 14-12-2007 17:13

Czyli pisze London i kod pocztowy stamtąd, a nie Bydgoszcz?

sobol 14-12-2007 20:30

YES

peteroz 15-12-2007 15:46

Ludzie potrzebuje pomocy...Nie wiecie czy w którymś z warszawskich MM sprzedają jeszcze Xboxy w tej promocji ? (Xbox premium+ GoW+ Crackdown+pad)

Jaro5412 15-12-2007 16:59

Siemka , opisze krótką historyjke.Byłem wczoraj kupić 360-tke w wersji Elite , pojechałem do sklepu Robson na Warszawskim bemowie ( sklep w którym jestem stałym klientem , kupiłem tam 3 konsole i przez ponad 3 lata kupowałem wszystkie gry ) , w sklepie była tylko jedna " elitka " za 1749 PLN.Kupiłem ją , jak się w domu okazało w zestawie brakuje pada i konsola była wczesniej włączana. Nawet save-y były z Forzy na dysku.Kiedy do nich zadzwoniłem dziś rano powiedzieli mi że konsola była wcześniej włączona bo pełniła funkcje demonstracyjną w sklepie i była pokazywana klientom.Kiedy do nich pojechałem , pracownik sklepu po rozmowie telefonicznej z szefem powiedział że mogą mi oddać 50 zł. To nie jest żadna literówka , ani nie macie problemów z oczami , powiedzieli że mogą mi opuścić 50 zl.Ja jako człowiek spokojny i opanowany zacząłem sie powoli wk....ać i to mocno. Troche innym tonem przemówiłem do nich i pieniądze oddali , nie 50 zł , ale całe 1749 PLN.Tak się traktuje klienta który wydał przez ponad trzy lata u nich sumę równą dobrmu samochodowi.Ci co mnie znają na Live widzą ile wydaje na gry a Xo , a jeszcze w domu jest PS2 i półka załadowana grami na tą konsole , same orginały.Kilka telefonów i okazało się że ciężko będze znalezć dziś konsole , nawet w Media Markt nie mieli. Postanowiłem zajrzeć poraz pierwszy do Ultimy. Nigdy nic tam nie kupiłem ani tam nawet nie byłem.Kosole mieli , 50 zł droższą , ale za to dostałem koszulke i trzy gry za łączną cene 1799 PLN , dodatkowo za zakup za nad 700 zł dostałem dożywotni rabat 5% na gry i akcesoria.Oto przykład jak łatwo stracić i zyskać dobrego klijenta.

wrog 15-12-2007 17:39

Dziwiłem się zawsze jak zachwalałeś Robsona, bo ja tam kupiłem raz i już nigdy więcej nie popełniłem tego błędu. Po pierwsze nie lubię jak ktoś próbuje mnie łatwo w wała zrobić, po drugie kłamcom swoich pieniędzy dawać nie będę. Ultima ma swoje wady, ale przynajmniej podchodzą do swojej roboty w miarę profesjonalnie. Szkoda, że od czasu połączenia z zakupy.com kupowanie na miejscu w sklepie to porażka (wcześniej mieli w jednym miejscu sklep i magazyn). Czekanie półtora tygodnia aż łaskawie grę do punktu na Chłodną sprowadzą mnie też wkurwiło i sobie darowałem. Jednak plusy przeważają nad minusami :)

Jaro5412 15-12-2007 17:52

To prawda zachwalałem Robsona bo mnie nigdy nic takiego z ich strony nie sięgneło , jednak po tym wydarzeniu podziękowałem za kilkuletnią współprace.Jak kiedyś jakiejś gry nie będe mógł znalezć , a będzie w Robsonie to tam pojade :P :wink: , ale przestał to być już " mój " sklep.

above89 15-12-2007 19:48

Wie ktos czy mozna jeszcze gdzies dorwac x360 arcade ?
Jesli tak to czy była by mozliwosc ze osobnik by kupił wysłał do mnie a ja mu oczywiscie zapłace z lekkim bonusem w postaci tak sadze 50 zł ?
Bo kuwa nie dam tysiaka (999zł) jak w empikach ludzie kupili za 800 :///

Dafit7 15-12-2007 20:09

Nie wiem jak tam w Warszawce, ale w Poznaniu leżą całe sterty Xboxa 360 Premium + GoW + Cracdown + drugi pad :D I z tego co zauważyłem to na opakowaniach - kartonach Xboxa jest napisane coś takiego - Including Viva Pinata and Forza Motorsport 2. Czyli można się w środku spodziewać jeszcze Viva Pinata i Forzy 2:D

peteroz 15-12-2007 21:36

Cytat:

Napisał Dafit7
Nie wiem jak tam w Warszawce, ale w Poznaniu leżą całe sterty Xboxa 360 Premium + GoW + Cracdown + drugi pad :D I z tego co zauważyłem to na opakowaniach - kartonach Xboxa jest napisane coś takiego - Including Viva Pinata and Forza Motorsport 2. Czyli można się w środku spodziewać jeszcze Viva Pinata i Forzy 2:D

A czy to jest napewno ten zestaw z gratisowym padem ? Bo skoro na pudelku napisane jest ze z Viva Pinata i Forza 2 to moze tylko z tymi grami bez Gears of War i Crackdown ?

Dafit7 15-12-2007 23:55

cały zestawik:D łącznie z padem, crackdownem, GoW, no i na kartoniku nadrukowane, że w środku Viva Pinata i Forza :D Jakby jednak się okazało, że nie ma to nie moja wina :eek:zresztą przed zakupem wystarczy rzucić okiem na karton z każdej strony i zobaczyć czy są obrazki Forzy i Viva Pinata. Nawet bez Forzy i Viva Pinata, to to jest świetny zestaw za rewelacyjną cenę:D 1400zł za premiuma,Gow, Crackdown i pada. to wychodzi, że sam premium kosztuje mniej więcej 1000zł :hurra:

Ps. jest to karton z nadrukowanymi obrazkiami VP i Forza, a pad i Gow i Crackdown są przylepione do karkotnu, jakś taśmą, wstęgą itp. Żeby juznie było pytań. Mówie to co widziałem w Poznaniu w MM w King Crossie :happy:

Brodacz 16-12-2007 11:15

Cytat:

Napisał above89
Wie ktos czy mozna jeszcze gdzies dorwac x360 arcade ?

To sugerujesz ze w empikach juz wyprzedali wszystkie Arcade? :eek: To chyba moj kumpel obejdzie sie smakiem :P

Sokoov 16-12-2007 13:42

Ja jeszcze jedno pytanko co do płatności kartą. Udostępniłem na koncie EU tą płatności i wszystko ok, mogę już robić zakupy. Chciałem również na koncie USA zrobić to samo, ale nie moge. Pod koniec wyskakuje mi wiadomość: "Nie można autoryzować wybranej opcji płatności Wybierz inną opcję płatności lub dodaj nową."O co chodzi? Nie mogę użyć tej samej karty na dwóch kontach? Dopiero potem zorientowałem się, że amerykańcy mają tańsze punkty i chciałem trochę zaoszczędzić :twisted:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:29.