Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Mobile/Komórki/Tablety (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Tablety warte polecenia (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=16122)

AlchemikMaga 26-09-2013 15:34

Tablety warte polecenia

Witam, poszukuję dla siebie odpowiedniego tabletu, z którego mógłbym korzystać w domu. Mam na myśli przeglądanie stron, oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy korzystanie ze skypa :) Chciałbym zmieścić się w przedziale cenowym 400-500 zł, choć wiem, że ciężko będzie znaleźć coś naprawdę dobrego. Znacie może jakiś sprzęt godny polecenia ?

solidnys 09-10-2013 23:55

Odp: Tablety warte polecenia

słuchajcie chce zainwestować w nawigacje samochodową, ale zastanawiam się, czy nie lepiej było by kupić tablet i na niego kupić jakiegoś Sygica/automape czy inną nawigacje. Co o tym sądzicie? Jak jest z GPSem(jakość sygnału, czas łapania fixa)?

chrono87 10-10-2013 00:22

Będzie dobrze. Ja używam automapy i działa bez zarzutu.
Akurat niedawno nagralem filmik jak jechałem automapa działała w tle , mogłem sobie robić co chce nawet jakąś tam gierkę odpaliłem i navi w ogóle nie gubi sygnału ani nic z tych rzeczy. Mam też Nexusa 7 i tak samo. W sumie tablety to duże smartfony więc powinno być tak samo.

solidnys 10-10-2013 23:41

ok, fajnie, a jak w tabletach do 600zł? jakieś propozycje co do ceny/jakość?

chrono87 11-10-2013 00:07

Cytat:

Napisał solidnys (Post 279488)
ok, fajnie, a jak w tabletach do 600zł? jakieś propozycje co do ceny/jakość?

Nie wiem, może używany nexus 7 ? ;) Jeszcze długo będzie miał wsparcie aktualizacjami. Te tablety to i tak w połowie domów leżą i zbierają kurz, więc na pewno można wyrwać coś w idealnym stanie w tej cenie na allegro. No nic nowego do 600 zł ci nie polecę, może na Android.com.pl zapytaj o jakieś modele.

zimzvm 11-10-2013 08:44

Szukaj na tablicy. Parę miesięcy temu już za 400-500 widziałem parę sztuk.

AlchemikMaga 25-10-2013 22:27

Kupiłem sobie za 499 zł tablet Globo GL8000. Znalazłem go na allegro. Specyfikację ma bardzo dobrą. Cena jest odpowiednia jak za taki sprzęcik. Szkoda tylko, że nie ma 3G, ani możliwości korzystania z karty SIM, ale nie będę narzekał. Sprzęt chodzi tak jak opisują producenci. Jestem zadowolony :dance:

crazzie 26-10-2013 02:28

Co polecacie 10" na ten moment? Interesuja mnie tablety z przedzialow cenowych do 1000 i do 1500 pln

mataman 26-10-2013 02:39

iPad 3 http://allegro.pl/urzadzenia-apple-1...erTypeBuyNow=1

crazzie 26-10-2013 03:16

To nie dla mnie, ja mam ipad i jest mega jesli chodzi o plynnosc i szybkosc dzialania, raczej potrzebowalbym cos z androidem jako bardziej otwartym systemem, glownie jako przegladarka zdjec, plikow doc pdf i netu

zimzvm 26-10-2013 08:17

Tablety warte polecenia

Nie wiem, czy na rynku jest coś godnego polecenia. Patrz w stronę Sony, Asusa i może Samsunga. Reszta to już chyba tylko chińszczyzna.

Klipan 26-11-2013 22:26

Cytat:

Napisał AlchemikMaga (Post 280681)
Kupiłem sobie za 499 zł tablet Globo GL8000. Znalazłem go na allegro. Specyfikację ma bardzo dobrą. Cena jest odpowiednia jak za taki sprzęcik. Szkoda tylko, że nie ma 3G, ani możliwości korzystania z karty SIM, ale nie będę narzekał. Sprzęt chodzi tak jak opisują producenci. Jestem zadowolony :dance:

Również kupiłem ten tablet i jestem zadowolony. Zgodzę się z Tobą, że brakuje mu 3G, ale mam dostęp do WIFI 24h/dobę więc nie mam z tym problemu :) Jedynym problemem jest to, że szybko pada mi bateria. 3 dni użytkowania i muszę go ładować, ale to chyba normalne :) :rofl:

igor8472 27-11-2013 00:19

Za taką cenę w co lepszych promo to można już prawie Galaxy Taba 2 wyrwać. Za 555 ostatnio był w NeoNecie czy czymś takim.

AlchemikMaga 28-12-2013 21:24

Cytat:

Napisał Klipan (Post 284364)
Również kupiłem ten tablet i jestem zadowolony. Zgodzę się z Tobą, że brakuje mu 3G, ale mam dostęp do WIFI 24h/dobę więc nie mam z tym problemu :) Jedynym problemem jest to, że szybko pada mi bateria. 3 dni użytkowania i muszę go ładować, ale to chyba normalne :) :rofl:

Siemka :)
Jak sprawdza Ci się tablet ? Ja jestem zadowolony:) Dokupiłem sobie klawiaturę i teraz mam przenośnego lapka :D Trochę już go mam i chwalę go sobie. Wypadł mi z rąk już z trzy razy i nadal działa xD Jeśli możesz to odpisz mi na wiadomość, jestem bardzo ciekawy czy Ty również jesteś zadowolony :) Czekam na informację :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.