Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Underground (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   HDLPatch 0.6 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=262)

InSiDe 24-04-2005 01:34

HDLPatch 0.6

. O drugiej w nocy naszego czasu Zer0-x przy współpracy CrazyC wypuścili nowego patcha do HDL/HDA o numerze 0.6.
. Pełnej listy możliwości nie będę zamieszczał, bo zawiera on w sobie wsytkie wydane dotychczas patche (noseek disc, 48bt support, szersze menu itp.) powiem tylk oodrobinę o nowych, rewolucyjnych zmianach.
. Pierwsza dotyczy trybów. Można je ustawiać bezpośrednio z samoeg hdl'a i to dla każdej gry z osobna. Zarówno mode to 3 (czyli zabicie procesu hdl'a po wystartowaniu gry) jak i jeden z trzech trybów korekcji daty (dla takich gier jak GTA:SA). Można też ustawić stary sposób radzenia sobie z dvd-9 (spłaszczone do dvd-5 o niestandardowym rozmiarze) jak i nowy (zwyczajnie zdumpowane) wykombinowany przez CrazyC.
. Jest też tryb Network Adapter który raz na zawsze załatwia problem nierozpoznawalnego NA. Po jego właczeniu mozna zagrać w każdą grę która nie sprawdza DNAS'u online. Dotyczy to także Socoma 1. Próba połączenia się z serwerem DNAS zwraca błąd 880/881 (PS2 hardware incompatibility) lub 401 (Invalid PS2 hardware).
. Teraz wreszcie skończy się zamieszanie z istniejącymi w sieci patchami. Jedyny niekompatybilny z tym jest patch z wkompilowanym źródłem ToxicOS 0.2.

. Sam patch jest do pobrania z ps2-scene.org gdzie chyba trzeba być zalogowanym. Do tego potrzebny Wam będzie jeszcze nieskompresowany elf samego HDL'a o którego może być trudno. Na Exploitstation jest już spreparowany z nowego Patcha Hdl do pobrania.

. Naprawdę, Magiczną Noc dla undergroundu PS2 przespaliście Panowie.

. Ah, jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości. Kto jest Panem i Władcą? No kto?!? Kto opanuje jutro świat?!? To Pinky, to Pinky jest i Mózg, Mózg, Mózg, Mózg... :]]]]

Devil_2k 24-04-2005 10:17

HDLPatch 0.6

Mówisz, że jest nowy elf :> ? No a faq do robienia iso jest w przygotowaniu (i będzie jeszcze minimum tydzień bo tak wtorek-środa mam....testy gimnazjalne :lol: )

InSiDe 24-04-2005 12:16

HDLPatch 0.6

. Nie minęły 2 godziny a już patch dorobił się dwóch poprawek (0.6b) :] Jak ktoś już sobie zrobił sam nowego elfka albo wziął z Exploitstation to czeka go poprawka. Obie dotyczą zgodności z trzecim trybem radzenia sobie z datami i czasem. Wszystko w celu poprawnego działa R&C:Arsenal

[size=9px][ Dodano: 25-04-2005, 18:09 ][/size]
. Pojawił się już nowy GUI dla tych, którym linia poleceń dos jest obca i ich przeraża. Paczka do pobrania: HDL_AIO 2.5.2

[size=9px][ Dodano: 25-04-2005, 18:33 ][/size]
. UWAGA!!!!
. Lepiej dla Was, żeby katalog w którym będzie dziewiczy hdl.elf był pusty! (tzn. żeby w tym katalogu był tylko elf na d którym program będzie pracować). Jeśli coś się nie powiedzie, przy usuwaniu tymczasowo stworzonych plików zostanie wykasowana CAŁA zawartość folderu.
. Ja w taki sposób straciłem cały stuff rzeczy do ps2 :/

[size=9px][ Dodano: 30-04-2005, 12:10 ][/size]
. I jest już trzecia popraweczka :] 0.6c. Z tego co dane było mi zrozumieć, poprawiona została kompatybilnośc z poprzednio ustawionymi mode (z innych patchów).
. W sumie, ciekawostka a nie żaden krytyk.

[size=9px][ Dodano: 02-05-2005, 21:31 ][/size]
. Czwarta 0.6d. Update dotyczy dzałania timemode 3 odpowiedzialnego za dokładne daty w saveach. W tym patchu jest też wkompilowany patch CrazyC umożliwiający odpalenie stawiającego opór do tej pory Soul Calibura II.

Devil_2k 20-06-2006 23:10

HDLPatch 0.6

Żeby nie było :

Cytat:

Napisał yacolek

(hdl 0,8)

Yacolek 21-06-2006 14:28

HDLPatch 0.6

potwierdzam, najnowszy Hdloaderek ;]]]] Na ps2hd forach az huczy od tego ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:15.