Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox One (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=108)
-   -   W co teraz grasz na Xbox One? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=18771)

igor8472 26-09-2014 10:29

W co teraz grasz na Xbox One?

Jako że podobne temaciki istnieją dla innych platform pozwoliłem go sobie i tu założyć. Wymieniajcie tytuły i chociaż krótki opisik, wrażenia itp.

Od kupna One wzbraniałem się wszystkimi członkami rok więc do ogrania mam tyle że ho ho. Na początek kilka oczywistych szlagierów i kilka mniej.

Forza 5
Kto grał w Forzę 2,3,4 może się spodziewać że szału raczej nie będzie i nie ma. Dalej to bardzo dobra 'sterylna' symulacja, w porównaniu z poprzednimi częściami to polona ewolucja ale zmieniać nie ma za bardzo co. Coraz lepsza grafika, detale itp. Na początku trochę zniesmaczył mnie jakiś 'dziwny' model jazdy w porównaniu do tego co znałem ale wczułem się szybko.

NFS Rivals
Niezła popierdółka na początek do której nie trzeba się za mocno angażować. W stosunku do X360 poprawione zauważalnie detale autek i otoczenia.

Max The Curse of Brotherhood
Technicznie bardzo dobrze wykonana platformówka z bardzo fajnym patentem na tworzenie sobie drogi przez otoczenie, na pewno bardzo ładna graficzka acz sama gra jest jakaś miałka i bez polotu.

Murdered
Obowiązkowa dla fanów przygodówek bo i do tego gatunku należy ją zaliczyć. Niezłe story ze sporą ilością kombinowania i dedukcji ale nie mam zamiaru psuć sobie zabawy i przejść ją bez guide'ów, najwyżej do calaczka zaliczę ją 2 razy. Graficznie to może uber szał nie jest alu tutaj być nie musi.

Warframe
Na deserek jeszcze jakieś MMO. Nie wiem jak opłacało im się wypuścić za free Taką grę. Bardzo ładna graficzka, coop do 4 osób, walka daje sporą satysfakcję i jest nieźle zbalansowana.

wrog 26-09-2014 10:35

Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Praktycznie tylko Destiny. Mimo wszystkich swoich wad tak wciąga, że na nic innego prawie czasu nie starcza. Kiedy udaje się wyrwać, włączam Forza Horizon 2.

vagrant3 26-09-2014 10:55

praktycznie tylko forza 5.

zbliżam się generalnie do końca, ale wcale mnie to nie cieszy. całe szczęście będzie fh2 w przyszłym tygodniu. później w oczekiwaniu na forzę 6 wezme się za gt6.

dr M 26-09-2014 11:24

ja teraz gram w forze 5 i gry z ea access

litwin 26-09-2014 13:29

w oczekiwaniu na FH2 i NBA2k15 - FIFA 15, czasami zaległy Tomb Raider

Asmadeusz 27-09-2014 16:22

FIFA 15, Tomb Raider , BF4

jasiopatryk 27-09-2014 16:50

Kinect Rivals - spodziewałem się szczerze powiedziawszy czegoś lepszego. Po gierce widzę, że raczej MS poważnie nie podszedł do tematu i po za Dance Central i innymi grami fitnesowymi nie widzę przyszłości dla tej kamerki. Szkoda bo ponoć włożyli sporo w to kasy, technicznie też dobrze wygląda, a gier nie ma. Straszny średnia. Dobrze, że chociaż tańszy niż reszta gier na Xbox One.

Forza Horizon 2 -odkąd odpaliłem tą grę to ciężko mi się od niej oderwać i mógłbym w nią grać godzinami. Gram, gram i końca nie widać. Totalny killer moim zdaniem i wart każdych pieniędzy. Gra ma kilka małych minusów, ale cała reszta to bajka. Oj szykuje się sporo godzin spędzonych przy tej grze w singlu, a potem na multi.

Roland666PL 27-09-2014 17:08

A skąd macie Forze 2 jak oficjalna premiera 3 października :/ ?

Assassin 27-09-2014 17:13

jasio nagrywa filmiki na jutube.

FlyJackie 29-09-2014 21:47

Aktualnie młócę:

Minecraft - z ekipą (szkot, amerykański czarny azjata oraz gościu z puuuerrrto rico!) fajnie się młóci nawet jeśli wcześniej grało się na innych platformach. O calaka wcale nie tak łatwo samemu! :)

Diablo 3 - Cud i Miód, mam już 4 postacie, które ciągle masteruję i ciągle szukam im fajni wyglądających legendarek. Też gram z kilkoma amerykanami i kilkoma polakami.

Plants vs Zombies - Ta gra jest po prostu genialna i nigdy mi się chyba nie znudzi. MINUS: aktualnie gram samemu, a voice chat w grze często szfankuje.

Czezare 30-09-2014 00:51

FlyJackie, czy da się ustawić język polski w Minecraft Xbox One Edition? Pytałem już o to ale znikąd nie dostałem odpowiedzi.

djgromo 30-09-2014 17:16

Na zmianę Defense Grid 2 i demo Forzy Horizon 2.

Claudeszz 30-09-2014 19:19

Destiny i w przerwach obie czesci Metro

FlyJackie 30-09-2014 19:38

Cytat:

Napisał Czezare (Post 309694)
FlyJackie, czy da się ustawić język polski w Minecraft Xbox One Edition? Pytałem już o to ale znikąd nie dostałem odpowiedzi.

Niestety, albo i stety Minecraft na Xbox One jest w całości po angielsku.
Jeśli jednak masz ustawiony w konsoli język polski to nazwy Achievementów są po polsku.

Czezare 30-09-2014 20:54

Cytat:

Napisał FlyJackie (Post 309818)
Niestety, albo i stety Minecraft na Xbox One jest w całości po angielsku.
Jeśli jednak masz ustawiony w konsoli język polski to nazwy Achievementów są po polsku.

Wlasnie widzac, ze acziwy sa po polsku, sadzilem ze gra rowniez jest w naszym jezyku. Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

FlyJackie 30-09-2014 21:18

Może w przyszłości. Aczkolwiek po angielsku gra się wygodniej, gdyż i tak ja głównie gram z cudzoziemcami i nie muszę kminić jak tam nazwali redstone (nawet nie wiem jak po polsku to jest lol)

Mają zwiększyć liczbę graczy na serwerze do 24 czy 32 i dodać możliwosć wykupywania serwerów dedykowanych publicznych. Będzie ciekawie!

Progresywny 19-10-2014 16:09

Nie moge sie oderwac od Titanfalla na zmiane z Forza Horizon 2. Probuje jeszcze znalezc czas zeby dokonczyc kampanie w zajebistym nowym "Wolfie" a reszta czeka w kolejce...

Ps. jak ktos planuje grac w "PvsZ:GW", ktore wlasnie dolaczylo do ''EAA'' to chetnie sie przylacze.

PPWojtek 19-10-2014 16:30

Destiny... Tylko i wyłącznie, a potem kodzik... No ale zobaczymy jak z tym będzie, najwyżej się wróci znów na destiny albo kupimy coś nowego.

Aczik 20-10-2014 09:53

FORZA 5, FIFA 15, Crimson Dragons i Chariot, zapewne EA dojdzie i coś jeszcze na dniach ;)

kroolik37 20-10-2014 10:41

Crimson Dragon spoko?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.