Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Socom (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Nowe Mapy Socom 3 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=809)

snakemaycry 21-02-2006 18:24

Nowe Mapy Socom 3

Cytat:

Napisał www.gamefront.de
SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Map Packs angekündigt: Kostenpflichtige Inhalte als Download

21.02.06 - Sony gibt bekannt, dass man neue Inhalte für den Taktik-Shooter SOCOM 3: U.S: Navy SEALs in den USA anbieten wird: Die SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Map Packs sollen ab März 2006 exklusiv online zum herunterladen zur Verfügung stehen.

Der Download ist von den SOCOM 3-Servern möglich. Sony bietet überarbeitete Karten früherer Teile sowie komplett neue an. Zu den ersten Karten gehören:

1. SOCOM 3 Map Pack
- 'After Hourse' (SOCOCM II)
- 'Last Bastion' (SOCOCM II)
- 'Liberation' (SCOOCM II)

Erscheinungstermin: 01.03.06

Diese drei Karten wurden mit SOCOM 3 -Funktionen (Respawn Modi, Tag- und Nacht-Optionen, Waffenanpassung, uvm.) erweitert.

2. und 3. SOCOM 3 Map Pack
- Karten aus dem ersten SOCOM
- Bislang unveröffentlichte Karten aus SOCOM 3

Erscheinungstermin: in den nächsten Monaten.

Jedes dieser 'Map Pack' kostet USD 5,99 (Euro 5 / Yen 713), die Zahlung erfolgt über das SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Online-Konto. Die Karten lassen sich auf kompatiblen USB Massenspeichern (z.B. USB Flash/Thumb Laufwerk), der internen PS2-Festplatte (40GB) oder auf PSP (Memory Stick) speichern und überall mit hinnehmen, während man online via SOCOM 3 -Konto auf sie zugreift und spielt.

W takim razie może czekają z wypuszczeniem u nas, żeby dodać nowe mapki. Oby. Jak ktoś nie kuma newsa, to mogę później przetłumaczyć :)

Devil_2k 21-02-2006 18:27

Nowe Mapy Socom 3

NIe znam owego języka ale najważniejsze rzeczy da się wyczaić :) Wychodzi pack map (sztuk 3) i kosztuje on 6 ojro.Mnie ciekawi tylko ile będzie zajmował na memorce :lol: :)

EDIT : w Europie to te mapy chyba będą w grze bo przecież napisane jest, że te mapy na dysk się zgrywa :)

{czarny} 21-02-2006 18:42

Nowe Mapy Socom 3

No to mi sie podoba bo jak nic nie dodadza a usismy czekac pare miesiecy dłuzej niz USA to h uje beda.

Hosen 21-02-2006 18:51

Nowe Mapy Socom 3

pracowalem w Niemczech i jedno co sie nauczylem to leck mich am Arsh ;). tak poza tym, to bedzie ta Polska czy nie?

pozdrowiony

wrog 21-02-2006 19:07

Nowe Mapy Socom 3

Cytat:

W takim razie może czekają z wypuszczeniem u nas, żeby dodać nowe mapki.
To chyba jedyne słuszne wyjaśnienie tego, co dzieje się z datą premiery Socoma 3. Jeśli tak będzie i dostaniemy tyle map, to wybaczam Sony i Zipper wszystko :) Czy dobrze zrozumiałem, że Amerykańce mogą ściągnąć nowe plansze na przykładowo MS w PSP? :wow:

Poza tym dzisiaj dostałem maila z gameplay.co.uk (angielski sklep wysyłkowy), że data premiery S3 u nich teraz określona została na 21 kwietnia. Jeszcze dwa dni temu był 28, hmm.

Yacolek 21-02-2006 19:47

Nowe Mapy Socom 3

Cytat:

Napisał snakemaycry
der internen PS2-Festplatte (40GB)

O co loto ? Jakie 40 GB ?

A nowe mapy ? Faajnie ;) Czekamy :D

wrog 21-02-2006 20:03

Nowe Mapy Socom 3

Domyśl się... Co do PS2 może mieć 40GB i ukazało sie dawno temu w USA? :shifty:

tOmO 21-02-2006 21:21

Nowe Mapy Socom 3

Hmm... czyżby chodziło o bezprzewodowego pada?? :P

c1n3k 21-02-2006 22:04

Nowe Mapy Socom 3

Blisko, blisko, proboj dalej... :happy:

wrog 21-02-2006 22:13

Nowe Mapy Socom 3

Jeśli mają wydać wszystko, co podaje ten serwis, to w S3 będzie sporo mapek:
- 12 oryginalnych
- 12 (10?) z Socoma I
- 3 z Socoma II wersji US
+ ewentualnie wariacje mapek z S3

Nieźle, oby tylko to było prawdą.

Dla tych preferujących angielski:
Cytat:

Sony Computer Entertainment America announced today that beginning in March 2006, SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Map Packs will become available exclusively for online download on the PlayStation ®2 computer entertainment system. Expanding the playability of the top PlayStation 2 online game, SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Map Packs can be downloaded from the SOCOM 3 servers and allow fans to play updated versions of their favorite maps from previous installments of the franchise as well as brand-new, never before seen maps.

Each SOCOM 3 Map Pack can be purchased online for $5.99 per pack by logging into a SOCOM 3: U.S. Navy SEALs online account. Using either a compatible USB Mass Storage Device (such as a USB Flash/Thumb drive), internal hard disk drive (40GB) (for PlayStation®2) or a PSPTM (PlayStation® Portable) system with Memory Stick Duo Media (minimum 32MB) as storage, SOCOM fans can download any of the SOCOM 3 Map Packs, take them anywhere and access them online using their SOCOM 3 account for all-new tactical military action.

"SOCOM 3: U.S. Navy SEALs Map Packs allows for the millions of SOCOM fans to experience updated versions of their favorite maps from earlier SOCOM titles or take on competitors in all-new environments simply by purchasing and downloading the SOCOM 3 Map Packs from their SOCOM 3 online account," said Seth Luisi, senior producer, Sony Computer Entertainment America. "With the release of the SOCOM 3Map Packs, the SOCOM franchise will expand with even more online environments, adding to the SOCOM experience you can only get on PlayStation platforms."

The first SOCOM 3 Map Pack will be available in March 2006, and will feature updated fan favorite SOCOM II: U.S. Navy SEALs maps After Hours, Last Bastion and Liberation which were previously only available for play by internal hard disk drive (40GB) (for PlayStation®2) owners. These maps have been re-worked to add the latest SOCOM 3 features including multiple game types per map, respawn modes, day and night options and weapon customization . The second and third map packs will follow over the next several months and will feature classic maps from the original title that launched the hit franchise, SOCOM: U.S. Navy SEALs, as well as innovative SOCOM 3 maps never before seen for an all-new combat experience.

sobol 07-03-2006 14:14

Nowe Mapy Socom 3

taa pomazyc mozecie czemu nie , cieszcie sie jak dostaniecie w labki S3 z podstawowymi mapami moze na przelomie maja/czerwca o dodatkowych mapach zapomnijcie niby dlaczego sony mialo by nam taka niespodzianke zrobic skoro do tej pory nas(Europejczkow) olewali

mnie to sie wydaje ,ze sony to zaczyna podrzynac galas na ktorej sam siedzi i pi...nie z wielkim chukiem na ryj

Yacolek 07-03-2006 17:11

Nowe Mapy Socom 3

No ale pa, zaczeli wysyłać NADy i PINy do Polski, i listy po polsku piszą. Może będzie lepiej w końcu ?

No i to raczej Zipper zadecydowałby, czy w PALu dadza nowe mapy , a nie Sony :P

snakemaycry 07-03-2006 17:47

Nowe Mapy Socom 3

Cytat:

Napisał Yacolek
No i to raczej Zipper zadecydowałby, czy w PALu dadza nowe mapy , a nie Sony

A wiesz moze kto jest wlascicielem Zipper ? :rolleyes:

sobol 05-04-2006 00:37

Nowe Mapy Socom 3

Firma Sony przygotowuje niespodziankę dla fanów gry SOCOM. Pomimo tego, że seria ta ma trafić na PS3, producent przygotowuje nowe zestawy map, które powinny się w ciągu kilku miesięcy pokazać w sklepach. Pierwszy zestaw nowych map do SOCOM 3: US Navy Seals ma pojawić się już w przyszłym miesiącu. Tradycyjnie zestawy dostępne będą drogą elektroniczną, która będzie wymagała pposiadania konta gracza w trybie rozgrywki sieciowej. W skład pierwszego zestawy map mają wejść udoskonalone lokalizacje takie jak: Last Bastion, Liberation czy After Hours. Poprawione również zostaną takie rzeczy jak dobór uzbrojenia, system walki w dzień i w nocy jak również sam sposób rozlokowywania. Autorzy jako miejsce przechowywania danych wskazują UWAGA :?: urządzenia wymienne takie jak pendrive, czy PlayStation Portable z pamięciom minimum 32 MB. :wow: :wow:
przeciez mogli to zrobic w S2 dla nas kazdy by sobie podlaczyl pendrive i bysmy se smigali na nowych mapkach nie wiem dlaczego wczesniej na to nie wpadli

Devil_2k 05-04-2006 12:09

Nowe Mapy Socom 3

No byloby fajnie :)

Hosen 05-04-2006 12:57

Nowe Mapy Socom 3

juz lece pendrajwy kupowac. wale to. od tego sa konsole, zeby nie pieprzyc sie z jakimis dodatkami. PO: napisz lepiej Sobol skad tego njusa zajebales :D

wrog 05-04-2006 13:07

Nowe Mapy Socom 3

Lepsze to niż nic przecież. Pendriva mam, ale zawsze można mapki zrzucić na odtwarzacz MP3 czy PSP.

Foxter 05-04-2006 13:08

Nowe Mapy Socom 3

czemu... ja mam pelne poparcie dla tego typu rozwiazan :happy:
lekkim przegieciem jest to, ze trzeba za to placic... ale z drugiej strony nikt za darmo niczego nie bedzie *********al.

ja juz sobie socoma zamowilem... :happy:

Myszok 05-04-2006 16:47

Nowe Mapy Socom 3

http://www.us.playstation.com/Conten.../Site/main.asp <- kliknijcie na vehicles i co tam zobaczycie... Polskiego żuka! :D

Jak tak se patrze na różne filmiki z singla to wg. mnie to już nie będzie Socom, to będzie raczej wielka wojna :-)

szuja 05-04-2006 18:53

Nowe Mapy Socom 3

pomysl fajny...
szkoda tylko ze moj pendrive ma 16 mb... ;/
a bo nie jestem pewien 2 rzeczy:
1.pendrive a przenosny dysk USB to jedno i to samo?? wiem ze dla niektorych (wszystkich?) glupie pytanie ale nie jestem pewien... ;/...
2.czy na odtwarzacz mp3 bedzie mozna tez zrzucic??

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:24.