Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Underground (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ciekawe programy. (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=7)

iaikO 01-01-2005 17:45

Ciekawe programy.

No właśnie... Są jakieś ciekawe programy na ps2? Napewno :) Ja niemam pojęcia o tej stronie czarnulki. :/ Ale zamierzam to szybko nadrobić :twisted: Myśle, że mi pomożecie :mrgreen:

Devil_2k 01-01-2005 18:17

Ciekawe programy.

No to tak,

Media Player - program do odpalania MP3, JPG , AVI

PS2Os - Dashboard - nie dokonczony jeszcze (zaczynam sie zastanawiać kiedy w ogóle zostanie skończony)

Ps2Menu - program do odpalania innych programów z płyty, memorki, twardego dysku konsoli, oraz do zarządzania plikami na w.w. urządzeniach .

KeyLauncher - użyteczny program do ułatwiania sobie dostepu do programów na HDD/Memorce

Cały zastęp emulatorów , ale po formacie zgubiłem spis :P

EDIT : Znalazł się :D

Amstrad CPC
Atari 2600
Atari 5200
Atari ST
BBC Micro
Colecovision
Commodore 64
Commodore 128
Commodore Plus 4
Gameboy
GBA
Genesis
Mame
Master System
Msx
Nes
Neo Geo CD
PC Engine
Super Nintendo
Spectrum
Thompson
Vic 20

Jondro 01-01-2005 18:22

Ciekawe programy.

Devilku zarzuc linkiem gdzie to posciagac mozna

Ps. Dziekuje :*, kiedys moze sie przyda :mrgreen:

Devil_2k 01-01-2005 18:28

Ciekawe programy.

A proszę Cię bardzo...nie wiem po co Ci to ale okej :P

www.ps2ownz.com

u-cash 03-01-2005 22:57

Ciekawe programy.

www.metagames-fr.com

nie lubicie tej stronki?

Optiv 09-01-2005 15:44

Ciekawe programy.

Devilku a co ten keyluncher dokladniej robi :) ?
A tak poztym to sa jakies jeszcze pgorgramy do przezuciania rzeczy przez siec na trasie komp-ps2... mozecie to opisac?

[size=9px][ Dodano: 09-01-2005, 15:52 ][/size]
Potrzebny mi link do ps2 menu... najlepiej obraz.. ps mam bana na ip na ps2onwz.com czy jak ta strona sie nazywa...

Devil_2k 12-01-2005 15:17

Ciekawe programy.

Twój link : http://www.metagames-fr.com/fichier.php?id=249 - niestety sam elf , gdyz nie dysponuje teraz łączem i nie jestem w stanie dać swojego iso ;-)

Key Launcher to jest taki program 'łącznik' . Tzn. po ludzku ; odpalasz go i masz główny ekran tego programu. Na nim masz przyciski pad'a . I pod każdy przycisk możesz sobie przypisać odpalanie jakiejś aplikacji z memorki (nie pamiętam czy najnowsza wersja obsługuje odpalanie z dysku ale bardzo możlwe, że tak ;-) ).

Optiv 12-01-2005 16:50

Ciekawe programy.

Aha spoko... to ja nie wiem jak tego elfa nagrac bo tam pliku system nie ma.... i nie chce mi chodzic jak bedziesz mial lacze to dasz mi iso?

Miud 13-01-2005 11:46

Ciekawe programy.

Juz o to pytalem ale chba nie zrozumiano mojego belkotu. Otóż szukam programu pozwalajacego kopiowac sejwy z memorki do dysku hdd wpietego do konsoli. Powiedziano mi ze taka opcje posiada PS2Menu ale z tego co tu wyczytalem to ten program na peceta potrafi tylko przeslac sejwy, wiec jest jakis prog zgrywajacy stany gier na hdd w konsoli ?!?

Optiv 13-01-2005 17:37

Ciekawe programy.

PS2 OS ma taka opcje.. mozesz kopjowac wszystkie pliki z cd memorki i dysku w kazde dowlone miejsce oprucz cd i dvd bo to sa rom'y.... program pokjazuje wszystkie struktury plikow itp. a nawet pozawala na uruchomie ktoregos z nich...

Devil_2k 13-01-2005 18:33

Ciekawe programy.

PS2Menu ma dokładnie te same funkcje co wyżej opisany PS2Os ;-)

Morelka 13-01-2005 19:14

Ciekawe programy.

a udało sie to komus przy pomocy tych dwoch programow (ps2menu i ps2os)??????????
ja osobiscie probowalem ps2os i przez to zjebalem sejw od Socom-a 2 i oprocz tego c.h.u.j z tego wyszedl

Devil_2k 14-01-2005 22:48

Ciekawe programy.

Ja próbowałem z kilkoma sejwami i jakoś działało. Choć niektóre sejwy są nadwyraz wrażliwe (np. sejw od gta 3 po spakowaniu programem od Mega Memory 16 mb ulegał zniszczeniu - to samo przy przeniesieniu na dysk) .

Optiv : Niestety nie wiadomo kiedy będzie możliwosc grania online z dysku :? PS2Nfo pracuje...i tyle :P

Miud 15-01-2005 00:10

Ciekawe programy.

Teraz to zdziczałem, bez sciemy. Myslalem ze po spatch'owaniu gry i zrzucie na dysk da sie posmigac online.

Optiv 15-01-2005 00:30

Ciekawe programy.

niestety nie... ale ta sama gorpa porgrmaistow co napisal porgram do patchowania podobno napisla program ktory pathuje gre.. ze sie da z dysku jechac... ale chcha jakas kase za program....

MJ DwaTrzy 15-01-2005 03:45

Ciekawe programy.

Cytat:

Napisał Miud
Teraz to zdziczałem, bez sciemy. Myslalem ze po spatch'owaniu gry i zrzucie na dysk da sie posmigac online.

miodku pisalem ci na GG ze sie nie da grac online prze HDD,a ty mi odpisales ze wiesz o tym.

Miud 15-01-2005 09:26

Ciekawe programy.

mam problemy z pamiecia odkad ... nie pamietam tej rozmowy, az ja wygrzebie a archiwum i po raz kolejny, w swojej ulotnej pamieci odkryje wszystkie tajemnice zawarte w tej rozmowie ^_^

Devil_2k 15-01-2005 12:42

Ciekawe programy.

HDLoader 'blokuje' NA co oznacza, że konsola cały czas łączy się z PC(wynik włączenia dysku) . Niby jest jakis sposób na obejście tego...Ale kto tam wie...

Miud 15-01-2005 12:53

Ciekawe programy.

Devilku (pytanie nie tylko do tego osobnika), a jakim programem mam sformatowac dysk aby konsola go "widziala" ?

Devil_2k 15-01-2005 13:23

Ciekawe programy.

Hdloader automatycznie Ci go sformatuje (zapyta sie czy chcesz a Ty dasz 'tak' i juz :P )

Ewentualnie jak Ci zależy to HDTooL

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:19.