Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Konkursy, turnieje i inne! (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Gra roku 2017 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=23145)

wrog 06-01-2018 20:57

Gra roku 2017

Bo Damian ładnie poprosił. Sam napiszę na spokojnie jakąś swoją listę.

Assassin 06-01-2018 22:52

Odp: Gra roku 2017

Właśnie sobie uświadomiłem, że nie grałem w nic co wyszło w 2017 roku, LOL.

boXer 11-01-2018 12:26

Moje TOP 3 (kolejność przypadkowa, bo nie umiem wskazać lidera):
Horizon Zero Dawn
Resident Evil 7 biohazard
Uncharted: Zaginione dziedzictwo

Marcin Boro 12-01-2018 16:21

Cytat:

Napisał boXer (Post 363052)
Moje TOP 3 (kolejność przypadkowa, bo nie umiem wskazać lidera):
Horizon Zero Dawn
Resident Evil 7 biohazard
Uncharted: Zaginione dziedzictwo

To jest forum xklocków, będzie im przykro jak nie napiszesz jednego ex z super konsoli M$ :rofl:

zarzykrulezzz 15-01-2018 12:55

Z tym Uncharted to daleko poleciales...

PPWojtek 15-01-2018 13:10

To jest napewnoooo, napewnoooo

Call of Duty
:slon:

r1p 23-01-2018 11:00

Temat cieszy się wręcz niesamowitą popularnością. :olo:

Mimo stosunkowo niewielkiej ilości czasu udało mi się ograć całkiem sporo rzeczy z 2017 roku i tylko jedna wywołała u mnie syndrom Wiedźmina - AC: Origins. Jest to też jedyny tytuł, w który nadal pogrywam, a duża w tym zasługa wsparcia popremierowego ze strony Ubi.

Był to też rok ścigałek, z których najbardziej wkręciłem się w... GT Sport. Najnowsze odsłony Forzy i Dirta trzymały bardzo wysoki poziom, ale to właśnie produkcja Japończyków kupiła mnie nieoklepanymi torami i ciekawymi wyzwaniami w singlu.

Na "plejkę" pojawiło się jeszcze sporo dobrego, choć żadna z ogranych produkcji nie była tak grywalna jak Asasyn.

Nie mam Switcha, a najlepiej oceniane gry w zeszłym roku wypuszczono właśnie na "pstryczka". Być może tam czai się prawdziwa GOTY. :olo:

Wśród indyków wygrywa bezapelacyjnie What Remains of Edith Finch, ale nie grałem w wysoko oceniane Night in the Woods.

wrog 23-01-2018 11:12

U mnie 2017 rok wygrywa Prey. Świetny klimat, duża swoboda i możliwości w rozgrywce. Szkoda, że to kolejny po Deusie tytuł z tego gatunku (immersive sim), który nie znalazł dużej grupy odbiorców :/

W temacie multi na pierwszym miejscu jest zdecydowanie PUBG. Przed premierą śmieszkowałem i miałem olać. Spróbowałem jednak i na liczniku jest już 8 dni czasu grania. Niby proste zasady, jedna mapa i cały czas niedorobione, ale satysfakcja z rozgrywki ogromna, a każdy mecz jest inny.

Najwięcej czasu spędziłem oczywiście z Destiny 2. Początkowo wszystko wydawało się okej, ale potem zaczęły wychodzić idiotyczne decyzje Bungie i kolejne robienie gry na kolanie. Włączam jeszcze, bo koledzy wołają na Trials of the Nine. Szkoda.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:32.