Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Filmy i seriale (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Peep Show (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=16391)

evlqpa 01-11-2013 12:17

Peep Show

Nie, to nie o czym każdy myśli:) To serial o dwóch kolesiach Marku i Jeremy'im. Przypadkiem natrafiłem na niego na comedy central i od razu mnie kupił, humor bardzo brytyjski, ale mi taki akurat odpowiada. Wieczory coraz dłuższe, a sezonów spłodzili chyba 9 więc trochę czasu zajmie, aha młodzieży poniżej 18 lat odradzam, żeby nie było:P
P.S. jeśli super hans was do tego serialu nie przekona, to wracajcie do oglądania muminków, cheers:D

vagrant3 04-11-2013 12:36

Odp: Peep Show

az tak dużo to nie zajmie, bo sezonów jest 8 czy 9, ale one mają po sześć półgodzinnych odcinków :D

ogólnie bardzo dobra rzecz :D masa zajebistych postaci, poza hansem świetny jest np ten typ z pracy marka - jeff chyba.

evlqpa 06-11-2013 23:30

Zagalopowałem się trochę z tymi sezonami, ale na imdb już coś o nim wspominali. Najgorsze jest to ze przystopowali z produkcją, jak na tak małą ilość odcinków na sezon powinno iść to żwawiej, przynajmniej w teorii

vagrant3 07-11-2013 12:20

mi pasuje. 3 godziny każdego sezonu z tymi jełopami jest wystarczające :D

evlqpa 07-11-2013 16:31

nie mówię że liczbą odcinków powinni dorównywać modzie na sukces, ale jeśli podwoiliby ich liczbę w sezonie to byłoby już coś. Jakie jełopy, Mark to przecież bardzo rozgarnięty koleś, Jezz i super Hans to już inna para kaloszy :D

vagrant3 12-11-2013 11:40

Cytat:

Napisał evlqpa (Post 282027)
Jakie jełopy, Mark to przecież bardzo rozgarnięty koleś

gość może ma jakieś tam wykształcenie, robotę, bywa elokwentny i ma niezłe pojęcie o historii, ale przecież i tak zachowuje się jak zdziecinniały idiota :olo:

vivi 19-11-2013 20:27

Zajebisty show ! Dzięki za polecenie go, minął tydzień z kawałkiem a ja już mam tylko ostatni sezon do obejrzenia :'(

Podoba mi się to jakie laseczki przyprowadzają - w Big Suz to się chyba zakochałem, ale wczoraj ktoś mi uświadomił, że jest żoną jakiegoś Brytyjskiego Lorda lol.
Ale ciekawe, że większość z tych ładnych zawsze okazuje się być z kraju innego niż UK ;)

vagrant3 21-11-2013 11:14

to fakt - niektóre dupeczki w tym serialu są pierwsza klasa, z big suz na czele ;)

evlqpa 21-11-2013 12:41

z drugiej strony, zdarzają się naprawdę paskudne "pajsztety" , patrz na Dobby/ i tą która zapłodnił Mark (imię wyleciało mi z głowy) łeeee. Ale i tak najbardziej rozbrajająca była laska z pierwszego chyba sezonu, która rzekomo miała raka, jedyna której Jez odpuścił bo miał moralniaka :rofl: Uwielbiam ten serial za tego typu historie, których jest tu na pęczki:)

Ta z potrąconą "mamusią" była grubego kalibru, na samo wspomnienie śmiać się chce:olo:

vagrant3 21-11-2013 15:39

Cytat:

Napisał evlqpa (Post 283429)
Ta z potrąconą "mamusią" była grubego kalibru, na samo wspomnienie śmiać się chce:olo:

to było świetne. w zasadzie jez nawet milfy często bardzo fajne zaliczał, np ta babeczka z 8 serii, chyba z jakiegoś szkolenia :))

evlqpa 21-11-2013 16:31

nie ruszyłem jeszcze 8 sezonu, ale to się wkrótce zmieni:)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:27.