Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox 360 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Dashboard przyszłości (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=2895)

Skyline14 16-07-2008 21:13

Dashboard przyszłości

Ponieważ MS dał już screeny naszego "Dashboardu przyszłości" to pomyślałem że warto otworzyć temat o nim:D Niestety, dostaniemy go czy tego chcemy czy nie, a ja nalerze do tych którzy go nie chcą. Pomysł z ludzikiem zamiast avatara jest żenujący i ściągnięty z Wii, a sama estetyka dashboardu już mi sie nie podoba.:moron: Kwestia przyzwyczajenia? Może, ale powinni nam dać chociasz wybór który chcemy, gdzieś w ustawieniach:)

Robson666 16-07-2008 21:18

Odp: Dashboard przyszłości

Cytat:

Napisał Skyline14 (Post 49462)
Ponieważ MS dał już screeny naszego "Dashboardu przyszłości" to pomyślałem że warto otworzyć temat o nim:D Niestety, dostaniemy go czy tego chcemy czy nie, a ja nalerze do tych którzy go nie chcą. Pomysł z ludzikiem zamiast avatara jest żenujący i ściągnięty z Wii, a sama estetyka dashboardu już mi sie nie podoba.:moron: Kwestia przyzwyczajenia? Może, ale powinni nam dać chociasz wybór który chcemy, gdzieś w ustawieniach:)

Konserwatysta :) Mi tam się podoba, szczególnie pomysł z avatarami. A obecny dashboard wygląda zbyt sztywno dla mnie.

dude0666 16-07-2008 21:56

mnie sie podoba bardzo... fajny pomysl ludzika w koszulce z ulubionej gry... cool...
moze w koncu swoje zdjecie bedzie mozna wcisnac... kiedys...

Jaro5412 16-07-2008 22:04

Kup kamerke i możesz teraz....................

pejblo 16-07-2008 22:06

Powiem Wam że ten dashboard nie jest taki zły. Złe są te ludziki które chcą opanować ludzkość. Teraz fanboy'e ps3 będą mieli się z czego naśmiewać.

Skyline14 16-07-2008 22:16

Oby nie doszło do tego że ludziki będą kierowcami naszych aut w wyścigówkach, i żeby nie kryły sie pod maską Master Chiefa lub pod innymi przebraniami w grach:)

mati924 16-07-2008 22:25

Z początku byłem przeciwny nowemu dashboardowi ale teraz po obejrzeniu screenów przyznam, że jest przemyślany i fajnie wygląda. Jedynie wpieniają mnie te postacie :moron: Wyglądają jak wirtualne cioty (sorry za wyrażenie). Mam nadzieję, że może jeszcze jest szansa że ten innowacyjny inaczej pomysł zostanie jednak skreślony lecz pewnie już klamka zapadła:rolleyes:

dude0666 16-07-2008 22:29

sorki za zmiane tematu...
czy jak zmienie nazwe gamertaga (800 drogo) to trace wszystko z tego konta czy nie???

wolek92 16-07-2008 22:57

Cytat:

Napisał dude0666 (Post 49480)
sorki za zmiane tematu...
czy jak zmienie nazwe gamertaga (800 drogo) to trace wszystko z tego konta czy nie???

Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz zmienić tylko nazwę GemerTaga np. jak ja mam x wolek, a chciałbym zmienić na Wielki Pytnik PL to mogę to mogę to zrobić nic nie tracąc, płacę tylko te 800 MS; nie traci się nic z wyjątkiem nazwy GT (achievemnty, friendsy, wiadomości etc. zostają).

Jeśli nie chcesz płacić, zakładasz nowe konto, ale zaczynasz od zera !

---------

Co do nowego dasha, to ja jestem za, a nawet przeciw !
Na serio, to może być - przypomina mi trochę styl Apple :)

dude0666 17-07-2008 01:08

Cytat:

Napisał wolek92 (Post 49484)
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz zmienić tylko nazwę GemerTaga np. jak ja mam x wolek, a chciałbym zmienić na Wielki Pytnik PL to mogę to mogę to zrobić nic nie tracąc, płacę tylko te 800 MS; nie traci się nic z wyjątkiem nazwy GT (achievemnty, friendsy, wiadomości etc. zostają).

Jeśli nie chcesz płacić, zakładasz nowe konto, ale zaczynasz od zera !

---------

Co do nowego dasha, to ja jestem za, a nawet przeciw !
Na serio, to może być - przypomina mi trochę styl Apple :)

dzieki,zawsze warto spytac...
pozdro

Bari 17-07-2008 01:44

ej, ja sie boje jednego - juz ten dashboard ktory teraz mamy chodzi jak windows vista odpalona na komputerze z 98 roku, a co dopiero jak bedzie tylke animacji, obrazkow, avatarow i wiele innych rzeczy do pobrania naraz
podejrzewam, ze jak ktos wejdzie w zakladke z grami to zanim sie te wszystkie okladki pobiora to minie godzina, juz teraz trwa to bardzo dlugo a mamy do pobrania tylko male ikonki

pejblo 17-07-2008 08:30

Luka ty uważaj z tym podpisem, bo tam się może czaić jakiś avatar pod tą maską. Te ludziki wyglądają jakby dostali gorącą patelnią w twarz a potem schłodzili się w zwykłym proszku a nie w arielu.

EDIT: Dobry myk by był taki jakby każdy mały cwelek (czyt. avatar) dostał taką maskę Mastra Chiefa zamiast twarzy .

brolly 17-07-2008 09:34

Cytat:

Napisał barczynski luka (Post 49504)
ej, ja sie boje jednego - juz ten dashboard ktory teraz mamy chodzi jak windows vista odpalona na komputerze z 98 roku, a co dopiero jak bedzie tylke animacji, obrazkow, avatarow i wiele innych rzeczy do pobrania naraz
podejrzewam, ze jak ktos wejdzie w zakladke z grami to zanim sie te wszystkie okladki pobiora to minie godzina, juz teraz trwa to bardzo dlugo a mamy do pobrania tylko male ikonki

Jakoś tego ostatnio nie doświadczyłem. Czasami moze się zdarzy.

Joni 17-07-2008 12:01

Przeciez to jest paranoja, wciskanie pedalstwa na sile, rozumiem ze byly by ludki i avatary a tu ludek zamiast avatara? jak beda wygladaly gamertagi z takim czyms albo te party haha nie moge robia sobie gayland po prostu. Z tego co wiem to 360 to konsola HC a nie Casual Console jak Wii. Dosyc ze wydalem na obrazki gracza z 1200 MS pointsow, to jeszcze je strace. Jedynie poratowac je moze wlasnie jak powiedzial pejblo glowki master chiefa albo koszulki gearsow ktore pewnie beda kosztowac 200-400 msp. Przeiez jak bedzie wygladac karta gracza bez obrazkow smiech na sali. Ten nowy dash to 1 wielkie gowno stary jest praktyczny, ladny, latwy w obsludze a tu mamy jakies biale gowno z party z gayludkami.

curtis 17-07-2008 12:11

no nie wiem jak to będzie ale ciekawi mnie na tym filmiku jak grali w jakieś nowe UNO?? czy to jakiś dodatek?? ,nie wiecie??

Skyline14 17-07-2008 15:59

Cytat:

Napisał pejblo (Post 49508)
EDIT: Dobry myk by był taki jakby każdy mały cwelek (czyt. avatar) dostał taką maskę Mastra Chiefa zamiast twarzy .

Jeśli takie maski będą to przynajmniej połowa ludzi zrobi sobie Master Chiefa, a druga Marcusa Fenixa:) Nie wiem jak ten dashboard sie sprawdzi w praktyce, ale wyglądem już mi sie nie podoba, a ludziki to... szkoda mówić, MS popisał sie pomysłowością:))

Hosen 17-07-2008 16:05

Mi się tam podoba, tak jak w Media Center. Znacznie łatwiej dotrzeć do takich rzeczy jak muzyka, filmiki itd, niż skakać po "bladach" i szukać opcji. Na filmiku widać, że wszystko natychmiast się wczytuje, wieć chyba co do tego obaw mieć nie trzeba. Bardzo podoba mi się Guide nowy, bo prawdopodobnie nie będę musiał wychodzić z gry by załączyć demko do ściągania itd. Ludki, jak i pseudo Home czy cokolwiek uważam za zbyteczne, ale pomysł party może okazać się dobry, więc trochę z drugiej strony lepiej niż biegają tam chłopki, niż same gamertagi.

Snake 17-07-2008 16:28

Jak dla mnie jest ok. Te ludziki faktycznie dziwnie wygladaja ale kwestia przyzwyczajenia i bedzie si.

BartiX PL 17-07-2008 16:41

Oby tylko był szybki funkcjonalny rzeczywiście szybkie przeskoki do zdjęc muzyki itd a nie grzebanie sie w media center bylo by super A czy to beda ludziki ,simsy lub inne pokemony jest to mi obojetne. Ale znając zycie napewno pojawia sie archy lub dlc z koszulkami okularami etc.

PS.Podobno jesteśmy tolerancyjni wiec nie "jedżcie" tak na gayów bo co jedni z drugimi (ludzikami czy jak im tam) maja wspólnego :]

Duki 18-07-2008 19:54

Moim zdaniem stary dash prezentuje sie lepiej, a te avatary wyglądają beznadziejnie :/

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:26.