Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Gry Multiplatformowe (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=83)
-   -   FIFA 12 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8753)

VmE Chief 29-04-2011 22:32

FIFA 12

Kolejna odsłona gry z serii Fifa, mamy nadzieje że to będzie najlepsza część z całej serii i nie zawiedziemy się na Ea Sports . Oby poprawili błędy np. Lagi w Wirtualnych klubach czy zawieszanie gry Rankingowej... które sa bardzo nieprzyjemne i irytujące

Są to pierwsze informacje o Fifa12...

Nareszcie, po wielu rozmaitych plotkach i spekulacjach, światło dzienne ujrzały pierwsze wartościowe i, co najważniejsze, oficjalne informacje dotyczące nadchodzącej "piłki kopanej" od EA Sports, czyli FIFA 12. Tytuł wprowadzi do serii liczne zmiany, a niektóre z nich będą mieć niebagatelny wpływ na przebieg rozgrywki...
Jak twierdzi Official PlayStation Magazine na terenie Francji:

1. Do gry zostanie zaimplementowana technologia AI Vision Game, dzięki której podania w ciemno będą znacznie utrudnione. Dokładne zagrania będą możliwe tylko i wyłącznie do zawodników, znajdujących się w zasięgu naszego wzroku.

2. Technologia Impact Engine z kolei, pozwoli na bardziej realistyczne odwzorowanie zachowania piłkarzy, a pod koniec meczu, o doznanie kontuzji bez kontaktu z piłką wcale nie będzie trudno.

3. Zachowanie zawodników sterowanych przez konsolę stanie się bardziej "ludzkie", a ich "wyczyny" na boisku będa dostosowane do ich możliwości.

4. Na sprawdzenie czeka nowa kamera, umieszczona bliżej murawy oraz nowy, prostszy i bardziej przystępny interfejs.

5. Ponadto, na płycie z grą znajdą się trzy nowe stadiony.

może nie ma się czym zachwycać ale poczekajmy na więcej informacji...

a to jest 1 Screen z Fify 12

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2670931_n.jpg

Żródło: PS3Site

jak się podoba to + dawać ;)

Snake 29-04-2011 22:40

Odp: Fifa 12

Ten AI Vision Mode może być innowacyjny ale jednocześnie może negatywnie wpłynąć na rozgrywkę.

VmE Chief 29-04-2011 22:42

też tak sądzę tym bardziej że Piłkarze na boisku widzą siebie a co z tego że my ich nie widzimy ? od tego jest radar

Szelo 30-04-2011 10:17

Przynajmniej ograniczą się zagrania: podanie do tyłu, prostopadłe górą do przodu i biegniemy na pałę byle jako pierwsi zdobyć piłkę.

VmE Chief 30-04-2011 11:14

oby tak było bo mam dość tracenia bramek w taki sposób

kubek 30-04-2011 11:40

I can see where this is going :/

Piłkarza, do którego chcesz podać nie ma w zasięgu kamery = nie podasz do niego dokładnie, czyli koniec z długimi zagraniami. W sumie kicha, bo są zespoły, które swoją grę opierają na takich właśnie akcjach.

Jeszcze więcej kontuzji? Nigga, plz. Już teraz na multi pod koniec meczu jeden lub dwóch moich zawodników przeważnie biega z "krzyżykiem". Niepotrzebne imo.

Snake 30-04-2011 11:48

A będzie opcja wydłużenia trawy albo zmniejszenia boiska? ;)

A tak na serio to rozegrałem już ponad 70 spotkań online ale bramki na dobieg o których opowiadacie strzelono mi może 2 razy ? Widocznie mam póki co szczęście :)

VmE Chief 03-05-2011 23:57

bramki z podania na dobieg Góra trace często bo jakich choj ma Czarną Karte Pato chyba z 91 Biegu a obrońcy mają po 80 i nie dają rady nadążyć.. musze ratować się faulem co skutkuje zawieszenie w następnych mecza bo zawsze wybiega 1 vs 1 :)

Albii 04-05-2011 01:16

Cytat:

Napisał Szelo (Post 186940)
Przynajmniej ograniczą się zagrania: podanie do tyłu, prostopadłe górą do przodu i biegniemy na pałę byle jako pierwsi zdobyć piłkę.

Najlepiej niech wyłączą strzały, bo to ograniczy tracenie bramek, bo przecie przeciwnicy strzelają.. -.- Takie rozgrywanie akcji to normalny fragment piłki nożnej. Czepianie się tego to według mnie idiotyzm. A jak ktoś umie grać w fifie w obronie, to sobie z takimi piłami radzi bez problemu.

brolly 04-05-2011 09:48

Najlepiej niech stworzą nową koncepcję gry. Niech usuną strzały i teraz ilość podań będzie świadczyć o zajebistości danej drużyny, gracza. Wtedy nikt nie będzie tracił bramek i będzie pięknie. FIFA 12: Play Like Barcelona!

Albii 04-05-2011 23:36

Brolly i jeszcze nowe zagranie, wkurdenerwowanie przeciwników wykonywaniem kilkunastu podań między soba dwoma piłkarzami stojącymi trzy metry od siebie. ;)

CzarO17 05-05-2011 08:29

Czekam na Fifę 25.

r1p 05-05-2011 09:25

Cytat:

Napisał CzarO17 (Post 187767)
Czekam na Fifę 25.

No tak, też bym czekał na rok swojej pełnoletności ;)

VmE Chief 05-05-2011 15:15

Cytat:

Napisał Albii (Post 187755)
Brolly i jeszcze nowe zagranie, wkurdenerwowanie przeciwników wykonywaniem kilkunastu podań między soba dwoma piłkarzami stojącymi trzy metry od siebie. ;)

nie martw się umiem ,,kopać piłke,, ale gra się dla przyjemności i żeby sie wyluzować a to denrewuje jak ktoś przez cały mecz gra tą samą taktyką ninja :ph34r:

Albii 05-05-2011 15:26

Cytat:

Napisał ChiefAvenger (Post 187800)
nie martw się umiem ,,kopać piłke,, ale gra się dla przyjemności i żeby sie wyluzować a to denrewuje jak ktoś przez cały mecz gra tą samą taktyką ninja :ph34r:

A mi sprawia przyjemność jak gościu nie przejdzie tym mojej obrony, a ja zrobię kontrę, pojadę mu całą drużynę Ronaldem/Messim wjadę mu do bramki i on wyjdzie z gry. :)) We wszystkim trzeba szukać pozytywów. ; D

MaKsIk PL 05-05-2011 16:23

Odp: FIFA 12

Messi to dopakowany kurdupel,on w życiu by tak nie zapieprzał jak w FIFIE.
A ten cały Personality Plus to pic na wode.

VmE Chief 05-05-2011 21:09

pic czy nie pic :| dlatego trzeba grać w UT tam pały z meczu nie wychodzą :D

raiders 05-05-2011 22:48

Cytat:

Napisał ChiefAvenger (Post 187849)
pic czy nie pic :| dlatego trzeba grać w UT tam pały z meczu nie wychodzą :D

Może nie wychodzą ale stosują co innego ... zwiecha meczu po czym informacja od typa abyś opuścił mecz :D.

mam ost. 3 wydania fify i moge powiedzieć ze 09 była taka sobie ,F10 była świetna i swego rodzaju przełomowa .Fifa 11 to krok w tył względem F10 ... a fifa 12 bedzie kolejnym krokiem w tył .
Za bardzo kombinują zamiast się skupić na tym co jest.

somber86 05-05-2011 23:37

wow dla mnie różnica między fifą 10 a 11 jest taka że gdyby była to inna gra (seria) to co najwyżej 11 można nazwać by updatem 10 a nie nową grą.
fifa 11 prezentuje tylko kilka technicznych poprawek tylko tyle coś wydaje mi się że również niestety będzie tak z 12

crazzie 06-05-2011 08:30

to chyba grales 5 minut, rozgrywka jest zupelnie inna, tak samo bylo miedzy 9 a 10 chociaz tam byl tez wielki skok jesli chodzi o animacje pilkarzy, ale tez w 9 zupelnie inaczej sie gralo niz w 10

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.