Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Legalizacja narkotyków. (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=9667)

simian raticus 03-10-2011 11:44

Legalizacja narkotyków.

Jak wiadomo alkoholu nie dzieli sie na słabszy czy mocniejszy! Dlaczego, więc legalizuje się tylko narkotyki miękkie, a nie twarde? Niektórzy gadają nawet, że piwo to nie jest alkohol . . .
W NL palą se legalnie marihuanę, a w Panamie wciągają kokainę tanią. Zatem zapytam się Was czy warto legalizować narkotyki w Polsce?

juve26 03-10-2011 11:48

Odp: Legalizacja narkotyków.

Piwo jest alkoholem, bo czemu miałoby nie być? No chyba, że mowa o jakiś Karmi, czy Reddsach, no ale bez przesady...

Sprawa narkotyków jest trudna, bo z jednej strony skoro możemy legalnie kupić wódkę, czy papierosy, to czemu nie zielska? Ale trzeba też zastanowić się nad tym, które narkotyki zalegalizować, bo skoro mj tak, to czemu nie heroina? W końcu wódka potrafi zniszczyć życie tak samo, jak twardy narkotyk.

zarzykrulezzz 03-10-2011 11:52

Cytat:

Napisał juve26 (Post 209685)
Sprawa narkotyków jest trudna, bo z jednej strony skoro możemy legalnie kupić wódkę, czy papierosy, to czemu nie zielska? Ale trzeba też zastanowić się nad tym, które narkotyki zalegalizować, bo skoro mj tak, to czemu nie heroina? W końcu wódka potrafi zniszczyć życie tak samo, jak twardy narkotyk.

Może nalezy zrobic tak jak w Czechach:
"Od 1 stycznia 2010 posiadanie niewielkiej ilości narkotyków nie będzie w Czechach karane. Rząd opublikował wczoraj "limity bezkarności" dla konkretnych używek. Legalne będzie posiadanie do 1,5 gr heroiny, 1 gr kokainy, 2 gr metamfetaminy, do 15 gr marihuany, do czterech tabletek ekstazy i do pięciu tabletek LSD. Zaakceptowane przez rząd propozycje limitów przygotowało ministerstwo sprawiedliwości, tłumacząc, że podstawą była "obecna praktyka sądowa"."
Gazeta.pl

Hosen 03-10-2011 12:18

Jestem za. ostatnio przez patrol musieliśmy wyjebać ponad gieta w krzaki.

mrmarko 03-10-2011 15:33

Cytat:

Napisał Hosen (Post 209717)
Jestem za. ostatnio przez patrol musieliśmy wyjebać ponad gieta w krzaki.

Wróciłeś po tego gieta? :omfg:

Hosen 03-10-2011 15:39

Ta ale nei znalezlismy, duza trawa byla, ogolnie wilgoć wiec i tak pewnie dupa z tego została.

mrmarko 03-10-2011 15:56

Jedyne co można zrobić to zapalić znicz i się popłakać ;([*]

lvizzz 07-12-2011 20:42

No, jakas zmiana ku normalnosci:

http://www.gloswielkopolski.pl/aktua....html?cookie=1

zarzykrulezzz 15-12-2011 16:38

http://www.tvn24.pl/0,1727646,0,1,he...wiadomosc.html

kbrs 15-12-2011 16:44

'ukłon w stronę mafii' chyba wlasnie kompletnie na odwrot lol ;f

lvizzz 15-12-2011 17:05

A niby od kogo sie narkotyki kupuje?Przeciez od mafii wlasnie.

lokiGEO 15-12-2011 20:19

czy ja wiem - jak byłem na studiach (odległe czasy) to kilka razy wpadała policja bo sąsiedzi dzwonili z donosami że gotuje narkotyki po nocach i je sprzedaje, ale jak wiadomo Toruń moherem stoi :D

zarzykrulezzz 18-01-2012 15:38

http://www.tvn24.pl/12690,1731758,0,...wiadomosc.html

Trolololololololololo :D

Butch 19-01-2012 00:05

Nawet nie czytam, jak widzę polityka + Palikot + joint to od razu idę w drugą stronę...

W ogóle jak widzę polityka + Palikot, doh! Wystarczy polityka i już mnie nie ma, jeb*e mnie to stadko baranów.

acidhead1984 22-01-2012 12:33

Do autora tematu: Zacznijmy od tego,zę narkotyki w Polsce są legalne,ale tylko niektóre np alkohol,papierosy,klej.

Jeśli chodzi o inne to w naszym "katolandzie" za dużo jest mitów na temat dragów i pewnie nie dożyje ich legalizacji(a stary jeszcze nie jestem).
Są dwie szkoły ludzi: jedni twierdzą,ze podział na twarde i miękkie jest dobry,a inni,ze jest bez sensu.
Ja nie mam zdania,ALE CHCE LEGALIZACJI ZIELSKA!

rafal198011 22-01-2012 13:05

W naszym odmuzdzonym spoleczenstwie nie potrzebujemy legalizacji zadnych narkotykow
Sorki ale nie potrzeba nam wiecej cpunow wlokacych swoje odwloki po ulicach ,wiadomo ze kto chce zawsze sobie jakis towar zalatwi i to bez wiekszych problemow wiec nie potrzebujemy zachety dla mlodocianych do prubowania tego syfu ,bez wzgledu czy jest to ziele czy koka
Palikot sam pewnie daje po kanalach wiec jemu legalizacja bedzie na reke i dlatego proponuje takie absurdy :)
Wiadomo jednak ze bylby to jakis sposob na latanie dziur w budzecie ale z drugiej strony wiaze sie to ze zwiekszeniem wydatkow sluzby zrowia na leczenie uzaleznien
podsumowujac pomysl do dupy jak i cala partia Palikota

PPWojtek 22-01-2012 13:24

Śmiało niech zalegalizują twarde narkotyki, idioci sami się pozabijają i będzie spokój :D

acidhead1984 22-01-2012 13:38

Cytat:

Napisał rafal198011 (Post 224715)
W naszym odmuzdzonym spoleczenstwie nie potrzebujemy legalizacji zadnych narkotykow
Sorki ale nie potrzeba nam wiecej cpunow wlokacych swoje odwloki po ulicach ,wiadomo ze kto chce zawsze sobie jakis towar zalatwi i to bez wiekszych problemow wiec nie potrzebujemy zachety dla mlodocianych do prubowania tego syfu ,bez wzgledu czy jest to ziele czy koka
Palikot sam pewnie daje po kanalach wiec jemu legalizacja bedzie na reke i dlatego proponuje takie absurdy :)
Wiadomo jednak ze bylby to jakis sposob na latanie dziur w budzecie ale z drugiej strony wiaze sie to ze zwiekszeniem wydatkow sluzby zrowia na leczenie uzaleznien
podsumowujac pomysl do dupy jak i cala partia Palikota

Z księżyca się urwałeś? Zobacz ilu alkoholików się leczy i,zę większości jeszcze renty przyznaja!! To jest marnotrawienie hajsu.Te nieroby tylko chleją,a państwo im jeszcze płaci 480zł miesięcznie.
Nie słyszałem jeszcze o żadnym przypadku leczenia człowieka palącego zioło

rafal198011 22-01-2012 13:45

czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona a ty jeszcze chcesz legalizacji ziola ?:D
jak sam napisales panstwo zbyt wiele placi na leczenie uzaleznien od alkoholu a ty jeszcze chcesz legalizacji ziola ,koki ,hery ,kwasow i chu... wie czego to pomysl o ile wzrosna koszty leczenia uzaleznien nie tylko od alkoholu ale rowniez wszystkich cpunow . pomysl zanim cos napiszesz

acidhead1984 22-01-2012 13:49

Cytat:

Napisał rafal198011 (Post 224718)
czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona a ty jeszcze chcesz legalizacji ziola ?:D
jak sam napisales panstwo zbyt wiele placi na leczenie uzaleznien od alkoholu a ty jeszcze chcesz legalizacji ziola ,koki ,hery ,kwasow i chu... wie czego to pomysl o ile wzrosna koszty leczenia uzaleznien nie tylko od alkoholu ale rowniez wszystkich cpunow . pomysl zanim cos napiszesz

Sam masz problemy z czytaniem chłopczyku:) Pokaż moje cytaty gdzie według ciebie napisałem,zę chce legalizacji tych dragów,które wypisałeś.
Widze,że masz marną wiedzę na temat dragów.LSD nie uzależnia w ogóle

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:30.